Gölcük’te muhteşem sünnet şöleni

MEHTERAN KONSERİ

Gölcük Belediyesi Geleneksel Sünnet Şöleni bu yıl 75 çocuğun aileleriyle birlikte katılımıyla gerçekleştirildi. Belediye Hizmet Binası’nın önünde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ve İlçe Başkanı Çetin Seymen’in çocukları ve aileleri karşılaması ve anı fotoğrafı çekimi ile başlayan şölen Anıtpark’ta Çocuk Mehteran Takımı’nın konseriyle devam etti.

HEYCANLARINA ORTAK OLDULAR

Çocukların heyecanı ve mutluluğu gözlerinden okunurken, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ve İlçe Başkanı Çetin Seymen şölene katılarak çocukların heyecanına ortak oldu.

75 ÇOCUK SÜNNET OLACAK

Belediye otobüsleri ile yola çıkılan gezide sünnet olacak 75 çocuk ve aileleri ilk olarak Örcün Köyü’nde yer alan Sultan Baba Türbesi’ni ziyarete gitti. Türbenin içine gruplar halinde giren çocuklar  birlikte dua etti. Sultan Baba’ya gidilip duaların yapılması sonrasında Kongre Sarayı’ndaki programa geçildi. Burada Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu sünnet çocuklarına çeşitli hediyeler takdim etti. Mevlid-i Şerif okundu. Hediye dağıtımı ve yemek ikramının yapılmasıyla şölen tamamlandı.     

 

- En Kocaeli, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.enkocaeli.com/haber/7675975/golcukte-muhtesem-sunnet-soleni