Kocaeli'de icradan satılık site içi 3+1 daire

640 BİN TL

Kocaeli 8. İcra Dairesi İzmit Mehmetalipaşa Mahallesi’nde bulunan 3+1 daireyi satışa çıkartacak. Armada Homes 2 Sitesi C Blok’ta bulunan daire için belirlenen muhammen bedel ise 640 bin TL olarak belirlendi. Söz konu dairenin ilk satış günü 1 Haziran günü saat 10.00’da 1 Nolu Mezat Salonu - Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:59 İç Kapı No:Z 01 adresinde gerçekleştirilecek. Dairenin satışı gerçekleşmediği taktirde ikinci satış günü ise 1 Temmuz günü saat 10.00’da yapılacak.

ÖZELLİKLERİ

Satışa çıkartılacak dairenin özellikleri ise şu şekilde: : Kocaeli İl, İzmit İlçe, 3083 Ada, 8 Parsel, Mehmetalipaşa Mahalle/Köy, C blok 1.giriş 1.kat 4 nolu Bağımsız Bölüm. Taşınmaz yerleşim olarak Kocaeli İli, İzmit İlçesi, Yahyakaptan mahallesi Duygu sokak Armada Homes 2 Sitesi C Blok (C1 girişi) 1.Kat No:4 adresindedir. Duygu sokağın hemen kuzeyinde, Salkım Söğüt caddesinin doğusunda kalmakta olup, Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu'nun 280 metre kadar doğusunda, 23 Nisan İlkokulu'nun 380 metre kadar kuzey-doğusunda kalmaktadır. Meskûn alanda olup etrafında yoğun olarak konut yapılaşmaları mevcuttur.Taşınmaz yol, su, kanalizasyon gibi belediye hizmetlerinden ve elektrik, telekomünikasyon gibi diğer kamu hizmetlerinden eskiden beri tam olarak yararlanmaktadır. Toplu taşım güzergâhı ve ana arterlere yakın konumda olduğundan ulaşım imkânları iyi düzeydedir. Parselin zemin parametreleri, topoğrafik yapısı inşaat yapımı için uygun özellikleri taşımaktadır. Kocaeli İli, İzmit ilçesi, Mehmetalipaşa mahallesi, 3083 ada 8 nolu parsel üzerinde İzmit Belediyesince düzenlenen,22-08-2014 tarih, 560 sayılı yapı ruhsatı bulunmaktadır.

İKİ CEPHELİ

Parsel üzerinde A,B,C,D olmak üzere 4 adet blok bulunmaktadır. Site girişi doğu cepheden olup, Keşfe konu C nolu blok parselin batı cephesinde kalmakta ve 3 katlı (zemin kat + 2 normal) olarak, betonarme karkas olarak inşa edilmiştir.Binanın projesinde A ve B girişi olarak iki girişi olup, ikisi de doğu cephesindedir.Binanın her girişinde 2, toplam her katında 4 mesken bulunmaktadır. Kıymet takdirine konu taşınmaz; 1/42 arsa paylı,mesken nitelikli C.Blok(C1) 1. giriş 1.Kat 4 nolu bağımsız bölümdür. Konu taşınmaz binanın orta kısmında, iki yöne cephelidir.Ruhsata esas mimari projesine göre meskenin kullanım alanı net 103,38, brüt 129,60 m² dir. Mesken içerisinde salon, mutfak, 3 oda, banyo+wc, eb.banyosu, antre, hol ve 2 balkon yer almaktadır. Zemin kaplamaları antre ve odalarda ahşap parke, mutfak, balkon ve ıslak hacimlerde seramiktir. Duvar boyaları saten, pencere doğramaları PVC ve camlar ısı yalıtımlı çift camdır.Isınma merkezi doğalgazlı kombi ile sağlanmaktadır.Binada asansör bulunmamaktadır. Site etrafı bahçe duvarı ile çevrili giriş çıkışı kontrollü yapılmaktadır.

- En Kocaeli, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.enkocaeli.com/haber/6929780/kocaelide-icradan-satilik-site-ici-31-daire