İzmit’in intiharkoliği şimdi de o kente bela oldu!

DEMİR TELLE

Bilecik'te köprüden atlayıp intihar etmek isteyen 28 yaşındaki Hasan İnan'ın daha önce de Kocaeli başta olmak üzere birçok ilde intihar girişiminde bulunduğu ortaya çıktı. Bahçelievler Mahallesi’ndeki Hamsu Köprüsü'ndeki demir tellere çıkan Hasan İnan, intihar edeceğini söyledi.

VALİYLE GÖRÜŞMEK İSTEDİ

Vatandaşlar hemen polisi aradı. Olay yerine gelen polis ekiplerinin uzun süre ikna etmeye çalıştığı Hasan İnan,  Bilecik Valisi Bilal Şentürk ile görüşmek istediğini bildirdi. Bu sırada köprüden geçen eczacı Fevzi Pehlivan, Hasan İnan’a iş vereceğini belirtti. Buna rağmen ikna olmayan genç, bir polis tarafından kolundan yakalandı.

ECZANEMDE İŞ VERECEĞİM

Tellerin demir kesme makasıyla kesilmesinin ardından bulunduğu yerden indirilen Hasan İnan, ambulansla Bilecik Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Fevzi Pehlivan, “Genç arkadaşımızı işe sokmaya gayret edeceğiz. Vatandaşlık görevimizi yapmamız lazım, eczanemde iş vereceğim” dedi.

BİRÇOK İLDE İNTİHAR GİRİŞİMİ 

Hasan İnan’ın daha önce de  Bursa’da bir inşaatın terası ile,  Ankara, Eskişehir, Malatya, Şanlıurfa, Kocaeli ve  Yalova’da Karayolları'nın yön tabelalarına çıkarak intihar girişiminde bulunduğu belirtildi.

- En Kocaeli, Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.enkocaeli.com/haber/3621309/izmitin-intiharkoligi-simdi-de-o-kente-bela-oldu