İzmit'in merkezine yaban domuzu indi

SOSYAL MEDYADAN ANLATTI

İyi Parti Kandıra Belediye Meclis üyesi Sinan Yolcu, dün başından geçen bir olayı sosyal medya hesabında anlattı. Sinan Yolcu, Yeşilova Mahallesinde  yaklaşık 3 metre yakınından 250 kiloluk bir yaban domuzu geçtiğini söyledi. Bunun üzerine Büyükşehir Beledieysinin Ao 153 hattını aradığını ifade eden Sinan Yolcu, buna rağmen Büyükşehir Belediyesinden kimsenin gelmediğini anlattı.

3 METRE YAKINIMDAN

İşte Sinan Yolcu'nun o paylaşımı:
"Biraz önce İzmit merkez Yeşilova mahallesinde yaklaşık 3 metre yakınımda yaklaşık 250 kiloluk bir yaban domuzu ile karşı karşıya kaldım. (bazı güvenlik kameralarından tespit edilebilir). Yanlış okumuyorsunuz Yeşilova mahallesi merkezinde (nokta atışı adres şimdilik bende kalsın) gördüm. 153 nolu telefonu aradım acil olarak ilgileniyoruz diye cevap aldım ancak yaklaşık 30 dk bekledim ve gelen olmadı.

KANDIRA YOLUNA ÇIKTI

Yaban domuzu solaklar sapağı ışıklarında Kandıra yoluna çıktı ve daha sonra çayırköy tarafına gitti.. Bunu niye yazdım; -Aranılan numaradan verilen cevabın karşılığını göremedim -Şehir merkezinde, sokak aralarında domuzlar dolaşıyor. -Çoluk var, çocuk var. Esnafı var müşterisi var. Aranıldığı zaman gelemeyecekseniz hemen ilgileniyoruz ekip gönderiyoruz demeyin. Size güvenip bekledik yoksa biz gerekeni yapardık.. (gece yarısı meskun mahalde silah atarak mahalle sakinlerini rahatsız etmekten imtina ettik ve ayrıca hakkımızda işlem yapılmasın diye karışmadık) Ne günlere kaldık Allahım..”

- En Kocaeli, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.enkocaeli.com/haber/3186947/izmitin-merkezine-yaban-domuzu-indi