Hakan Çakar'dan Cedit açıklaması: Kentimize hayırlı olsun

CHP İzmit İlçe Başkanı Çakar, Cedit Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesiyle ilgili yaşanan gelişmeler hakkında açıklama yaptı. Çakar şunları söyledi:

Büyütmek için resme tıklayın

ÇÖZÜME KAVUŞTURULMUŞTUR

“2015 yılı mart ayında bir önceki dönem Belediye başkanı Nevzat doğan zamanında başlatılan ancak o dönemde tamamlanamayan, çözümsüzlüğe girip bölge halkını da bir belirsizliğe sürükleyip huzursuz eden ' Cedit Mahallesi Kentsel dönüşüm projesi’ni İzmit Belediye başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet göreve geldiği ilk günden itibaren gündeminden düşürmeyip, gerek bölge halkıyla yapmış olduğu yoğun görüşme ve gerekse teknik çalışma sonucunda bir çözüme kavuşturulmuştur.

HALKA HİZMET ÖNCELİĞİMİZ

Partimizin ‘halka hizmet önceliğimiz’ ilkesi çerçevesinde İzmit Belediye başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet de  halkın çıkarlarını, menfaatini önceliği yapmış siyaseti bir kenara bırakıp, gerçekçi hareket ederek halkın sorunlarının çözümü için tüm girişimleri yapıp, uzlaşmacı-olumlu tavrı ile “ Cedit Mahallesi Kentsel dönüşüm projesi” konusu gerçekçi çözülebilir işlem aşamasına gelmiştir. Bu vesileyle bu işin çözümü için İzmit belediyesi başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür eder ayrıca Büyükşehir belediye başkanına da olumlu, uzlaşmacı bu tavrından dolayı da teşekkürü bir borç biliriz.

 HAYIRLI OLSUN

Bu noktadan sonra İzmit’imiz için ciddi bir öneme sahip olmasından dolayı kentin yaşana bilirliğini en üst seviyeye çekmek için şehir planlamasının, o bölgede yaşayan yer sahiplerinin çıkarlarının birincil öncelik yapılarak bir projenin ortaya çıkarılması en büyük temennimizdir.Cedit mahallesinin yanında olduğumuz bu süreçte onlarla birlikte sürecin takipçisi olmaya devam edeceğimizi bilinmesini isteriz. Kentimize hayırlı olmasını diliyorum."

 

 

 

Dün 11:16 TSİ - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

01

Hakan - Yapamadınız. Meydanlarda biz çözeriz diye bağırıyordunuz. Bugüne kadar hangi işi yaptınız. Bayrak aşma, bol konser. Çok lâf.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 11:42Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?