Sitemizden kimseyi icraya vermedik

İZTOP Park Sitesiyle ilgili dün bazı kat maliklerinden gazetemize şikayette bulunulmuştu

Furkan Çalışkan
Furkan Çalışkan Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

DUYURU YAPILMIŞTI

İZTOP Park Sitesi tarafından 14 Mart tarihinde sitedeki bina girişlerine aidat ödemeleriyle ilgili duyuru asılmıştı. Duyuruda aidatlarını ödemeyen kat sahiplerinin icraya verileceği duyurulmuştu. Duyuruda, “Sayın site sakinlerimiz, yönetim kurulu kararı ile bir sonraki ayın 20’sine kadar aidat ödenmemesi durumunda icra işlemleri hemen başlatılacaktır. İZTOP Park Site Yönetim” ifadelerine yer verilmişti.

TARİH 14 MART

Konunun gazetemizde haberleştirilmesinin ardından İZTOP Park Sitesinden konuyla ilgili açıklama geldi. Kimseyi icraya vermediklerini anlatan site yönetiminden yapılan açıklama şu şekilde:
Korona virüs olayları başlamadan önce 14 Mart tarihinde sitemizdeki apartman girişlerine icra takibi yapacağımızla ilgili bir duyuru astık.

KORONA OLAYLARINDAN SONRA

Ancak daha sonra ülkemizde son derece üzücü olaylar gelişti. Korona virüs sıkıntısı yaşanmaya başladı ki hala yaşıyoruz. Biz de bu sebeple hiçbir kat maliğini aidat ücretleri icraya vermedik.

HER YERDEN KALDIRDIK

Tüm apartmanlardan astığımız duyuruyu kaldırdık. Sadece unuttuğumuz bazı bloklar olmuş. Maalesef onun da fotoğrafını çekip sizlere göndermişler. Biz burada mağdur edildik. Hak etmediğimiz yorumlarla karşı karşıya kaldık.

AYIN 20’Sİ DEMİŞİZ

Tekrar söylüyoruz ayın 20’sine kadar icraya vereceğiz demiştik. Ancak ülkemizde gelişen olaylardan dolayı hiç kimseyi icraya vermedik. Bu dönemde böyle bir şey yapmayacağız da.

VERMEDİK, VERMEYECEĞİZ

Site yönetimi olarak biz bu işi tek kuruş almadan sadece gönüllülük esaslı yapıyoruz. Bu sebeple çıkan haber ve yapılan yorumlar nedeniyle çok üzüldük. Tekrar söylüyorum o yazıları biz zaten kaldırmıştık. Tek tük bazı yerlerde unutulmuş. Kimseyi icraya vermedik, vermeyeceğiz de.”

16 Nisan 2020 - Güncel

Muhabir Furkan Çalışkan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?