MHP Kocaeli kriz masası kurdu

MHP İl Teşkilatı tarafından Koronavirüs tedbileri kapsamında  kriz masası oluşturuldu

Büyütmek için resme tıklayın

GÜVEN KAPISI

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanlığı olarak milletimizde bir panik havası oluşturulmasına müsaade etmeden,  devletimizin aldığı tedbirlerin hayata geçirilmesi anlamında üzerimize düşen görev her ne olursa olsun amasız fakatsız yerine getirmeye hazırız.  Teşkilatlarımız ve tüm yöneticilerimiz ülkemiz ve milletimizin karşı karşıya olduğu tehlikenin şuurundadır ve bir güven kapısı olarak topluma karşı sorumluluğunu eksiksiz yerine getirecektir.

ORTAYA KOYACAĞIZ

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanlığı olarak Türk Dünyasının  Bilge Lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli Bey'in her milli meselede işaret ettiği  gibi, “önce ülkem ve milletim” anlayışıyla kişisel ve kurumsal tüm önceliklerimizi öteleyecek, erteleyecek ve dahi yok sayacak; milletimizin sıhhatine karşı oluşan bu büyük  tehdit karşısında da yüce Türk Milletinden yana olan duruşumuzu örnek teşkil edecek şekilde ortaya koyacağız.

EVDE KALALIM

Ayrıca Yine liderimizin son açıklamalarında belirttiği üzere "KOVİD-19 virüsüyle mücadeleyi Allah’ın izniyle kazanacağız. Şerden hayrın doğacağını göreceğiz. Sadece aklın ve bilimin, aynı zamanda da duanın gücüne güvenelim. Bir süre evde kalalım. Sağlık Bakanlığıyla Bilim Kurulu’nun tavsiyelerine mutlak süratte dikkat ve riayet edelim."

KRİZ MASASI

Bu itibarla devletimiz ve genel merkezimizden gelen talimatlarda üzerimize düşen herhangi bir görevi tam bir koordinasyon içerisinde yürütmek adına Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanlığımızca  Kriz Masası oluşturulmuştur."

MHP KOCAELİ İL BAŞKANLIĞI KRİZ MASASI

1- Aydın Ünlü  - İl Başkanı

2- Ercan Bayrak - Teşkilat Başkanı

• 0 (532) 467 52 44

3- Hamza Güloğlu - İl Sekreteri

• 0 (542) 421 67 18

4- Sami Acıkök - Başkan Yardımcısı

• 0 (535) 975 15 03

5- Gürcan Kolay - Başkan Yardımcısı

• 0 (532) 630 04 00

21 Mart 2020 - Güncel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?