Katırcıoğlu'ndan CHP’ye CHPKK göndermesi  

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, dün gerçekleştirilen CHP İl Kadın Kolları Kongresinde kendisine yönelik yapılan eleştirilere, gönderdiği yazılı bir basın açıklamasıyla karşılık verdi.  

Büyütmek için resme tıklayın

CHP’NİN GÜNDEMİNDEYDİ

CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı’nın, geçtiğimiz günlerde AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş’e yüklenmesinin ardından AK Parti Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Yıldızlı’ya bir basın açıklamasıyla karşılık vermişti. Dün gerçekleştirilen CHP İl Kadın Kolları Kongresinde de CHP’lilerin gündeminde Katırcıoğlu’nun açıklamaları vardı. Katırcıoğlu’nun açıklamasına ilk cevap veren Harun Yıldızlı, “FETÖ’cü arıyorlarsa arka bahçelerine baksınlar”, ardından kürsüye çıkan CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, “FETÖ deyince bizim aklımıza bugünkü iktidarla ortaklığı geliyor”, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ise, “Erdoğan’ı taklit etmeyi bırak” ifadelerini kullanmıştı.

CEVAP VERDİ

Katırcıoğlu, Dün gerçekleştirilen CHP İl Kadın Kolları 14. Olağan Genel Kurulu’nda yapılan kendisine yönelik eleştirilere, gönderdiği yazılı bir basın açıklamasıyla karşılık verdi. AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, açıklamasında . “CHP’yi kuranı bilen MİLLETTİR, CHPKK haline getireni de bilen MİLLETTİR” ifadelerini kullandı. İşte Katırcıoğlu’nun o açıklaması;  

KÖTÜ SÖZ SAHİBİNE AİTTİR

“Kötü söz sahibine aittir "Kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş" AK Parti iktidarının yaptıklarını ve yapacaklarını 18 yıldır oyları ile gösteren aziz milletimiz, Yine kime hizmet etme hakkını vereceği aşikârdır. 18 yıldır ders almaktan bıkmayanlar, ders vermeye kalkıyor… "Yakında iktidar olacağız" sözlerinize de söylenecek tek söz, "Aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış.” Başka bir söze gerek var mı? 50 yıl, 60 yıl oldu hep böyle söylediler.

DEVLET KARARI

17-25 Aralık olayları “Fetö’nün seçilmiş iktidara darbe girişimidir” Cumhurbaşkanımızın duruşu sayesinde, FETÖ terör örgütü amaçlarına ulaşamamıştır. FETÖ ile sonuna kadar mücadele bir devlet kararıdır. Bu mücadelenin en büyük gücü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Vesayet odaklarına son veren, Türkiye'yi dev yatırımlarla donatan Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın kaptanlığındaki AK Parti iktidarı aynı zamanda başta savunma sanayisi olmak üzere milli ve yerli üretimde de öncülük yaptı, yapmaya devam ediyor. Bizler de AK neferler olarak ülkemize ve milletimize kanımızın son damlasına kadar hizmet etmeye devam edeceğiz.

HAD BİLDİRECEK OLAN MİLLETTİR

18 yıldır ders almaktan bıkmayanlara… Ders verecek olan sadece MİLLETTİR, Had bildirilecek olan sadece MİLLETTİR, Kimin tanınacağını, kimin tanınmayacağını da bilen MİLLETTİR, Kime dur, Kime git diyecek olan da MİLLETTİR, Kime oy verip, kimi başa getireceğini de bilen MİLLETTİR. CHP’yi kuranı bilen MİLLETTİR, CHPKK haline getireni de bilen MİLLETTİR, AK Partiyi kuran ve 18 yıldır iktidar yapanda MİLLETTİR, Yalan siyaseti yapanı da bilen MİLLETTİR, Hizmet siyasetini yapanı da en iyi bilen yine MİLLETTİR. Şehrin vekilinin kim olduğuna karar veren sadece MİLLETTİR, Şehrini hangi partiye emanet edeceğini 18 senedir belirleyen de MİLLETTİR, Siz kimsiniz de milletin yerine kendinizi koyuyorsunuz.

DURMAK YOK YOLA DEVAM

Milletin kararını sorguluyorsunuz, Siz milletin ferasetini tahmin bile edemeyenlersiniz. Devlet Millet düşmanı tüm terör örgütlerini (FETÖ, PKK, YPG, PYD) yakınen bilen MİLLETTİR, Yapıcı siyaset dilini şiar eden ile Kirli siyaset dilini diline pelesenk edineni merak etmeyin, sizden daha iyi bilen MİLLETTİR.

Anlayana...

Fazla söze gerek yok şimdi icraat zamanı, Durmak Yok Yola Devam”

15 Mart 2020 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?