Kocaelili firmanın konkordatosu uzadı

Kocaeli'deki o firmanın konkordato süresi uzatıldı.

Busenur Küpeli
Busenur Küpeli Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

2 AY UZATILDI

Konkordato ilan eden şirketlerin arasına gıda sektöründen kozmetik sektörüne kadar birçok alanda hizmet veren Eminiş Ambalaj da girmişti. Konkordato sürecinde olan Eminiş Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin görülmekte olan konkordato davasında 1 yıllık kesin mühlet kararının, 2 ay süre ile uzatılmasına karar verildi.

KONKORDATO DAVASI

İlanda şu bilgilere yer verildi:
Davacı EMİNİŞ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKDavacı EMİNİŞ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (Uluçınar VD:3330086199)'nin mahkememizde görülmekte olan Konkordato (Adi Konkordatodan Kaynaklanan (İİK 285 İla 308/h)) davası nedeniyle;
Gebze Ticaret Sicil Müdürlüğü'nün 1320 nolu sicilinde kayıtlı davacı EMİNİŞ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (Uluçınar VD:3330086199) hakkında mahkememizce 19/02/2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere İİK'nın 289. maddesi gereğince verilen 1 yıllık kesin mühlet kararının, İİK'nun 304/3 maddesi gereğince 19/02/2020 tarihinden geçerli olmak üzere 2 ay süre ile uzatılmasına, Konkordato komiseri Bülent KOÇAK, Selahattin BAL, Erkan SONAR'ın görevlerinin aynen devamına karar verilmiş olup,Gereği bilgilerinize rica olunur.

23 Şubat 2020 - Ekonomi

Muhabir Busenur Küpeli


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?