Seka Devlet Hastanesinde doktor eksiği mi var?

Seka Devlet Hastanesiyle ilgili vatandaşın bir şikayeti var…

Furkan Çalışkan
Furkan Çalışkan Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

VATANDAŞ ŞİKAYETİ

Gazetemize ulaşan bir okurumuz Seka Devlet Hastanesinden şikayet etti. Vatandaşın iddiasına göre Seka Devlet Hastanesi Dermotoloji Bölümünden randevu alınamıyor. Gerekçe ise yeterli sayıda doktor bulunmaması.

DOKTOR EKSİKLİĞİ

Konuyla ilgili şikayetini dile getiren okurumuz şunları söyledi:
“Ben Seka Devlet Hastanesi Dermotoloji Bölümünden, halk dilinde bilinen ismiyle randevu almak istedim. Ancak biz randevu almaya çalıştığımızda Merkez Polikliniğine yönlendiriyoruz. Gerekçenin ise doktor eksikliği olduğu söyleniyor.

MÜDÜRLÜĞE ÇAĞRI

Koskoca hastanede nasıl doktor olmaz bunu anlayamadık. Civarda yaşlı insanlar da oturuyor. Herkes bir anda semt polikliniğine gidemiyor. Vatandaş olarak İl Sağlık Müdürlüğüne çağrı yapmak istiyoruz. Lütfe bu sorun en kısa zamanda çözülsün. Koskoca Seka Devlet Hastanesine bu durumu İzmitliler olarak yakıştıramıyoruz.”

17 Şubat 2020 - Güncel

Muhabir Furkan Çalışkan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

05

Ismail Açıkalın -

Başhekim şehir hastanesine gitme hesabı yaptığından etliye sütlüye karışmıyor. Hastane içinde derebeyi ama Bakanlığa kedi..Sorunları saklayarak memnuniyet yaratıyor güya. Devir bu devir..Adam bulamadılar bu tipi başhekim yaptılar...Sağlık bakanı hastaneler zinciri sahibi olursa vatandaşı değil kendilerini düşünürler

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 19 Şubat 09:43
04

A K - 10yıl sonra muayene olacak doktor bulamayacağız. İş yoğunluğu, şikayetler, maddi manevi motivasyon yetersizliği... Hekimler ya özele kaçıyor veya başka iş kollarına kayıyor. Böyle zor ve meşakkatli mesleğe yeni nesil ise hiç istekli değil.

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 18 Şubat 17:39
03

Cennet Kuşu - Hastane yönetiminde sorumlu bu işten bence neden doktor ve personel gidiyor

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 18 Şubat 14:51
02

İsimsiz - Doğru devlet hastanesi seka hastanesi umuttepe dahil randevu yok 2 aydır alamıyorum

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 18 Şubat 12:50
01

Ali - bütün hastanelerde eksik var hepsi gitti özele normal yani acillerde pratisyen hastaları deney tahtası gibi kullanıyorlar

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 18 Şubat 09:29


Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?