İlyas Şeker’den Tahsin Tarhan’a: Yalancısın

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’a fena yüklendi

Büyütmek için resme tıklayın

KINIYORUM

Gazete Gebze’nin haberine göre İlyas Şeker şu açıklamayı yaptı:
CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, yalanlarla siyaset yapmaya devam ediyor. Yanılmaktan değil yalandan medet ummaktan söylendiği kesinleşen bu yalanlar; kendisine, siyasete, partisine, şehrimize, Türkiye Büyük Millet Meclisi üyeliğine yakışmıyor. Ürettiği yalanlar kendisiyle ilgisi bulunan her kurum ve kavrama zarar veriyor. Yalanları ortaya çıktığı halde yüzü kızarmadan yalan söylemeye devam ediyor. Hastalıklı bir ruh hali; kötü niyet ve emellerden kaynaklandığını düşündüğüm bu hasleti için kendisini kınıyorum.

YALANCISIN, MÜFTERİSİN

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın son yalanına şahsımın ve Gebze Belediye Başkanımız Zinnur Büyükgöz’ün adını karıştırdığını yerel gazetelerden öğrendim. Dilovası Çerkeşli mahallesi ziyaretinde benim ve Büyükgöz’ün ortak olduğu iftirasını pervasızca yaptığını okudum. Yalanı bir yaşam biçimine dönüştürdüğünü bildiğimiz Tarhan’ı attığı iftirayı ispata davet ediyorum. İspat edemeyeceğini bildiğim iftirasından dolayı kendisini Kocaeli’ye yakışmayan yalancı bir müfteri ilan ediyorum. Yalancısın, müfterisin Sayın Tarhan.

GOLF İFTİRASINDA…

1934 yılında CHP tarafından getirilen Cezaevi Yapımı Harcının AK Parti tarafından yapıldığı iddiasında, 2004 yılından bu yana yasal olarak borçlanamayan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin borçlarının, AK Parti döneminden kaynaklandığı manipülasyonunda, Park ve bahçe bakımı için Büyükşehir Belediyemizin aldığı araçları golf aracı olarak kamuoyu ile paylaşması iftirasında, herhangi bir inşaat yapılmadığı halde Fatih’in otağı Hünkar Çayırı’na inşaat yapıldığı iftirasında…

MAHKEMEYE…

Yalanları yüzüne vurulduğu, gerçek kamuoyu ile paylaşıldığı halde yüzü hiç kızarmayan Sayın Tarhan’ın yine yüzünün kızarmayacağını biliyorum. İddialarının iftira olduğu gerçeğini hem kamuoyu hem de mahkemelerimizle paylaşacağımı vatandaşlarımızın bilgisine arz ediyorum.”

29 Ocak 2020 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?