Yuvacık HES Tesisi ihaleye çıkıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı Yuvacık Hidro Elektrik Santrali Tesisi'nin işletilmesi hizmetini ihale yöntemiyle 730 günlüğüne devredecek

Büyütmek için resme tıklayın

İSAŞ İŞLETİYORDU

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin iştiraklerinden biri olan İZAYDAŞ tarafından yaptırılan Yuvacık HES Tesisi kiraya çıkıyor. Yuvacık Barajından Kullar Arıtma Tesisine gelen kısma İZAYDAŞ tarafından kurulan Yuvacık HES Tesisini yine Büyükşehir Belediyesinin iştiraklerinden İSAŞ işletiyordu.

İHALEYİ AÇTI

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı, 730 (yedi yüz otuz) takvim günü süre ile Yuvacık HES Tesisinin İşletilmesi Hizmeti Temini için ihale açtı.

10 ARALIK’TA

İhaleyle ilgili ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilecek.  İşin yapılacağı yer “Kocaeli İli Başiskele İlçesi Yuvacık Beldesi sınırları içerisindeki baraj ve arıtma tesisi havalandırma girişi” olarak açıklandı.  İhale 10 Aralık saat 14.00’te İZAYDAŞ, Alikahya Atatürk Mahallesi Çarşıbaşı Caddesi No: 350 İzmit/KOCAELİ adresinde yapılacak.

09 Aralık 2019 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?