İlk meclis Kartepe'de

AK Parti'nin ilk danışma meclisi toplantısı bugün Kartepe Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde başladı.

Busenur Küpeli
Busenur Küpeli Tüm Haberleri
+3
Haber albümü için resme tıklayın

NECİP FAZIL KISAKÜREK KÜLTÜR MERKEZİ

AK Parti Kartepe İlçe 64’ncü Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi toplantısı Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. İlçe Başkanı Sadık Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde yapılan Danışma Meclisi toplantısına; İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, Büyükşehir Bölge Koordinatörü Nihat Abiş ile teşkilat İl Yöneticileri,AK Parti Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, meclis üyeleri, mahalle başkanları ve istişare kurulu üyeleri katıldı

MİLLETİMİZİN DERDİ İLE DERTLENEN

Kartepe 64. İlçe Danışma Meclisinde ilk olarak İlçe Başkanı Sadık Yılmaz konuştu. Yılmaz, "AK Parti'nin en büyük gücü milletimizin derdi ile dertlenen bir parti olmasıdır. Danışma Meclisleride bu anlamda önemli bir görevi yerine getiriyor. Teşkilat mensuplarının bilgilenmesini sağlıyor. Danışma meclisleri tüm meseleleri gerekli mercilere iletip çözülme imkanına sahip oluyor. Bu iletişim ve samimiyetimizin artarak devam etmesini diliyorum. Kartepemizi çok daha iyi noktalara taşımak istiyoruz. Rabbim çalışmalarımızı kolaylaştırsın.

BÜYÜK DAVALAR BÜYÜK ADAMLARLA YÜRÜR

Pazar günü 32 mahallemizden ilçe kongremize oy kullanacak 400 delegemizi 5771 üyemizin kullandığı oylarla seçtik. Çok şükür çatlak bir seste çıkmadı. Çünkü AK Parti bir dava partisidir. Büyük davalar büyük adamlarla yürür. AK Parti insanı hizmet insanıdır. AK Parti siyaseti herşeyden önce terbiye hareketidir. Milletin içinde milletin ferdi olduğunu unutmadan manevi dinamiklere bağlı kalmaktadır. AK Parti'li kardeşim hiç bir zaman kendisini partinin önüne koymaz. Başarılar karşısında şaşırmaz. Bu duygu ve düşüncelerle 64. İlçe Danışma meclisinin hayırlar vesile olmasını diliyorum."dedi


BİRLİK VE BERABERLİĞİ

Sadık Yılmaz'ın konuşmasının ardından Kartepe Kocaeli Belediye Başkanı Mustafa Kocaman söz aldı. Kocaman." Bugün 64'ncü ilçe danışma meclisimizi yapıyoruz. Kurucu değilim ama benim katıldığım günden bu yana bu salondaki coşkuyu bu birlik beraberliği hiç bir zaman kaybetmedik. Bugün istişare kurulunda beraberliğimizi görev yapan arkadaşlarımıza, abilerimize ve ablalarımıza borçluyuz. Bugün bu güzel ilçeye belediye başkanlığı yapıyorsak geçmişte bu davaya sahip çıkmış insanlar sayesinde. Bir takım zorluklara rağmen işler yaptık.Bunları burada ifade etmek çok zaman alıyor. Ama şunu belirtmek istiyorum. Şu ana kadar belediye olarak İSU alt yapı çalışması, belediye başkanımızın destekleri ile üst yapı çalışmaları var. Bunlar için teşekkür ediyorum.

TEŞEKKÜR ETTİ

Kartepe ki her hizmette kıymetli başkanımızın imzası vardır. Eksikliklerimizi başkanımızın destekleri ile tamamladık. Eksikliklerimizi tamamlayıp belediyemize taşındık. Mevcut belediye binamızı, kent meydanı başaknımızın destekleri ile tamamlamış olacağız.Geçmişten bugüne gelen AK Parti belediyeceliğinin başarısının ve seviyesini biz her daim arttırarak devam ettireceğiz. Kıymetli il başkanımıza veilçe başkanımıza da teşekkür etmek istiyorum." ifadelerine yer verdi.

03 Aralık 2019 - Siyaset

Muhabir Busenur Küpeli


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?