SUMOTAŞ’ta başkan belli oldu

Suadiye Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi (SUMOTAŞ) kongresinde mevcut Başkan Marika Mehmet Top 106 oy alarak yeniden başkanlık görevine seçildi.

Furkan Çalışkan
Furkan Çalışkan Tüm Haberleri
+1
Haber albümü için resme tıklayın

OLAĞANÜSTÜ

491 üyesi bulunan Suadiye Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin ( SUMOTAŞ) 3’üncü olağanüstü kongresi kooperatifin sosyal tesislerinde gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Marika Mehmet Topile Muharrem Topçu’nun aday olduğu kongrede seçim açık oylama usulü gerçekleştirildi. Kullanılan 184 oyun 106’sını alan Marika Mehmet Top yeniden başkanlık görevine seçilirken, Muharrem Topçu ise 78 oy aldı.

SEÇİMİN KAZANANI KAYBEDENİ YOK

Kongreyi değerlendiren SUMOTAŞ Başkanı Marika Mehmet Top, “Biz bir aileyiz. Ailenin içerisinde bazen küslükler ve dargınlıklar olabilir. Fakat kol yen içinde kalır. Burada bizlerin amacı SUMOTAŞ’a hizmet etmektir.  Bizim aramızda bazen ses yükseklikleri olabilir fakat biz güçlü bir aileyiz. Farklı görüşlere her zaman saygı duymak zorundayız. Memleketimiz, ilimiz, ilçemiz için kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bizi destekleyen, desteklemeyen herkese tekrar teşekkür ediyorum. Seçimin kazananı, kaybedeni yoktur. Hep birlikte SUMOTAŞ için çalışmaya devam edeceğiz. Yeni dönemde farklı projelerimiz olacak, bunları da ilerleyen günlerde paylaşacağız” dedi.

MARİKA MEHMET TOP'UN LİSTESİ

Marika Mehmet Top, Yılmaz Nusret Adıgüzel, Mustafa Semer, Adnan Bilaloğlu, Zekeriya Aktürk, Mehmet Atmaca,

DENETLEME

Fatih Ayvazoğlu, Fatih Özyılmaz, Mustafa Eryılmaz

MEHMET TOPÇU’NUN LİSTESİ

Muharrem Topçu, Salih Kara, Muharrem Türkel, Vedat Doğan, İsa Karataş, Mustafa Ayhan, Remzi Asker

DENETLEME

Fatih Göl Muharrem Doğan Süleyman Türeli

30 Kasım 2019 - Güncel

Muhabir Furkan Çalışkan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?