İzmit Belediyesi o ihaleyi iptal etti

İzmit Belediyesi tarafından daha önce açıldığı duyurulan bir ihale iptal edildi. Sebep ise teknik şartname…

Furkan Çalışkan
Furkan Çalışkan Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

İPTAL EDİLDİ

İzmit Belediyesi daha önceden belediye bünyesindeki devlet memurlarına yemek alım ihalesi yapılacağını duyurmuştu. Ancak belediye tarafından bugün yapılan duyuruda söz konusu yemek alım ihalesinin iptal edildiği ifade edildi ve iptal gerekçesi açıklandı.

GEREKÇESİ

27 Kasım tarihinde iptal edilen ihale için gerekçe olarak şu ifadelere yer verildi:
İzmit Belediyesi bünyesinde görev yapan 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi personellere yüklenici veya yüklenicinin anlaşmalı işyerleri tarafından öğle yemeği verilmesi amacı ile 4734 Sayılı Kamu ihale Kanunun 19. Maddesi gereği açık ihale usulü ile ilgili işlemler gerçekleştirilmiş olup ihale tarihi 29.11.2019 olarak belirlenmiştir.

TEKNİK ŞARTNAME

Ancak Belediyemiz hizmet binalarının farklı yerlerde olması nedeniyle hizmetlerin aksamaması, işgücü kaybına neden olunmaması amacı ile teknik şartnamede konuyla ilgili değişikliklerin yapılması hasıl olmuştur. Teknik şartnamenin uygun olmaması gerekçesi ile 2019/559855 ihale Kayıt Numaralı Memur Yemek Hizmet Alımı ihalesinin iptal edilmesine karar verilmiştir.”

29 Kasım 2019 - Güncel

Muhabir Furkan Çalışkan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?