Kılıç gitti, Parlak geldi

1979’dan buyana amatör futbol liglerinde mücadele eden Alikahyaspor Kulübü geçtiğimiz günlerde olağanüstü kongre yaparak yeni yönetimini seçti.

Büyütmek için resme tıklayın

ALİKAHYASPOR’DA YÖNETİM DEĞİŞTİ

Daha önce İbrahim kılıç ve ekibinin yönettiği külübü, gençlerinde çok sevdiği kamuoyunun yakinen tanıdığı İsmail parlak seçildi. İsmail parlak seçilir seçilmez yeni yönetimini ve ekibini oluşturdu.

ALTYAPI OLUŞTURMAYI PLANLIYORUZ

Kongrede bir konuşma yapan İsmail Parlak, "Kendilerinden önce külübü yöneten abilerimize arkadaşlarımıza bugüne kadar vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz dedi. Bizde onların bıraktığı yerden çıtayı daha yukarı çıkararak engüzel sonuçlara ulaşmayı hedefliyoruz Alikahya’da son dönemlerde spor’un ve buna bağlı bıranşların çok az yapıldığı dönemleri yaşıyoruz. O nedenle sadece futbol değil bireysel ve salon sporlarında yapıldığı bir altyapıyı oluşturmayı planlıyoruz" dedi.

TESİS İÇİN VERİLEN SÖZÜN YAPILMASINI BEKLİYORUZ

Bunu içinde önceki dönemlerde bize verilen Alikahya spor kulübüne ait bir tesis sözü var büyükşehir tarafından, bu söz yerine getirildiği zaman Sayın; Tahir büyüakın’ın bu sözü yerine getireceğinden kaygımız yok , ozaman hem külüp olarak hemde tesis olarak daha güzel başarılara imza atacağız dedi .

GENÇ VE BAŞARIYA AÇ BİR EKİP

Şuanda genç ve başarılı bir hocayla güzel bir takım kurulmuş durumda, sezon sonu playof’lara kalmadan süper amatöre çıkmaya inanmış güzel bir futbolcu kadromuz var inşallah bu hedefimize ulaşacağız kurduğumuz yeni yönetim Alikahya’nın önemli ve değerli iş adamlarından kurulmuş bir yönetim,inşallah bu yönetimle Alikahya özlenen eski günlerine geri dönecektir dedi.

ALİKAHYA YENİ ASIL YÖNETİMİ

Başkan ; İsmail Parlak

idari işler : Dursun Özdemir

sponsor ve mali işler : Aydın Burgul 

Genel sekreter : Mustafa Kahveci

Sayman : Ali Akçin

Futbol şube sorumlusu: Halil Sönmez ve Soner Temel Tosun 

Salon Sporları Sorumlusu: Nurettin Özdemir ve Cemal Kuş

Tesisler sorumlusu: Ergün Duran ve İsmail Daşkın 

Basın iletişim : Ahmet Gökmen 

Hukuk işleri : Emrah Sarıca

Futbol altyapı sorumlusu : Remzi Kahveci 

Stad ve akreditasyon sorumlusu : Aytekin Ekin

YÖNETİM KURULU YEDEK LİSTE

Birol akyüz – Selami koç – Ali marul – Cem Karaca – Ugur Doğan – İlhan keleş – İbrahim aydın – Emrah sarıca – Aytekin ekin – Soner temel tosun – Remzi kahveci

DENETİM KURULU ASIL

Özgür sarıca – Osman şar – Nazmi erdem

DENETİM KURULU YEDEK

Fehmi demir – Cemil marul – Ayhan gökmen

07 Kasım 2019 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?