Danışma meclisi yapan mı kaldı?

Kimi belediye başkanları halkla buluşmaktan, halkın dertlerini dinlemekten, onlardan gelecek sorulardan kaçarken, istikrarlı bir şekilde mahallelerde buluşanlar var

Büyütmek için resme tıklayın

ÇAYIROVAYI BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi Halkımızı Dinliyoruz Kentimizi Birlikte Yönetiyoruz sloganı ile mahalle danışma meclisi toplantılarına ara vermeden devam ediyor. Mahalle sakinleri ile sorulu cevaplı açık hava toplantısı yapan Başkan Çiftçi bu kez de Özgürlük Mahallesi sakinleri ile belediye hizmet binası önünde bir araya geldi.

BİR ARADAYIZ

Çayırovayı vatandaşlarla beraber yönetmek için her zaman halkın içinde olan ve istişareler yaparak hizmetlerine son şeklini Çiftçinin 6ıncı danışma meclis toplantısında belediye başkan yardımcıları Sadettin Arıkboğa Salih Palaz Serdar Topçu ve birim müdürleri de hazır bulundu. AK Parti İlçe Başkanı Ekrem Karahan MHP İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdeban meclis üyeleri mahalle muhtarları ile dernek başkanları ve çok sayıda davetlinin katıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Çiftçi Çayırovayı beraber yönetmek sizleri dinlemek öneri ve taleplerini almak için bir aradayız. dedi.

15 YILDIR

Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Çayırovaya 15 yıldır çok önemli hizmet yaptıklarını ifade eden Başkan Çiftçi daha güzel mutlu ve huzurlu bir Çayırovada yaşamak için gece gündüz demeden canla başla çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

EN İYİ YATIRIM EĞİTİME YAPILAN YATIRIMDIR

Göreve geldikleri günden bugüne geçen 6 aylık süre içine yapılan hizmetlerden bahseden Başkan Çiftçi beşikten eşiğe yetim projesi ile yetimlere sahip çıktıklarını aciliyet sırasına göre mahallelerde üst yapı çalışması yaptıklarını en iyi yatırımın eğitime ve insana yapılan yatırım olduğunu belirterek  Çayırova Kitap Fuarını gerçekleştirdiklerini söyledi. Fuarı 50 bin kişinin ziyaret ettiğini ve 150 bin kitap satıldığını belirten Çiftçi geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın en güzel bir şekilde yetişmesi için tüm imkânları seferber ettiklerini kaydetti.

HASTANE YENİ YERİNE YAPILACAK

Merkeze uzak olan Çayırova Devlet Hastanesinin yeni yeri ilgili bilgiler veren Başkan Çiftçi Çayırovada gerek seçimden önce gerekse de seçimden sonra hemen hemen herkesin yerin uzaklığından şikayet ettiğini belirterek üzerlerine düşen görevi yerine getirdiklerini gerekli çalışmalar sonucunda hastanenin yeni yerinin Büyükşehir Meclisinde kabul edildiğini söyledi. Çiçekçiler mevkii karşısına hastaneye tahsis ettikleri 47 dönüm araziyi artırmak için çalışmaların devam ettiğini anlatan Başkan Çiftçi 200 yataklı olarak planlanan hastane inşaatının  bir an önce başlaması için çalışmaların sürdüğünü anlattı.

DOLU DOLU 5 YIL

Çayırova halkının hizmetkârı olduklarını vatandaşlarla istişare önem verdiklerini Çayırovayı ilçe halkı birlikte yöneteceklerini katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışı ile dolu dolu bir 5 yıl geçirmek için gece gündüz demeden canla başla çalıştıklarını belirten Çiftçi Çayırova halkının emrinde olduklarını sözlerine ekledi.

20 Ekim 2019 - Belediyeler


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?