Dilovası OSB’de büyük ihale!

Dilovası OSB’de 4 adet depolama ve sanayi alanı satılacak. Kocaeli Gebze Dilovası Organize Sanayi Bölgesi yapılacak olan Taşınmaz Mal Tahsis İhale İlanı yayımladı.

Büyütmek için resme tıklayın

AÇIK ARTIRMA VE PAZARLIK USULÜ

Mülkiyeti, Kocaeli Gebze Dilovası Organize Sanayi Bölgesine (DOSB) ait 4 adet depolama ve sanayi alanı olan taşınmazların 4562 sayılı kanunun 18.Maddesi ve Organize Sanayi Bölgeler Uygulama Yönetmeliği kapsamında açık artırma ve pazarlık usulü ile tahsisi yapılacak.

İHALE 22 EKİM’DE

İhale 22 Ekim 2019 tarihinde saat 15:00’da Dilovası OSB 1.Kısım Tuna Caddesi No:4 adresinde bulunan Dilovası Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü idari binası toplantı salonunda Dilovası OSB Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilecek.

HER TAŞINMAZ İÇİN AYRI AYRI…

İhale suretiyle tahsisi yapılacak taşınmazların arsa tahsis şartnamesi ve ekleri Dilovası Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü imar biriminden çalışma saatleri içerisinde her taşınmaz için ayrı ayrı 1.000,00TL+KDV karşılığında temin edilebilecek.

İHALE YERİNDE HAZIR BULUNMALARI…

İhaleye iştirak edeceklerin, şartnamede belirtilen belgeler ile birlikte tahsis şartnamesinde belirtilen maddelere uygun olarak 22 Ekim 2019 Salı günü saat 15:00’da ihale yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Posta, kargo, telgrafla veya internet üzerinden yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek.

İHALENİN FESH EDİLMESİ HALİNDE

Dilovası OSB kamu ihale kanununa tabi olmayıp ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir. İhalenin fesh edilmesi halinde, iştirakçi idareye karşı herhangi bir hak iddiasında bulunamaz.

Taşınmazı alacak tüzel kişi/gerçek kişiler 4562 sayılı OSB Kanunu ve ilgili yönetmeliği çerçevesinde faaliyette bulunacak ve bunu taahhüt edecek.

İş bu ihale ilanı genel bilgi mahiyetinde olup, arsa tahsisi ihale şartnamesi ve arsa tahsis sözleşmesi hükümleri uygulanacak.

12 Ekim 2019 - Güncel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?