İki festivali birleştireceğiz

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet 3-4-5 Ekim tarihlerinde düzenlenen Pişmaniye Şenliğinde yer alan üreticilere sahne ekiplerine ve basın mensuplarına teşekkür etti.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

TEŞEKKÜR ETTİ

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet 3-4-5 Ekim tarihlerinde düzenlenen Pişmaniye Şenliğinde emeği geçen Vaveyla Kukla Ekibi Karikatürist Onur Karagöz 41 Bando Ekibi Sahne İzmit İstanbul Chef ekibi etkinliğe katılan pişmaniye firması sahipleri ve basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelerek teşekkür etti.

PİŞMANİYECİLER

Programa Hürriyetin yanı sıra Vaveyla Kukla Ekibinden Hilal Akcan  41 Bando ekibinden Ali Arslanoğlu  Alternaif Tiyatro Ersin çakmak  Gastra İstanbul Şefi Ayşegül Özdemir Sahne İzmit ekibinden Enis Üstüntaş Yıldız Can Pişmaniye sahibi Çiğdem Akbaş Önder pişmaniye sahibi Önder Akbaş Naz Pişmaniye sahibi Suat Kaçar Kar Pişmaniye sahibi Uğurcan Üçcan Üçcan Pişmaniye sahibi Yaşar Üçcan Simay Pişmaniye ve 41 Şekerleme sahibi Fuat Mandil İpek Pişmaniye sahibi Hüseyin Canıgeniş Boğaziçi Pişmaniye sahibi Kadir Çetin ve Buşah Pişmaniye sahibi Mustafa Şahin  İzmit Belediyesi Koordinatörü Sercan Al Kültür Müdürü Dilek Alp ve basın mensupları katılım sağladı.

MARKA DEĞERİNİ YÜKSELTECEK BİR ETKİNLİK

Kahvaltının ardından konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet 3 günlük Pişmaniye Şenliğimizden sonra hem katılımcı üretimci arkadaşlarımıza sahnede yer alan arkadaşlarımıza ve basın mensuplarımıza teşekkür etmek istedik. Üretici arkadaşlarımızla hızlı bir şekilde koordine olarak İzmitimizin marka değerini yükseltecek bir etkinlik yapmak istedik sözlerini kullandı.

İZMİTİN KURTULUŞU İLE BİRLEŞTİRECEĞİZ

Göreve geldiğimizden beri İzmitimizin marka değerleri için projeler yapmaya çalışıyoruz diyen Hürriyet Bu etkinliğin asıl ev sahibi üretici arkadaşlardır. Önümüzdeki yıllarda daha güzel bir proje yapmak istiyoruz. Seneye İzmitin kurtuluşu ve pişmaniye şenliğimizi birleştirmek istiyoruz. Aynı zamanda diğer kentlerden yöneticileri de davet edeceğimiz çok daha büyük bir etkinlik yapmak istiyoruz şeklinde konuştu.

ESNAFLARDAN OLUMLU TEPKİLER ALDIK

Hürriyet konuşmasını Planlamayı yine üretici arkadaşlarımızla yaparak önümüzdeki yıl daha büyük bir organizasyon yapacağız. Bu etkinlikte halkımızdan da iyi tepkiler aldık. İnsanlarımız ekonomik krizin etkisiyle mutsuz durumda. Bu ortamda en azından halkımızın biraz olsun mutlu olması adına bu etkinlikleri düzenliyoruz. Etkinliğimizle birlikte kentimizdeki esnaflardan da olumlu tepkiler aldık. Bir kez daha bu etkinliğe katkı veren herkese çok teşekkür ediyorum şeklinde sürdürdü.

GENÇLERİMİZ PROJELERİMİZE DAHİL OLACAK

Üniversiteyi sık sık dile getiriyorum diyen Hürriyet Üniversiteliyi kente indirmek gerekiyor. Bu etkinliği de üniversiteden başlattık ve üniversite öğrencileri etkinliklere çok ciddi katılım sağladı. Kentimizin ivme kazanması açısından da üniversite öğrencilerin önemi büyüktür. Birçok öğrenci kenti görmeden gidebiliyor. Bu yüzden bütün etkinliklerimiz üniversite ile başlayacak ve o gençlerimiz de projelerimize dahil olacaktır şeklinde konuşmasını sonlandırdı.

BASINA TEŞEKKÜR

Yayınladıkları haberleri ve yazılarıyla şenliğin kamuoyuna daha geniş ve daha etkili aktarılmasını sağlayan basın mensuplarına da ayrı ayrı teşekkür eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet şenliğimizin öncesinde ve sonrasında etkinliklerimizin bu kadar geniş kitlelere ulaşmasında basın mensuplarımızın desteği çok büyük.   Şenliğimize katkı sağlayan muhabirlerimizden kurum içerisinde çalışan emektarlarına kadar her birine teşekkürlerimizi sunuyoruz dedi.

08 Ekim 2019 - Belediyeler


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

02

İzmitli - Pkk sevici dj meyhane müziği gurupları gülümse izmit

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 09 Ekim 21:26
01

Izmit - Başkanım 29 Ekim için getireceğiniz sanatçı grubu duyduğumuz doğru olmamalı. Açık alanda 29 Ekim ruhuna uygun olmayan bir topluluk meyhane müziği yapan bir topluluk sizin ve İzmit'in bütün neşesini bozar haberiniz olsun. Kültür müdürünüz çok acemi işler yapıyor bilginiz olsun.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 08 Ekim 17:45Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?