Şevki Yılmaz'dan yeni particilere

Refah Partisi eski milletvekili Şevki Yılmaz, yeni particileri 6 maddede uyardı.

Büyütmek için resme tıklayın

UYARI

Refah Partisi eski Rize Milletvekili, Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Yılmaz’ın babası, Kocaelililerin yakından tanıdığı isim Şevki Yılmaz, AKP’den ayrılıp yeni parti kurma çabası içinde olanlara 6 maddelik uyarı metni yayınladı.

6 MADDE 

İşte Şevki Yılmaz’ın yayınladığı o 6 madda: 

1- Tahriklere kapılarak İhtilaf ve iftirak bayrağı açan kardeşlerimize yol yakınken yuvalarına acilen dönmelerini tavsiye ediyorum. Mukaddes Beldelerin muhafazası hatırına, Filistin Direnişi hatırına ve ağlayan Mazlum Coğrafyanın hatırına uyarıcı olalm ama asla ayrılıkçı olmayalım

 GEÇMİŞTE YAPILAN VAHİM HATALAR

2-Sorumluluk taşıyanlar, ayrılığa zemin oluşturan tuzakları bozmakla mesuldürler! ‘’Hesabilern’’ yerine ‘’Hasbi’’ kadroları görevlere getirerek; yanlış uygulamalardan doğan mağduriyetler, geçmişte yapılan vahim hatalardan vazgeçmeli ve tabanın öfkesini ve kırılganlığını önlemelidir! 

 SİVAS DAVASI

3- Yılladır ilgi ve çözüm bekleyen Sivas Davası, Selam-tevhid,28 Şubat mağdurları vb ile kucaklaşılmalı, iftiraya kurban edilen binlerce mazlum fetözedelere sahip çıkılarak KHK ile görevden alındıktan sonra komisyonlarda haksızlık yapıldığı netleşenler görevlerine dönmelidirler! 

 ACİLEN 

4-İktidarımız; faiz belasından acilen kurtularak işçinin, esnafın, işsizin, köylünün ve milyonlarca alt ve orta direğin isyanlara varan feryatlarını ve Erken Emeklilikte Yaşa Takılan yüzbinlerce mağdur kardeşlerimizin sıkıntılarını acilen sevince dönüştürmelidir!

ALLAH İÇİN

5-“Ey iman edenler! Allah için gerçeğe şahitlik ederek adaleti tam yerine getiren dosdoğru şahitler ve Hakimler olun; bir kişi veya topluma karşı duyduğunuz öfke, onlarla ilgili vereceğiniz kararlarda sizi adaletsizliğe sevketmesin! Siz her zaman, herkese karşı Adil davranın!" 

 ŞER TUZAKLARI 

6-İlah(c.c), tefrika gibi her türlü fitnelerin tuzaklarından hepimizi korusun. Şer tuzakları hayır tuzağıyla bozsun. İttihada ve ittifaka çalışanların yar ve yardımcısı olsun! Arabulucuların sayısını çoğaltıp, arabozucuların oyunlarını bozsun ve etrafımızdan uzak etsin! Amin.

10 Eylül 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

02

İzzet yigittekin - Yüzlerce insan haksız yere mağdur edildi amirler müdürler kendilerini kurtarmak için memurlarını fetocu diye yazdılar gerçekten fetocu olanlar kendileridir. Diyanet işleri başkanlığından beşbin kisi ihtiyaç edildi amirler müdürler kendilerini kurtarmak için imamlari fetocu diye yazdılar takipsizlik kararı verildi ama pasaportumu bile alamıyorum umreye bile gidemiyorum.adaletin tecelli etmesini bekliyoruz.geciken adalet adalet değildir.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 07:25


Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?