Şevki Yılmaz'dan yeni parti yorumu: Analarımızı ağlatmaya devam edecekler

Kocaeli siyasetinin önemli isimlerinden, eski milletvekili ve belediye başkanı, AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’ın babası Şevki Yılmaz, dikkat çekici bir yazı kaleme aldı.

Büyütmek için resme tıklayın

YIKTIRTMAK İSTİYORLAR

AK Parti’yi uyaran Şevki Yılmaz, “Asırlık mücadelemizi algı operasyonlarına kurban ettirmeyelim!” başlıklı yazısında, “Son Halifemiz yani İmamımız Sultan Abdülhamid’i aynı iğrenç oyunlarla yıkanların torunları olan mutlu ve putlu bir avuç azınlık bugün de ellerindeki sosyal medya ve servet gücüyle milletimizi kandırarak AK iktidarımızı yine milletimize yıktırtmak istiyor!” ifadelerini kullandı.

VEYA BİZ ANLATAMADIK

“Bu Sabetayist ve dönmelerin Türkiye’deki nüfusları yüzde 10’u geçmemesine rağmen yüzde 90 nüfusa sahip halkımızı Irk, Mezhep, Meşrep ve Parti taassubu cehaletiyle ve algı operasyonuyla yenebiliyor!” diyen Şevki Yılmaz, şöyle devam etti: “Bu son İstanbul seçimlerinde de İktidarın tarihi devasa hizmetlerine rağmen halkımıza bindiği İktidar dalını kesmeyi başarttılar! Neticede yüzde 90 nüfusa sahip bu vatanın gerçek sahibi ve tek sahibi milletimiz, yüzde 10’luk her dönemin işbirlikçisi azınlığa şimdilik mağlup olduğunu hâlâ anlamadı. Veya biz anlatamadık!

SEÇMENLERİMİZİN ELİYLE

Çünkü tabanları milli olan partiler şahsi çıkar, hırs ve hasetleri sebebiyle seçmenlerimizi CHP ve HDP gibi tavanları gayri milli, Sabetayist ve dönme olan partilerin kayığına bindirterek mutlu ve putlu aristokrat azınlığa, çoğunluğu mahkûm ettirdiler. Silahlı darbelerle başaramadıklarını Sandık Darbesiyle aldattıkları seçmenlerimiz eliyle başardılar!

ANALARIMIZI AĞLATMAYA

Algı operasyonlarıyla ve partileri bölüp, parçalayarak imkânlarımızı ve değerlerimizi yutmaya devam ediyorlar! Şimdi de ayrılıklardan milyonlarca mazlumun ağlaması yetmemiş gibi Yeni bir Parti Operasyonuyla daha da bölüp analarımızı ağlatmaya devam edecekler!”

16 Ağustos 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

05

Hayddd - Sevki hoca esti gurledi.28.sibatta yurtdisinda solugu aldi.bizim anamiz agladi İHĹl liler olarak.

Simdi IHLi bir cumhurbaskani da edkimis birmodaya uydu.DEMIREL:Badoryululrr arabistana/TURKES:Koministlet moskovaya/Tayuob Etdogan:Kurtlet kurfistana.

Yarin biri gelse gurculer/lazlar gurcistana derse

Al sana çağdas bedevi irkciligi.seytanin arayip da bulamayacagi sey..

Yanıtla . 1Beğen . 3Beğenme 16 Ağustos 23:24
04

Levent - Sn Şevki Yılmaz bırak bu lafları milletimizi kimse kandıramaz reise söylede hatalarını düzeltsin yanlış yapmasın, kibrini yensin ondan sonra millet arkasında yine olur.sebatayist ,algı malgı bunlar hikaye milletimiz yanlışa geçit vermez.Reiste yanlış yapsa milletimiz dur diyor elhamdulillah

Yanıtla . 5Beğen . 2Beğenme 16 Ağustos 17:56
03

halil temizel - a5 yılda bir insan yerine konuyoruz ondan sonra yüzümüze bakan yok geçti o devirler

Yanıtla . 4Beğen . 2Beğenme 16 Ağustos 15:21
02

Milli Görüş - şevki hoca yeter allah aşkına sen biraz sus 28 şubatı bu miilete yaşşattın ortalıktan kayboldun olan yine halis safi niyetle inanan bu miilletin kadim evlatlarına oldu sen ormandan arazi kapmana oğlunu millet vekili yapmana ve islamı kullanarak köşeyi nasıl dönersin ona bak allahu ekber derken haşa hangi allahtan hanfi ahirettern hangi kul hakkı yediklerine bak. yediklerin senin olsun allah rızası için boş konuşma artık yimiyoruz. sen ve seningibi menfaat perslere

Yanıtla . 3Beğen . 2Beğenme 16 Ağustos 15:06
01

Şener - 20 yıldır anamızı ağlatanları çoook iyi biliyor bu millet boş zırvalara karnımız tok

Yanıtla . 4Beğen . 3Beğenme 16 Ağustos 11:50


Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?