Lösemili Eren’in hayalleri gerçek oldu

Lösemi hastası Ahmet Erenin itfaiyeci olma hayalini Büyükşehir Belediyesi gerçekleştirdi.

Büyütmek için resme tıklayın

EN BÜYÜK HAYALİ

Tavşantepe Mahallesinde ikamet eden Turan İlknur Yenen çiftinin 3 yaşındaki çocukları Ahmet Erene lösemi teşhisi konuldu. Yaşına rağmen hastalığı ile mücadele eden ve Kocaeli Üniversitesi Onkoloji Ünitesinde tedavi gören Ahmet Erenin en büyük hayali itfaiyeci olmak. Ahmet Erenin hayalini Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yahya Kaptan İtfaiye grubu gerçekleştirdi.

HAYALLERİ GERÇEK OLDU

Tavşantepe Mahallesinde ikamet eden Ahmet Eren Kocaeli Üniversitesi Onkoloji Ünitesinde tedavi görüyor. Sık sık hastaneye giden Ahmet Eren her seferinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yahya Kaptan İtfaiye Müfreze binası önünden geçiyordu. İtfaiyecileri her gördüğünde el sallayan ve itfaiye aracına binmek isteyen Ahmet Erenin hayali gerçek oldu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yahya Kaptan İtfaiye grubu Ahmet Erenin ailesine ulaştı. Evin adresini öğrenen itfaiye ekipleri Ahmet Erenin hayalini gerçekleştirmek için yola çıktı.

AHMET ERENE SÜRPRİZ ZİYARET

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yahya Kaptan İtfaiye Grubu Ahmet Erenin evinin bulunduğu sokağa girdiklerinde araçların sirenlerini çalmaya başladı. İtfaiye sirenlerini duyan Ahmet Eren her şeyden habersiz sokağa fırladı. İtfaiye araçlarının evinin önünde durduğunu gören Ahmet Erenin mutluluğu görülmeye değerdi.

İTFAİYE ARACI İLE TUR ATTI

Ailesi ile birlikte itfaiyecileri abilerini karşılayan Ahmet Erene itfaiyeci kıyafeti kaskı ve oyuncak itfaiye arabası hediye edildi. Ahmet Eren daha sonra itfaiye aracına bindirildi. Hayalleri gerçekleşen lösemi hastası Ahmet Eren için itfaiye araçları ile kısa bir mahalle turuna çıkıldı. Minik Erenin mutluluğu ise görülmeye değerdi.

15 Ağustos 2019 - Belediyeler


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?