CHP o ilçede başka adayları destekledi

CHP Körfez İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren 10 Temmuz tarihinde EN Kocaeli Gazatesine dikkat çeken bir açıklama yapmıştı.

Furkan Çalışkan
Furkan Çalışkan Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

YIPRANMIŞ BİR İSİM

CHP Körfez İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren gazetemize yaptığı açıklamada, “İyi Parti’nin Körfez adayı yıpranmış bir isimdi. Buna rağmen iyi oy aldık. CHP’nin tüm oylarını İyi Parti’ye kaydırdık” ifadelerini kullanmıştı.

GECİKMELİ CEVAP

Bu açıklamaya İyi Parti Körfez İlçe Başkanı Cahit Sürüm’den gecikmeli de olsa cevap geldi. Başkan Cavit Sürüm, CHP İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren’in seçimlerde başka partileri desteklediğini iddia etti.

ASILSIZ VE MESNETSİZ

İyi Parti Körfez İlçe Başkanı Cavit Sürüm yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“CHP Körfez İlçe Başkanı Sayın Cavit Dağdeviren’in 10.07.2019 tarihinde yapmış olduğu basın açıklamasının Millet İttifakı anlayışına uzak, değerleri incitici tutumu algı oluşturmak maksadıyla yapılmış olup; Millet İttifakı Adayı Sayın Salih Recep Şirin’i hedef alan, asılsız, mesnetsiz, gerçekdışı değerlendirme ve iddialara yer verildiği çok açıktır.
Dağdeviren, seçim çalışmaları sürecinde esnaf ziyaretleri ve millet ittifakı seçim irtibat bürosu açılışlarının yalnızca birkaçına katılım sağlamıştır.

ÇALIŞMALARA BİLE KATILMADI

İYİ Parti meclis üyesi adaylarımızın ve İYİ Parti teşkilatının tam kadro olarak, üstün gayret ve özveri ile gerçekleştirdiği çalışmalar sırasında, seçim sürecinin çoğunu Bursa ve İstanbulda geçirmiştir.
İlçe binamıza bizleri desteklemeye gelen birçok değerli vatandaşımızın toplantı saatinde binamızda bulunmalarından dolayı, meclis üyelerine yönelik yapılan toplantıları uygun koşullarda yapmakta zorlandığımız ve bu kapsamda millet ittifakı görüşmelerini daha verimli hale getirmek amacıyla, toplantıların bir kısmını CHP İlçe binasında diğerlerini İYİ Parti ilçe binasında yapma önerimizi defalarca dile getirdiğimiz halde geri çevirmiştir.

TEK TARAFLI YÜRÜTTÜK

İttifak kapsamında ortak olarak gösterilmesi gereken çabayı maddi manevi kendisinde göremedik ve seçim çalışmalarını İYİ Parti olarak tek taraflı yürüttük.
“Yıpranmış” dediği Millet ittifakı adayımız Salih Recep Şirin, çalışmalarını büyük bir azim ve istikrarla yürütmüştür. Meclis üyelerine yaklaşık 4 bin fark atmış, iktidar partinin kalesi olduğu noktalarda oy farkını kapatmış ve yüksek bir oy potansiyeli ortaya çıkartarak güçlü bir isim olduğunu göstermiştir. Salih Recep Şirin’in Körfez halkının takdir ettiği bir aday olduğuna şahit olan Dağdeviren, değerli dava arkadaşımıza haksız, uygunsuz, yakışıksız söylemlerde bulunmuştur.

BAŞKA PARTİLERE DESTEK VERDİ

“CHP’nin tüm oylarını İYİ Partiye kaydırdık” diyen ilçe başkanının parti üyelerinin, başka siyasi partiye destek verdiği görüntülerle kanıtlıdır.
Uzlaşmacı tavrımızı, çabamızı, sol parti demeksizin tüm üyelerine eşit ve adil davrandığımızı kendi meclis üyesi adayları, yönetimi, destekçileri de bilmektedir.
Basın açıklamasını yaptıktan sonra, kendi seçmen ve tabanının kendisinin yanıltıcı ifadelerinden dolayı ilçe başkanını protesto ettiğini ve kendisinin pişman olduğunu gördüğümüz, niyeti ve görüşünü yapmış olduğu basın açıklamasında gözler önüne seren ilçe başkanı kendi ipini çekmiştir.

KINIYORUZ

Yapmış olduğu açıklamadan dolayı kendisini esefle kınıyor; seçim sürecinde ‘Millet İttifakı’ anlayışına yakışır tutum sergileyen, bizlerle birlikte elini taşın altına koyan, siyaseti topluma örnek olacak şekilde yapan, mücadelemize güç veren ve gerçek Cumhuriyet Halk Partisi misyon ve vizyonunu taşıyan her vatandaşımıza teşekkür ediyoruz.”

19 Temmuz 2019 - Siyaset

Muhabir Furkan Çalışkan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

32

Neriman - cahit sürüm belediyeyi alsaydınız körfeze çöp fabrikası yapacak mıydınız?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 16:58
31

Neriman - cavit dağdeviren adamdır geçmişi temizdir batık gemileri batık petrolleri yoktur herkes önünü temizlesin körfezde herkes tarafından bilinen karanlık aileleri yönetimine almaz en azından

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 16:57
30

Ali - yanında partiye üye bile olmayan ak saçlınla sahilde salih şirini nasıl aday yaparım diye düşünen sen değil misin? Cavit dağdeviren adam gibi adamdır gerçek chplidir geçmişinde hiçbir karanlık iş yoktur seçimde de çalışmıştır sizin bu oyununuzu bozdu diye adama düşman olmayın

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 16:54
29

Ali - iyi parti kurulurken partinin yanından geçmeyen adamları söz sahibi mi yaptın partide? neden körfezde herkes aynı şeyi söylüyor chpliler yanımda olmadı diyorsun peki iyi partililer çok mu yanındaydı cahit sürüm sen ilçe başkanımıza laf atmadan batık gemilerini kurtar salih şirin bidahaki dönem ali babacanın partisine geçsin yanındakilerle beraber chplililer hdpye oy istedi diyorsun kendiniz hdplilere mecliste size başkanlıkta bize verin diyordunuz ben atatürkçüyüm asla sizin zihniyete oy vermem sizene hdpden

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 16:52
28

Chpli - sahilde akıl hocalarınla 2,5 sene önceden bir proje geliştirmeye kalktın olmadı şimdiki projen paraları götürdüğün bayan ilçe başkanı herhalde bak ne güzel yazmışlar 24 haziran genel seçimlerinde meral akşenere chplilerde imza verdi ama sen ve yanındakiler partinin önünden geçmemişsiniz ben chpliler iyi partiye her türlü desteği verdik senin yanındakiler ozamanlarda başka parti üyesiydi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 16:49
27

Necmi - cavit dağdevirenin geçmişi tertemizdir en azından hapis yatmamıştır

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 16:45
26

Ramiz - Salih Şirin yıpranmış bir adaydır ve iyi partinin adayıdır asla Millet ittifakının adayı olmamıştır ..neden derseniz , ittifaklarda aday ittifakla belirlenir de ondan.. Salih şirin seçimlerden iki yıl önce cavit sürüm ve saz ekibi tarafından körfez sahilinde projelendirilmiş proje mimarlarından biri tahir cengiz biride fevzi cambazdır... bu çalışmalar sonunda geçmişi kirli cahit sürümün ilçe başkanı nasıl olması gerektiği kalmıştır.. buda akp kontrolünde şener sögütün akrabası bir bilmem ne ocak başkanı tarafından mhp den ayrılmış siyasette aktif kişilerin kulağına cahit sürüm adı fısıldanmış ve sıkıntıda olan iyi parti ilçe teşkilatına ataması yaptırılmıştır...yani bir projedir...kazanamamanın faturasını chp ye kesmek akılsızlık, hedef saptırma , kabahati gizleme çabasıdır...chp ni adayı ortak belirleyelim , salihle olmaz ikazlarına kulak tıkanmıştır...kısacası salih şirin asla millet ititifakının adayı değildir ve ittifak asla olmamış sadece genel merkezlerin yaptırımları neticesinde destek olunmuştur...bundan tek karlı çıkan kişi sonu görmüş ve kötü ihtimalde iyi parti üç beş meclis üyesi çıkaracağını bilen fevzi cambaz ilk sıraya kendini yazdırıp meclis üyesi olmuştur.....seyredin bir yıla kalmaz akp organizasyonu sonunda salih, cahit. fevzi işlerini düzeltmiş ve zenginleşmiş görürsünüz....

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 16:31
25

Eski CHP’li - CHPnin yöneticileri seçim döneminde de aynı tutumu sergiledikleri için başarısız olundu. Hala bu tutumlarında ısrarcılar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 15:22
24

Körfezzz4111111. - Her partinin yönetiminde problem çıkartan isimler çıkabilir; fakat cahit sürüm bu ısimleri bekletmeden temizlemiştir.

Kurucuları örnek gösterip durmuşsunuz da,kurucu yönetim üyeleri neden seçim süreci hiç IYI partinin kapısının önünden dahi geçmemiştir. Gerçek dava insanı olan,bu partiye gönül veren insan kötü ve iyi durumda da partinin,davasının yanında olur. Kurucu yönetim ekibi,tüm secim sürecinde yapılan çalışmaları,sarf edilen emekleri görüp oldukları yerde kurutup durmaktan öteye gidememislerdir.

Cahit Sürüm,ittifakın her kesimine bir abi bir arkadaş gibi davranmış saygisinda kusur etmemiştir. Dikkat ederseniz ittifakın her kesimine diyorum sadece iyi parti mensuplarına değil. Chp nin meclis üyeleri her fırsatta Cahit Sürüm ve ekibine minnettar olduklarını dile getirmektedir. CHP nin ilçe başkanı profesyonellikten uzak bir yöneticidir. Tüm seçim sürecinde kendi mensubu olduğu Chp nin ittifak sürecini taşıyamamış sorumluklarını yerine getirememis kendi genel merkezinin varmis olduğu karara ters davranmıştır. Konu körfezde konu eşitlik adalet ve doğrumunsa Cahit Sürüm bunun için elinden geleni yapmış Cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra yerle bir olan Iyi partiyi tekrar sahlandirmistir şimdi oturumda düşünün

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 15:18
23

Eski Chp’li - Körfezde eski bir CHP’li olarak Cahit sürüm ve yol arkadaşlarını tebrik etmemiz gerekir.İl başkanıyla milletvekilleri ile belediye başkan adayı Salih Şirinle, ilçe başkanıyla Ve hepsi için konuşmuyorum ama destek veren CHP’li arkadaşlarla güzel bir seçim atmosferi yaşandı.Kısa bir zaman içerisinde teşkilatını kuran sahalara çıkan ilçe başkanı Cahit sürüm kim ne derse desin elinden gelenin en fazlasını yaptı.Şimdi kazan kaynamayanca Cahit sürümün üzerine gitmek onu hedef göstermek kesinlikle yanlıştır.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 15:16
22

Körfezin Sesi - İYİ Parti ailesini seçimden sonra ziyaret ettim.birgün sizde ilçe binasına giderseniz saygı sevgiyi dayanışmayı görüp şaşırırsınız.Cahit sürüm herkese kendi ailesindenmiş gibi davrandığı için hangisi akrabası,hangisi değil anlayamazsınız.Seçim bitmiş şu anda kimse kimseye İftira atmasın önce tanışın sonra tanıdığınız kişi üzerinden yorum yapın

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 15:09
21

İt Ürür Kervan Yürür - Cahit sürüm çamur at izi kalsın felsefeleri ile konuşan insanların sözlerine kulak asmasınBiz körfezliler sokak sokak Kimin çalıştığını ,Kimin gecesini gündüzüne kattığını gördük.Körfezde laf söylenecek bir ilçe başkanı varsa oda en son Cahit Sürümdür.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 15:01
20

Elif Elif - Körfez ilçedeki dik duruşunuzdan dolayı sizi tebrik ediyorum Cahit Sürüm.Partinin üye sayısını 200den 1200 e getiren sizsiniz bu başarınız sayesinde sizi çekemeyen bir sürü insan oluşacaktır.Sizi eleştiren kişiler belediyeyi almış olsa idiniz yanınızda şu an size övgüler yağdırıp duracaklardı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 14:53
19

Özgür Chpli - Cumhuriyet Halk Partisi seçmeni olarak. İyi partiye veyahut şahıslara yapılan suçlamaları kınıyorum seçim dönemleri ve seçim öncesi çalışmalarında.çalışma ve çabalarını gayretlerini taktir Ediyorum burada yapılan usulsüz yorumları kınıyorum Usulsüz ve asılsız yorum yapanların iyi partiyi üyesi olup iyi partiye başkanlarına ve üyelerine ihanet hainlik yapıp partiden kovulan şahıslardır bir CHP’li olarak iyi parti ile seçim döneminde yaptığımız çalışmaları sayın CHP ilçe başkanı ve partidaşlarımız çok iyi biliyorlar. Bu çaba ve gayretlerinden ötürü iyi parti ve başkanlarınıtebrik ve taktir ediyoruz ortada bi yanlış ve haksızlık varsa usuzlüz yorum yapıp kişi ve başkanları kötüleyen şahıslar yapmıştır .

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 14:46
18

Körfezzz4111111. - Her partinin yönetiminde problem çıkartan isimler çıkabilir; fakat cahit sürüm bu ısimleri bekletmeden temizlemiştir.

Kurucuları örnek gösterip durmuşsunuz da,kurucu yönetim üyeleri neden seçim süreci hiç IYI partinin kapısının önünden dahi geçmemiştir. Gerçek dava insanı olan,bu partiye gönül veren insan kötü ve iyi durumda da partinin,davasının yanında olur. Kurucu yönetim ekibi,tüm secim sürecinde yapılan çalışmaları,sarf edilen emekleri görüp oldukları yerde kurutup durmaktan öteye gidememislerdir.

Cahit Sürüm,ittifakın her kesimine bir abi bir arkadaş gibi davranmış saygisinda kusur etmemiştir. Dikkat ederseniz ittifakın her kesimine diyorum sadece iyi parti mensuplarına değil. Chp nin meclis üyeleri her fırsatta Cahit Sürüm ve ekibine minnettar olduklarını dile getirmektedir. CHP nin ilçe başkanı profesyonellikten uzak bir yöneticidir. Tüm seçim sürecinde kendi mensubu olduğu Chp nin ittifak sürecini taşıyamamış sorumluklarını yerine getirememis kendi genel merkezinin varmis olduğu karara ters davranmıştır. Konu körfezde konu eşitlik adalet ve doğrumunsa Cahit Sürüm bunun için elinden geleni yapmış Cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra yerle bir olan Iyi partiyi tekrar sahlandirmistir şimdi oturumda düşünün

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 14:41
17

Ömer Seyfettin - Bos beles laflar konusmanin kimseye bir faydasi yok farkli algi da olusturmaya calisma cabaniz boşa körfez halki herseyi biliyor ben Akp.den İyi partiye inanarak gecen bir secmenim onceki yonetimi de gordum Cahit Dagdeviren eger Cahit surum kadar calissaydi emegi olsaydi bu secimde kesinlikle Millet ittifaki seçilirdi ama Salih sirin i bastan istemedikleri icin kazanmasina karsilardi onlarin nu kini ve ofkesi Akp ye kazandirdi Cavit Dağdeviren aktif bir ilce baskanligi yapmadi butun Akp lilerde Mhp lilerde bunu söylüyor pasif oldugunu eger Chp körfezde ilerlemek istyorsa Dağdeviren İstifa etmeli... Bos yazilara gerek yok ozeti budur Chp ve Millet ittifakinin gelecegi icin

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 14:38
16

Ömer Seyfettin - Suanda İYİ partiye burada atip tutanlar kotu cumle kuranlar partiye ihanet edip atilanlar oldugu ap acik bellidir Cahit Sürüm ilce baskani oldugu andan itibaren partide nasil ilerleme oldu gördü tüm körfez naci kara yonetimini asarak rekora gittti eger sizin bu yorumlariniz gibi olsaydi bu kadar ilerleme olmazdi buradan sacma sapan seyler soyleyip farkli algi olusturmayin Cahit Dağdeviren bir zaati Millet ittifakina destek verseydi Akp nin sansi yoktu simdi buradan bos yapmanin anlami yok millet ittifakina eger Cahit Dağdeviren eger ki tam destek olsaydi katilimlari saglasaydi bugun akp nin elinde olmazdi.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 14:34
15

Korfezli - Taş atmaya çalışmak yerine; çıkarsız, menfaatsiz, objektif değerlendirmeyi deneyelim! Sahalarda sadece iyi parti vardı. Begensenizde begenmesenizde salih şirin ve cahit sürüm gece gündüz çalıştı körfezi alabilmek için. Görülüyorki uzerinde durduğunuz nokta siyaset anlayışınında çok uzağında. Ofke ve kinle yazılan bu yorumlar gerçeklerin önüne geçemeyecek. Ayrıca bu mevcut yorumları tek bir kişinin yazdığı üslubu ve yazım şeklinden oldukça bellidir.

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 13:58
14

servet - siz sahillerde çay içip oradan oraya dolaşan salih şirini aday yapma projeleri yaparken chp ilçe başkanı millet ittifakının yanındaydı. 24 haziran genel seçimlerinde salih şirin mhp üyesiydi cahit sürümün yanındakiler ortada yoktu sokakta naci kara ve ekibi vardı

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 01:23
13

Servet - salih şirin ve sürümler seçimin kaybedilmesi için 2 yıl önceden tütünçiftlik sahillerde kurulmuş bir projedir. geri kalan herkes bu projenin figüranıdırç olan salih şirin ve fevzi canbaza olmuştur. Yazık şimdide milletvekili olacakmış. Özellikle altta sıralanan negatif durumlar ve seçim döneminde cahit sürümün yanlışları bunun böyle olduğunu göstermiştir. chplileri hdpye oy vermekle suçlayan cahit sürüm neden seçim boyunca hdplilerle görüşmüştür? neden yönetimine şaibeli isimler almıştır? neden dışarıdan partiye üye olmayanları almıştır? çöp fabrikaları? neden iyi parti kurucuları bu dönemde partide gözükmemiştir? Şener söğütle aranız çok iyi maşallah.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 01:21
12

Necmi - salih şirin bu sürümler aile şirketi sana gazı veriyor bir belediye başkanı ol bir milletvekili diye seni kandırıyorlar işte anlamadın mı hala bırak bunları seçim kaybedildiyse körfezde sürümler ve yönetimdeki şaibeli kişiler yüzünden kaybettin bir düşün önce manavlar bana neden oy vermedi diye kendi insanın seni çok seviyor ama iyi parti yanlışlar çoktu sanki birileri resmen sen kazan değilde kaybet diye çalıştı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 01:13
11

Sakıp - duyduk duymadık demeyin salih şirin 2023de bu kez babacanın partisinden aday olacakmış

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 19 Temmuz 22:08
10

Sakıp - Sen ve yanındakiler iyi parti kurulduğunda 24 haziranda yoktu madem bu kadar iyi partiliydiler neden ozamanlarda yoktular? Sen sahilde çayını yudumlarken chp ilçe başkanı sokak sokak yağmur çamur millet ittifakına oy istedi. Yanındakiler ozamanlar başka parti üyesiydi kimisi partiden istifa etmişti. Merak etme iyi partinin körfezdeki kurucuları sen ve ekibin için her şeyi söyledi. Salih şirin 24 haziranda iyi parti üyesi bile değildi ozaman neredeydiniz cahit sürüm? 2023de söyleyin şirine babacanın partisinden aday olsun.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 19 Temmuz 22:08
09

kerim - cahit sürüm hep diyorsunya bir tane bayanı ilçe başkanı yapacağım bir an evvel yap tavsiyem paraları beraber götürdüğünüz kişi olsun

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 19 Temmuz 21:55
08

kerim - sen ve yanındakiler genel seçimelerde sahilde batık gemilerine karşı oturup çay içerken chpliler hem iyi parti hem chpye oy istiyordu cahit sürüm

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 19 Temmuz 21:53
07

Noyan - cahit surum secim doneminde belediye baskan adayin bir kurus harcadi mi yoksa milletten borc parami aldi hdp secim burosunda ne isiniz vardi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 19 Temmuz 21:23
33

Elif Elif - @Noyan 07 nolu yoruma cevabı: Tek yönlü haber yapıyorsunuz heralde.yorumlarımızı göremiyoruz

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 19:16
06

Ernoyan - ya cahit sürüm sen hangi tarikattansın bir kere toplantına gittim tarikatlarllı övüyordun partiye üye olmayan kişileri söz sahibi yapmışsın körfezdeki serserileri fotocu yapmışsın meclis üyen arifi söylemeye gerek yok cavit başkanın geçmişi temizdir fevziyi satan demokratlarla bu iş olmaz bu secimi iyi parti kendi elleriyle verdi hdp ile ne is tuttunuz sener sogutle ne is tuttunuz onuda soyleyelim mi salih sirin adam gibi adamdir ama.secim kaybedildiyse sebebi sizsiniz

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 19 Temmuz 21:21
05

Kerim - bir dağdeviren soyadına bakalım bir sürümler diyeceklerim bu kadar körfezde herkes birbirini tanır iyi parti elindeki belediyeyi verdi bende chp seçmeni olarak hergün hdpye aday çıkar diye yalvaranlara mı oy verecektim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 19 Temmuz 21:12
04

Nesrin - iyi partinin körfezdeki kurucularıyla konuşun partiyi nasıl aile şirketi yaptığını eskileri dışladığını anlatsın size merkez sağ solcu karışık bir parti haline getirdiğini söylesinler size genel seçim zamanında partinin önünden geçmeyen adamları şimdi partiye aldığını söylesinler size iyi parti kurulurken korkudan fotoğraf vermediğini anlatsınlar size

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 19 Temmuz 21:10
03

Nesrin - chp seçmeni körfezde atatürkçüdür sen hergün hdp ile iş tuttun cahit sürüm seçim bürosuna girmedin mi? seçimin kaybedilmesi tamamen sizin yönetiminiz yüzündendir dışarıdan profesör getirmişsin partiye ne oldu çöp fabrikasını yapamadınız mı körfeze ya batık gemiler ne olacak peki ya batık petroller

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 19 Temmuz 21:08
02

Hediye - iyide körfez herkes tarafından bilinen şaibeli isimler iyi partide değil miydi? 3 dönem kaybeden adamı milletvekili yapacakmışsın cahit sürüm önce paralar nerede onu söyle

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 19 Temmuz 21:05
01

Chpli - bu seçimi akpye hediye eden asıl cahit sürümdür kendisi hdp seçim bürosuna girmemiş midir? Fevzi canbazı satan demokratlara bel bağlamamış mıdır? Şimdilerde şener söğüt ile ne iş tutmaktadır? Batık gemileri körfezde bilmeyen var mı? Cavit dağdevirenin geçmişi şaibeli midir?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 19 Temmuz 21:04


Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?