İzmitli firmanın iflası kapandı!

Kurun ülkemizde son bir yıldır çok yüksek seviyelerde olması iş hayatını olumsuz etkiliyor.

Furkan Çalışkan
Furkan Çalışkan Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

2018 EKİM’DE

Yaşanan mali sıkıntılar sebebiyle İzmitli Koyap Kocaeli Yapı İnşaat Sanayi Ve Limited Şirketi, 2017 yılının sonunda iflas istemişti.
Ancak daha sonra ‘konkordato’ olayının çok konuşulması ve yapılan değişiklikler sebebiyle Koyap Kocaeli Yapı firması, 2018’in ekiminde konkordato talep etmişti.

DAVA KAPANDI

Fakat Koyap Kocaeli Yapı’yı konkordato da kurtaramadı. Devam eden süreçte yeniden iflas haline dönen ve tasfiye durumunda olan Koyap Kocaeli Yapı’nın artık iflas davası da kapandı ve duyurusu da yapıldı.

O YAZI

Duyuruda şu ifadelere yer verildi:
“Müflisin Adı ve Adresi : Koyap Kocaeli Yapı İnşaat Sanayi Ve Limited Şirketi
Asil Kent Sok. 3F-A1 Blok 1. Girişİzmit / KOCAELİ
Ticaret Sicil Numarası : 9396
Vergi Numarası : 5650047082 Alemdar Vergi Dairesi Müdürlüğü
Tasfiye işlemleri müdürlüğümüzce yürütülmekte olan KOYAP KOCAELİ YAPI İNŞAAT SAN. VE LTD ŞTİ. hakkındaki iflasın Kocaeli 1. Asliye Ticaret Mahkemesi'nin 15/05/2019 tarih, 2019/21 Esas, 2019/296 sayılı kararı ilesaat 14.30 itibariye kapanmasına karar verilmiştir.
İİK.nun 166. maddesi gereğince ilanen tebliğ olunur.”

18 Temmuz 2019 - Ekonomi

Muhabir Furkan Çalışkan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?