İbrahim Karaosmanoğlu’ndan Kocaeli Büyükşehir’e seri ziyaretler

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’ndan Büyükşehir Belediyesine seri ziyaretler…

Furkan Çalışkan
Furkan Çalışkan Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

MECLİSİN OLDUĞU GÜN

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 11 Temmuz Perşembe günü yani Büyükşehir Belediyesi Meclisinin olduğu gün, Kocaeli Büyükşehir Belediyesine seri ziyaretler yaptı.

İLK DURAK BALAMİR GÜNDOĞDU

Eski başkan İbrahim Karaosmanoğlu’nun ilk durağı Genel Sekreterlik görevine geçtiğimiz hafta atanan Balamir Gündoğdu oldu.
Karaosmanoğlu, Balamir Gündoğdu’yu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

GÜZEL HİZMETLERE İMZA ATACAKLAR

Bu anları sosyal medya hesabından paylaşan Karaosmanoğlu, “ Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri olarak göreve başlayan Balamir Gündoğdu kardeşimizi ziyaret edip hayırlı olsun dileklerimi ilettim.
İnanıyorum ki Tahir Büyükakın başkanımızla birlikte güzel hizmetlere imza atacaklar.
Rabbim utandırmasın.

YAŞAR ÇAKMAK

Eski başkan İbrahim Karaosmanoğlu’nun ikinci durağı ise Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak oldu. Çakmak’ı da makamında ziyaret eden Karaosmanoğlu bu anları, “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan vekilliği görevine seçilen Yaşar Çakmak kardeşimizi ziyaret ettim, başarı dileklerimi ilettim. Allah utandırmasın” notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

AHMET ÇELEBİ

İbrahim Karaosmanoğlu’nun son durağı ise ulaşımın en tepeleri oldu. İbrahim Karaosmanoğlu ilk olarak Ulaşım Trafik ve Yönetim Daire Başkanı Ahmet Çelebi’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini iletti.

ULAŞIM PARK

Karaosmanoğlu’nun son ‘ulaşım’ ziyareti ise Ulaşım Park’a oldu.
Bir süre önce Ulaşım Park Genel Müdürü olarak atanan Salih Kumbar’ı ziyaret eden Karaosmanoğlu bu iki ziyaret fotoğrafını bir paylaşarak, “Ulaşım Trafik ve Yönetim Daire Başkanı Ahmet Çelebi ile Ulaşım Park Genel Müdürü Salih Kumbar kardeşlerimi ziyaret edip yeni vazifelerinde başarılar diledim” notunu yazdı.

13 Temmuz 2019 - Belediyeler

Muhabir Furkan Çalışkan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?