Genç Tümsiad Kocaeli Şubesi ev sahibiydi

Genç Tümsiad Üye Tanışma ve İstişare Toplantısı Kocaeli'nde yapıldı.

Haber albümü için resme tıklayın

ÜYELER BİR ARADAYDI

Genç Tümsiad Kocaeli Şubesinin Ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, Kocaeli Şube Başkanı Abdulkadir Yılmaz, Genç Tümsiad Kocaeli Başkanı Salih Sarıkaya, Genç Tümsiad Sakarya Başkanı Cihan Okur, Genç Tümsiad Gebze Başkanı Murat Atacan Genç TÜMSİAD Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

ŞUBE BAŞKANI YILMAZ KONUŞMA YAPTI

Programda konuşma yapan Tümsiad Kocaeli Şube Başkanı Abdulkadir Yılmaz, Bu şekilde Genç iş adamlarının bir araya gelmesini, ortak fikirlerin, projelerin ortaya çıkması çok önemlidir. Genç İş Adamları yaptıkları ticari faaliyetlerle ülke ekonomisine katkı sağlamaktalar. Bizlerde Gençlerle birlikte olmaktan mutluluk duymaktayız. Bu gibi toplantılardan çıkan sinerjiyle güzel işler çıkacağına canı gönülden inandığını söyledi.

ÜYELERİMİZ BİRBİRİNİ DAHA İYİ TANIYOR

Genç TÜMSİAD Kocaeli Başkanı Salih Sarıkaya, bu gibi programların Genç TÜMSİAD üyeleri arasındaki birlik ve beraberliği arttırdığına dikkat çekerek, bunun yanında ise üyelerimizin birbirlerini daha iyi tanımalarına ve çapraz ticaret gibi birçok konuda fayda sağladığına değinen Salih Sarıkaya, Ülke ekonomisi ve ticaretimizle ilgili fikir alışverişinde bulunarak kendimizi çek etme imkanı da bulmaktayız. Bu anlamda davetimi kabul ederek toplantımıza katılan Gebze ve Sakarya Şube Başkanlarımıza ve yönetim kurulularına teşekkür ediyorum". dedi.

SAMİMİ BİR ŞEKİLDE KARŞILADILAR

Programda konuşma yapan, Genç Tümsiad Sakarya Başkanı Cihan Okur ve Genç Tümsiad Gebze Başkanı Murat Atacan öncelikle TÜMSİAD Kocaeli Başkanı Abdulkadir Yılmaz, Genç TÜMSİAD Kocaeli Başkanı Salih Sarıkaya’ya Yönetim Kurulu Üyelerine bizleri sıcak ve samimi bir şekilde karşıladıkları için kendilerine şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum". dedi.


 

10 Temmuz 2019 - Güncel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?