İşte başvuru detayları. TÜPRAŞ İzmit rafinerisine işçi alacak!

Toplu iş sözleşmesi görüşmeleriyle Kocaeli’nin gündeminden düşmeyen TÜPRAŞ, İzmit rafinerisinde çalıştırmak üzere personel arıyor.

Furkan Çalışkan
Furkan Çalışkan Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

PERSONEL ARIYOR

Petrol İş Sendikası ile yürütülen toplu iş sözleşme görüşmelerindeki tutumuyla taraflı tarafsız herkesin tepkisini çeken TÜPRAŞ, eleman almak için kolları sıvıyor. TÜPRAŞ tarafından bugün Kariyer.net’e personel arandığına dair ilan verildi.

31 TEMMUZ

Verilen ilana göre TÜPRAŞ İzmit rafinerisinde çalışmak isteyen vatandaşlar için başvuru süreci 10 Temmuz yani bugün itibarı ile başladı. Başvurular 31 Temmuz 2019 tarihine kadar devam edecek.

ARANAN BÖLÜMLER

TÜPRAŞ tarafından verilen iş ilanında şu ifadelere yer verildi:
“Tüpraş İzmit Rafinerisi’nde görev yapmak üzere;
Meslek Yüksek Okulları, Endüstri Meslek Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise, Anadolu Teknik Lisesi ve Çok Programlı Liselerin;
Rafineri ve Petrokimya, Petro Kimya, Petrol Sondajı ve Üretimi, Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Endüstriyel Haberleşme, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Mekanik, Endüstriyel Otomasyon, Deniz ve Liman İşletme, Gemi Makineleri, Hidrolik ve Pnömatik, İş Sağlığı ve Güvenliği, İtfaiyecilik ve yangın Güvenliği, Kimya, Laboratuvar, Kimya Teknolojisi Makine, Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi, Makine Ressamlığı, Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü, Mekatronik, Metal İsleri, Metal Teknolojisi, Metalürji, Malzeme, Motor, Telekomünikasyon, Termik Santral Makineleri, Termik Santrallerde Enerji Üretimi, Tesviye, Torna Tesviye, Kimya Proses, Enerji, Elektrik Enerjisi Üretim-İletim ve Dağıtımı, Kontrol Sistemleri, Yangınla Mücadele, İnşaat, İnşaat Teknolojisi, Kaynak, Kaynak Teknolojisi, bölümlerinden mezun operatör ve teknisyen alınacaktır.

İSTENEN KOŞULLAR

Sınav için adaylarda aranan koşullar;
1- 3’lü vardiya düzeninde çalışabilecek,
2- 1991 ve sonrası doğumlu,
3- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
4- Ağır ve Tehlikeli İşlerde çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmayan,
5- Kapalı mekân, dar alan, yükseklik vb. alanlarda çalışmaya engeli olmayan,
6- İşe kabulü halinde, Kocaeli Körfez, İzmit ve Derince ilçelerinde ikamet edebilecek,
7- Tercihen MS Office programlarını kullanabilen adayların başvurularını bekliyoruz.

EN GEÇ 31 TEMMUZ

Başvuruların en geç 31 Temmuz 2019 Çarşamba günü saat 24:00’ a kadar yapılması gerekmektedir. İlana başvuran adaylar, sürece dahil edilmeleri halinde SMS ve e-posta yolu ile bilgilendirilecektir. Elden, e-posta, mektup vb. yollar ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvurularında eksik, gerçeğe aykırı veya yanlış beyanda bulunan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.”

10 Temmuz 2019 - Güncel

Muhabir Furkan Çalışkan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket CHP'nin yeni İzmit İlçe Başkanı kim olmalı?