Vadi İzmit 4 aya teslim!

Vadi İzmit 4 aya teslim!

Haber albümü için resme tıklayın

İzmit Belediyesi’nin Bektaş İnşaat ortaklığında kat karşılığı Gültepe mevkiinde yapılan “Yılın En İyi Lüks Konut Projesi” ödüllü Vadi İzmit’te çalışmalar son hızıyla devam ediyor.
Bektaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cuma Ali Bektaş, bugün Vadi İzmit’in satış ofisinde bir basın toplantısı düzenleyerek inşaatla ilgili son bilgileri verdi.

GURURUNU YAŞAMAKTAYIZ
Bektaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cuma Ali Bektaş, yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:
“2017 yılının Eylül ayında, İzmit halkının yoğun katılım gösterdiği temel atma töreniyle yapımına başladığımız Vadi İzmit Konut Projemiz’ de 18 ayı geride bırakmış bulunmaktayız. Şirketimizin 30 yıla yaklaşan inşaat sektörü tecrübesinin ışığında, büyük bir coşku ve heyecanla yapımını sürdürdüğümüz 433 konut ve ticari alandan oluşan Vadi İzmit Projemiz ’in yüzde 80’lik yapım aşamasına gelmiş durumdayız. Geride bıraktığımız 18 ayda, yaşanan tüm ekonomik ve siyasi olumsuzluklara rağmen büyük bir projenin üretimini durdurmak bir tarafa, üretim hızını dahi düşürmeden bu noktaya getirmenin haklı gururunu yaşamaktayız” ifadelerini kullandı.

YILIN EN İYİ LÜKS KONUTU
Türkiye inşaat sektöründe büyüklüğü herkes tarafından bilinen çoğu inşaat şirketi, iflas ederken veya yaşadıkları finansal sıkıntı ve satış sorunları nedeniyle projelerini durdurma kararı alırken Bektaş İnşaat olarak hiçbir şekilde faaliyetlerimizi durdurma veya yavaşlatmayı düşünmedik.
Vadi İzmit Projemizin gerek projelendirme aşaması gerekse üretim aşamasında çok titiz ve detaylı çalıştık. Yatay mimarisi ve lüks detaylarıyla sadece İzmit’in değil Türkiye’nin de en lüks konut projesini hayata geçirme amacıyla başladığımız Vadi İzmit Projesi, İzmit halkının da desteği ile onlarca inşaat projesinin kıran kırana yarıştığı Türkiye Marka Ödülleri’nde ‘’ Yılın En İyi Lüks Konut Projesi’’ ödülüne layık görüldü.

DAİRELERİN YÜZDE 55’İ SATILDI
Girdiğimiz bu yarışta aldığımız ‘’ Yılın En İyi Lüks Konut Projesi’’ ödülünü Kocaeli halkına ve Bektaş inşaat kalitesine güvenen tüm dostlarımıza armağan ediyoruz.
4 ay sonra anahtarlarını sahiplerine teslim etmeye başlayacağımız Vadi İzmit Projemizde bu zamana kadar emeği geçen başta İzmit Belediyesi’nin değerli çalışanlarına ve yöneticilerine, Bektaş İnşaat ‘ ın tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz. Dairelerin yüzde 55’i satıldı. Bitmeye yakın projede insanlar daire bulmakta sıkıntı çekebilir.”

24 Nisan 2019 - Güncel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz