İşte Meslekte Birlik’in listesi

İşte Meslekte Birlik'in listesi

Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’nın 23. Olağan Genel Kurulu 22-23 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek. Bin 836 üyenin oy kullanacağı kurulda başkan adaylığını ilan eden Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Üyesi, Hamit Akbulut ile ekibi, bugün MÜSİAD Sosyal Tesislerinde düzenledikleri geleneksel iftar programı ile adaylarını tanıttı.

GENİŞ KATILIM
MÜSİAD Sosyal Tesislerinde gerçekleşen aday tanıtım toplantısına Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Ayhan Yaman, Kocaeli eski milletvekili Eyüp Ayar, Meslekte Birlik Platformu Genel Başkanı Abdülaziz Ural, Meslekte Birlik Platformu kurucularından Salih Çakır, Meslekte Birlik Platformu İstanbul Başkanı ve İSMMMO Yönetim Kurulu Üyesi Ethem Yücel Kahveci, İstanbul Meslekte Birlik Platformu Yönetim Kurulu üyeleri Fuat Aydoğdu, Yasin Şergin, Birol Mançi, Hasan Karan ve Alim Karataş, Bursa Meslekte Birlik Platformu Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Kahraman ve Ali Çevdir ve çok sayıda davetli katıldı.

BECERİKSİZLER TARAFINDAN YÖNETİLMEYE
Programın açılışında konuşmasını Kocaeli Meslekte Birlik Platformu Başkanı ve KSMMMO Başkan Adayı Hamit Akbulut yaptı. Akbulut, “Ramazan rahmet ve bereket ayıdır. Biz de bu rahmetten yararlanmak adına bu gibi toplantıları vesile kılarak sizlerin huzurunda olmak istiyoruz. Tabi bizim geleneksel iftarımız var. Bizim bu sürecin içerisinde yaptığımız bir konu daha var ki aday tanıtım toplantımız. Bugüne kadar derneğimize hizmet vermiş, emeği geçen herkese sizlerin huzurunda ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yönetim kademelerine talip olmayanlar, kendilerinden daha beceriksizler tarafından yönetilmeye mahkûmdur” dedi.

KOCAELİ’NİN ESKİ GÜCÜNÜ GÖRDÜK
Hamit Akbulut konuşmasının ardından yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyelerini tek tek anons yaparak sahneye davet etti. Toplu şekilde oruçlar açıldı. Oruçların açılmasının ardından Meslekte Birlik Platformu İstanbul Başkanı Ethem Yücel Kahveci kürsüye çıkarak, “Bugün Kocaeli’nin aday tanıtım toplantısına geldik. Kocaeli’nin eski gücünü burada gördük. İstanbul seçimlerini yaptık, güzel bir sonuç aldık. İstanbul’un delegesi bir önceki döneme göre yüzde 40 arttı. Çağdaşlarla Birlik arasındaki mesafe azaldı demektir. İnşallah Bursa’da güzel bir zaferler bize müjde verecektir” diye konuştu.

ÇALIŞIRSAK BAŞARILAMAYACAK İŞ YOK
Bursa Meslekte Birlik Platformu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Çevdir ise, “Bursa’da iki grup seçime giriyor. Tam bir mücadelenin içerisindeyiz. Geçen senenin acısını kat kat çıkaracağız. Daha kalabalık gelmek istedik. Ancak diğer arkadaşlar sahada çalışıyor. Rabbim çalışanı seviyor, çalışana veriyor. Çalışırsak başarılamayacak iş yok” ifadelerini kullandı.

HABER: SEZER ERZİNCAN

21 Mayıs 2019 - Güncel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.