Semt Kocaeli’de yaşam başladı

Semt Kocaeli’de yaşam başladı

Haber albümü için resme tıklayın

Pekdemir İnşaat, Kandıra Yolu üzerinde, yeşille mavinin buluştuğu Çayırköy’deki, Semt Kocaeli Projesi’nin teslimini Mart 2019’dan öne çekti, daireler sahiplerine teslim edildi.
Proje yönetim birikimi ve uzman ekipleri sayesinde inşaat süresini 22 aydan 18 aya çektiklerini belirten Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, “Dairelerin teslimini, müşterilerimizin sözleşmesinde yazan Mart 2019 yerine, 2018 yılı içinde teslim etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz” dedi.

EKSİKSİZ BİÇİMDE
280 konutluk Semt Kocaeli’nin inşaatının, Pekdemir İnşaat tarafından yaklaşık 540 günde tamamlanmasıyla, yaşam eksiksiz biçimde başladı. Çevre düzenlemesine kadar tamamlanan projede her daire sahibi, randevulu olarak satış temsilcisiyle birlikte inceleyerek dairesini teslim aldı. Site her noktada ilk günden itibaren profesyonelce yönetilmeye başladı.

SADECE 18 AYDA
Semt Kocaeli’nin inşaatı Haziran 2017’de başladı ve proje tüm sosyal donatıları ve çevre düzenlemesi ile birlikte 18 ay gibi bir sürede tamamlandı. Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, 280 dairelik projenin yaklaşık 540 günde tamamlanmasıyla, ortalama 2 günde 1 dairenin inşa edildiği bir inşaat hızı ile projeyi tamamladıklarını vurguladı.

FARKI HİSSETTİRDİ
Semt Kocaeli’nin lansman ve satışının başladığı Nisan 2017’de, Pekdemir İnşaat, aynı zamanda “yüksek yaşam kalitesi sunacak bir yaşamın” da temellerini atmakta olduğunu vurgulamıştı. Pekdemir İnşaat’ın sektöründe standartları geliştiren, yenilikçi anlayışı, Semt Kocaeli projesi ile bir kez daha farkını hissettirdi. Bu farkı, müşteriler en güzel şekilde değerlendirerek, ilk günden itibaren Semt Kocaeli’ne gösterdikleri ilgi ve taleple projeyi ödüllendirdiler. Proje ilk günden itibaren çok hızlı ve beklenenin de ötesinde başarılı bir satış süreci yaşadı.

GÜVEN VE KALİTE
Pekdemir’in 3 kuşak boyunca koruduğu “güven ve kalite”ye dayalı kurumsal geleneklerini, müşterilerinin tamamlanan önceki projelerinden bildiklerini belirten Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, 2017 yılının Nisan ayında projenin lansmanını yaptıklarını, Haziran ayında da inşaatına başladıklarını ve 18 ay gibi bir sürede 6 katlı 15 blokta toplam 280 dairelik projeyi, Pekdemir’in 75 yıllık birikimi ve bugüne yansıttığı kurumsal proje yönetim becerisi ile deneyimli uzman teknik ekibi sayesinde, rekor sürede gerçekleştirdiklerini vurguladı. Sözleşmelerinde 2019 yılı Mart ayı olarak belirtilen teslim tarihini öne çekmekten ve müşterilerini yeni yuvalarına kavuşturmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti.

DESTEĞİ HİSSETTİK
Pekdemir İnşaat’ın 75. yılına adım atmasına sayılı günler kala, Semt Kocaeli projesini eksiksiz ve erken olarak teslim etmenin gururunu yaşadıklarını ifade eden Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, “İlk günden itibaren, Kocaeliler’in büyük güven ve desteğini yanımızda hissettik. Bu sayede, hem projemizin inşaatı, hem de daire satışlarımız, büyük bir hızla ilerledi. Daire sahipleri yeni evlerinde güle güle otursunlar” şeklinde konuştu.

ERKENDEN TESLİM EDEREK
Satış sonrası müşteri memnuniyetine yönelik gerçekleştirdiği yatırımlar sayesinde, müşteri talep ve beklentileri ile ilgili verileri iyi analiz ettiklerini, bunun da projelerdeki performanslarına olumlu yansıdığını vurgulayan Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, “Pekdemir Güvence Sistemi olarak tanımladığımız teknolojik altyapımız, müşterilerimizden elde ettiğimiz geri bildirimleri değerlendirerek, inşaat, satış ve satış sonrası ile ilgili kalite standartlarımızı geliştirmemizi sağladı. Malzeme seçiminden, tedarik zincirine, imalattan, pazarlamaya kadar, tüm süreçlerimizde kalite standardına ulaşmamız, bize büyük hız kazandırıyor. Bu sayede, inşaat sektöründeki yüksek maliyet artışlarına karşın, finansal dengelerimizi koruyarak, Semt Kocaeli projemizde olduğu gibi, müşterilerimize dairelerini erken teslim ederek, yatırımlarının da erkenden değer kazanmaya başlaması avantajını da sağlamış olduk.” dedi.

LOKASYONU
Pekdemir İnşaat’ın, şehir merkezine 10 dakika, Yahya Kaptan’a 4 dakika mesafede, Çayırköy’deki 34 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ettiği, Ulusal Mimarlık Ödülü sahibi Mimar Cem Sorguç’un imzasını taşıyan Semt Kocaeli, 6 katlı 15 blokta, toplam 280 konuttan oluşuyor. Denizden 110 metre yükseklikte, türlü ağaçlarla bezeli yemyeşil bir doğa içinde, oksijeni bol temiz havasıyla, eşsiz yaşam ayrıcalıkları sunan Semt Kocaeli, sakinlerine ayrıca, yaşam konforlarını artıracak biçimde, bir tıkla, taksi durağı, market, restoran, yönetim ve güvenliğe ulaşabilecekleri, sipariş, istek ve taleplerini iletebilecekleri bir de akıllı mobil uygulama ayrıcalığı sağlıyor.

DİLERLERSE
Pekdemir İnşaat, Semt Kocaeli’de satışı devam eden sınırlı sayıdaki daireler için başlattığı yeni kampanyasını da, düzenlediği basın toplantısıyla duyurdu. Semt Kocaeli’de, sınırlı sayıda kalan dairede, satışlar cazip ödeme seçenekleriyle devam ediyor. Semt Kocaeli’nin yeni kampanyasında 50 ay 0 faizli konut kredisi kullanma imkanı sunuluyor. Ayrıca yüzde 30 peşinat ödeyenler, dilerlerse piyasa koşullarının altındaki yüzde 0,98 faiz oranıyla konut kredisi kullanabilecekler.

TOPLAM DAİRE SAYISI: 280
DAİRE TİP VE BÜYÜKLÜKLERİ:
2+1 A / 93 m2
2+1 B / 112 m2
3+1 A / 142 m2
3+1 B / 154 m2
3+1 Dubleks A / 173 m2
3+1 Dubleks B / 197 m2
5+1 Dubleks / 216 m2
SOSYAL DONATILAR:
Oyun Parkı
Basketbol Sahası
Fitness Salonu
Yürüyüş Parkurları
Market
Restoran

27 Aralık 2018 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz