Sedat Peker: Kibirlerinden dolayı AK Parti’ye ders vermek isteyenler…

Sedat Peker: Kibirlerinden dolayı AK Parti’ye ders vermek isteyenler…

Büyütmek için resme tıklayın

Türkiye’nin en tartışmalı isimlerinden biri olan, seveni olduğu kadar sevmeyeni de olan ‘Reis’ lakaplı Sedat Peker, yaklaşık 2 milyon takipçili sosyal medya hesabından dikkat çekici bir açıklama yaptı.

CEHENNEMİN YOLU
İşte Sedat Peker’in açıklaması:
“Bazı arkadaşlarımız; “AK PARTİ döneminde 10 sene hücre tipi ceza yattın ve de cezaevinden çıktıktan sonra yaşadığın bunca olumsuz şeye rağmen neden hala daha tüm yakınlarına ve sevdiklerine CUMHUR İTTİFAKI’nın desteklenmesi yönünde telkinlerde bulunuyorsun?” diye sorduklarında onlara şu cevabı veriyorum:
İyi niyetle yola çıkıp AK PARTİLİ bazı yöneticilerin kibirlerinden ya da başkaca hatalarından dolayı onlara ders vermek gerekir” diyen arkadaşlar, “Galiba cehennemin yolunun iyi niyet taşlarıyla döşeli olduğunu bilmiyorlar’’ diyorum.

EĞER SEÇİLİRSE
Sayın İmamoğlu belediye başkanı seçildiğinde, bana inanınız ki İSTANBUL tarihinin en iyi İSTANBUL’u olacak, kendi hislerime göre… PARİS, WASHİNGTON, MÜNİH gibi şehirlerin belediyeleri İSTANBUL’u ‘kardeş belediye ilan’ edecekler… Dünya Bankası ve ona benzer fonlardan İSTANBUL BELEDİYESİ’ne şu veya bu sebeple çok düşük faizli ve çok uzun vadeli büyük krediler verilerek, İSTANBUL’u adeta yalancı cennete çevirecekler…

S-400
Ülke güvenliğimiz için olmazsa olmaz S-400’leri Rusya’dan aldığımız için, Akdeniz’de hakkımız olan doğalgaz ve petrolü çıkarmak adına gayret gösterdiğimiz için ve de başkaca birçok sebepten dolayı emperyalistlerin işine gelmeyen kararlar aldığımızdan ayrıca da bu kararları uygulamaya koyduğumuzdan ülkemize karşı ekonomik ambargolar uygulamaya başlayacaklar…

YALANCI CENNET
İmamoğlu’nun yönettiği, adeta yalancı cennete dönüştürülmüş İSTANBUL, halkımıza sunulurken; yukarıda saydığım ülke güvenliğimiz ve çocuklarımızın geleceği adına mecburen aldığımız kararlardan dolayı, ekonomik ambargoya maruz kalmış ve bu yüzden çokça sıkıntı yaşayan Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ın yönettiği TÜRKİYE’yi yanyana sunarak, 4 sene sonraki CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ’nde bizim bazı saf ve iyi niyetli insanlarımız Sayın İmamoğlu’nu CUMHURBAŞKANI da seçecekler.
Netice o zaman, ‘ne mi olacak?’ Buyurun size anlatayım; İlk önce Rusya’dan satın aldığımız S-400’lerin kontrolünü NATO’ya verecekler…

HAKKIMIZ OLAN
AKDENİZ’de hakkımız olan doğalgaz ve petrol aramalarını sözde iyi niyet gösterisi olarak durduracaklar (Halkımıza da, “Biz bu işten kârlı çıktık; Akdeniz’de çıkan petrol ve doğalgazı bize indirimli satacaklar” diyerek bizleri kandırıp, Akdeniz’deki haklarımızdan vazgeçecekler…)

ÖZERKLİK GELECEK
CUMHURBAŞKANLIĞI seçiminde hdp’nin verdiği destekle İmamoğlu’nun seçilmesini sağladıkları için Avrupa Uyum Yasaları bahane gösterilerek GÜNEYDOĞU’ya özerkliğin getirilmesini sağlayacaklar (hdp’ye borçlarını böyle ödeyecekler…)

SIKINTI YAŞANMASINA RAĞMEN
AK PARTİ döneminde bu kadar sıkıntı yaşamama rağmen neden hala destek verdiğimi anlayamayanlara yukarıdaki satırlarda yazdıklarımı söylüyorum… Bir tarafta benim çektiklerim diğer tarafta da bu gerçekler… İyi bir tarih okuyucusu olduğum için geleceğe ait öngörülerim hep doğru çıktı…

ŞEREFLE
“Gelecekte ÜLKEMİZ adına bu kötülükler yaşanacaksa bile, aynaya baktığımda hiç olmazsa bana yapılan eziyetlere rağmen ben nefsimi değil, emperyalistlere karşı ÜLKEMİN bağımsızlığı, çocuklarımızın geleceği yönünde saf tuttum sözünü onurla ve şerefle söyleyebileceğim” dedim.
BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER”

15 Haziran 2019 - Güncel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

17

AnonimAnonim - Hehe devlet işi kaldı mafya eline siyasetçi isi politaikacımısın devletin işi halkı huzurlu yaşatmak mafyaya ortaklı yapıp sahaya salmak deyil diye düşünüyorum

sende kimsin be sokak çocoğu ülke yangin yerine döndü

Yanıtla . 0Beğen 15 Haziran 12:56
16

Anonim - sende kimsin be sokak çocoğu ülke yangin yerine döndü

Yanıtla . 0Beğen 15 Haziran 12:56
15

Herseyvatanicin - Ulkemizin beka sorunu yasadigi bu gunlerde tarihten beri gelen bu vatana ihanet sarmalini farkedebilen hayatin her alaninda gercek manada gelisen olaylari derinlemesine cozmus ve buyuk resmi gorebilen vatanseverlere selam olsun…..

Yanıtla . 0Beğen 15 Haziran 12:56
14

Murat korkmaz. - 18.senedir Emperyalistlerle benmi işbirliği yaptım.

Yanıtla . 0Beğen 15 Haziran 12:56
13

Ahmet - Eşine Az rastlanir bir tarih okuyucusu olan syn SEDATPEKER yine günümüz ve gelecegi analiz etmis Var olsun

Yanıtla . 0Beğen 15 Haziran 12:56
12

vatan - tebrikler bu arkadaşa osmanlı evladıymış

Yanıtla . 0Beğen 15 Haziran 12:56
10

Ali - Sedat kardeşim, söylediklerinde samimi olman mümkün değil. Bu iktidarın yaptığı tüm değişimler, sadece ve sadece , yandaşlarına ve aile efradına yaradı. Senin gibi bir adamın bunu görememesi mümlün değil.

Bulara nasıl güveniyorsun ?

Bunların dakika da bin yalan söylediklerini nasıl görmüyorsun.

Bunlar, bu ülkenin bekasını korumaya çalışmıyorlar, tersine bekasını yok etmek için çalışıyorlar.

En azından bunu anlaman için, devletin altını oymak için , halkı nasıl düşman kutuplara ayırdığını görmüyormusun? Halkı kutuplaşmış, ötekileşmiş bir devletin ayakta kalması mümkün mü? Bunuda görüyorsun ve biliyorsun. Velhasıl Sedat kardeşim ,tüm bunlar senin samimi bir vatansever olmadığını gösteriyor. Gerçek bir vatan severin bunlar için çalışması mümkün değil.

Sen tüm bilgilerini ve fikirlerini bir gözden geçir vede bu işi iyi bilen insanlardan bilgi al.

Yanıtla . 0Beğen 15 Haziran 12:56
09

#EYT - Vah istanbul vah..sen ne kadirmişsin kiii.her kez senin iyiliğini istiyor.Amma alakadar.sonrasımı ehh işte yine yolsuzluklar israflar taam gazz..!!

Yanıtla . 0Beğen 15 Haziran 12:56
08

Harbici - Arkadaş bu ülke organize suç örgütüne kaldıysa vay halimize arkadaş bu adam devletin yasalarını hiçe saymış biri bu piskopat ruhlu adama itibar etmeyin…

Yanıtla . 0Beğen 15 Haziran 12:56
07

Anonim - Mafya babasımı huzur dedi komik olmayınız

Yanıtla . 0Beğen 15 Haziran 12:56
06

Anonim - Helal sana seni sevmeyenler defolu gitsin

Yanıtla . 0Beğen 15 Haziran 12:56
05

Bedirhan - Sen gitte illegal pis işlerinle uğraş, sana kalmadı milletin görüşü, siyaseti İkincisi de İmamoğlu cumhurbaşkanı mı oluyo yoksa belediye başkanı mı o anlattıkların bir cumhurbaşkanının vazifesi dediğim gibi seni aşar siyaset var git pis işlerine.

Yanıtla . 0Beğen 15 Haziran 12:56
04

Anonim - Bu yazıyı senmi yazdın yoksa akıl hocalarınki bilemem ama ülkeye vatana halka hizmet ediyorsan senide kabul ediyorum.hersey hak adalet vede insanlık için.kuran bayrak vatani kullanıp kendine makam sağlamaysa bırak.

Yanıtla . 0Beğen 15 Haziran 12:56
02

Anonim - Ogluna pantolan alamadığı icin 42 liranin yokluguna kahredip kendini dogalgaz borusuna asan adam; seninde babalar günün kutlu olsun..

Yanıtla . 0Beğen 15 Haziran 12:56
01

Sapancalı - Enişte berat albayrak ülkeyi üretimden uzaklaştırdı üretim yok ülkeye para girmiyor insanlar esnaflar gerçekten kötü durumda şuanda uyuşturucu ve silah kaçakçıların dan başka kimsede para yok tarım bitik hayvancılık bitik bu memlekette üretim yoksa herkes bitik kim ne derse desin

Yanıtla . 0Beğen 15 Haziran 12:56