Orman İşçileri’nde Turgay Seyis güven tazeledi

Orman İşçileri’nde Turgay Seyis güven tazeledi

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Türkiye genelinde 1134 üyesi bulunan, Genel Merkezi Kocaeli’de olan Sakarya, Tokat, Çanakkale gibi birçok ilde örgütlü Orman İşçileri Yard. ve Day. Derneğinin 2.Olağan Genel Kurulu İzmit Orman İşletme Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde yapıldı. Divan Başkanı Hasan Ay’ın yaptığı genel kurulda Genel Başkanlığa vekaleten bakan Turgay Seyis, tek liste olarak girdiği seçimde yeniden Genel Başkanlığa seçildi.

ONUR MESELESİ BİLİRİZ
Teşekkür konuşmasında;‘ Orman yangınlarından ağaçlandırmaya, orman kadastrosundan milli parklara, fidanlıklardan muhasebe birimlerine kadar OGM’nin her alanında çalışan cefakar orman işçilerini bu platformda temsil etmenin onurunu yaşıyorum. Bir aile olarak gördüğümüz derneğimizin her ferdine sağlayabileceğimiz her faydayı sağlamayı kendimize görev biliyoruz. Üyelerimizin eğitim gören çocuklarına bugüne kadar yapmaya çalıştığımız her katkıyı artırarak devam ettireceğiz. Emekli üyelerimizle bağımızı hiçbir şartta koparmayacağız. Sayıları 8000 i bulan mevsimlik çalışan arkadaşlarımızın kadro mücadelesinde yanlarına olmayı mesleki onur meselesi biliyoruz ve vazgeçmeyeceğiz. Bu görevi tekrar tarafıma tevdi eden genel kurulumuzun güzide üyelerine teşekkür ederim.

YÖNETİM KURULU
Turgay SEYİS (Genel Başkan)
Murat YILDIZ
A.Yaşar TURAN
İlhan GÜRBÜZ
İlhami ÇAKAL
Bora AYIK
Tahsin BİLEN

Denetleme Kurulu Başkanı: Mihraç ÇAPRAZ
Disiplin Kurulu Başkanı: Erkan KOLCU

12 Şubat 2019 - Güncel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.