Bugün Kocaeli’de 18 vefat var

Bugün Kocaeli'de 18 vefat var

Büyütmek için resme tıklayın

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğünden paylaşılan bilgilere göre bugün Kocaeli’de 18 kişi vefat etti.

CENAZE NAMAZLARI
Bugün hayatını kaybeden isimlerden; Fatma Malakçı bugün Yeniyalı Camii’nde öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Körfez Asri Mezarlığına defnedilecek.
Bügün ilimizde vefat eden bir diğer isim ise Neşet Sönmez.
Sönmez’in cenaze namazı Mandıra Camii’nde öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Şekerpınar Mezarlığı’na defnedilecek.
Gazifer Kaya’nın cenazesi ise Osmanlı Camii’nde kılınacak öğlen namazına müteakip Osmanlı Mezarlığında defnedilecek.
Kocaeli Mezarlıklar müdürlüğünün listesinde yer alan bir diğer vefat olan Arife Doğan’ıncenazesi ise Çayırova Merkez Camii’nde Öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Şekerpınar Merkez Mezarlığına defnedilecek.
Bağlarbaşı Mahallesi’nde ikamet eden Zeynep Arık cenazesi ise ikindi namazına müteakip Kavala Camii’nden kaldırılacak. Cenaze Darıca Eski Mezarlığına defnedilecek.
Zülfettin Boztaş’ın Cenazesi ise Kazım Karabekir Camii’nde öğlen namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazının ardından Balçık Mezarlığı’na defnedilecek.
İlimizde vefat eden bir diğer isim Muhsin Ece’nin cenazesi öğlen vaktine müteakip Esentepe Camii’nden kılınacak cenaze namazının ardından Gümüşhaneliler derneğinden kaldırılacak.
İlimizde vefat eden bir başka isim olan Yadigar Gültekin Körfez Cemevi’nden kaldırılacak cenaze namazının ardından İlimtepe Mezarlığına defnedilecek.
Remzi Altınkum’un cenazesi ise Deva Ulu Camii’nde kılınacak ikindi namazına müteakip Şekerpınar Mezarlığında defnedilecek.
Kocaeli Mezarlıklar müdürlüğünün listesinde yer alan bir diğer vefat olan Emin Karaaslan’ın cenazesi ise Gökçeler Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Gökçeviran Mezarlığına defnedilecek.
Gölcük Değirmendere Mahallesi’nde ikamet eden Aras Kaya’nın cenazesi ise Öğle Namazına müteakip Değirmendere Merkez Camii’nden kaldırılacak.

NAKİLLER
İlimizde vefat eden Süheyla Akçay ise Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından nakil edilecek.
Yine ilimizde vefat eden Hayriye Hamza Büyükşehir Belediyesi tarafından nakil edilecek.
Seni Karahan ise Yine Büyükşehir Belediyesi tarafından Sakarya’ya nakil edilecek.
Büyükşehir belediyesi tarafından cenaze nakli yapılacak diğer isimler ise Ali Yıldırım, Fatma Koca ve Mevlide Yılmaz

enkocaeli.com olarak vefat eden isimlere Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı dileriz.

04 Şubat 2019 - Güncel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz