Muhalefetin hangi mitingi daha kalabalıktı?

Muhalefetin hangi mitingi daha kalabalıktı?

Video için play'e tıklayın

Geçen yıl 24 Haziran öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından gerçekleştirilen mitingle, bu yıl 31 Mart seçimleri öncesinde yine Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından gerçekleştirilen mitingi, dün yaptığımız “Erdoğan’ın hangi mitingi daha kalabalıktı” haberinde fotoğraflarıyla karşılaştırmıştık.

NE KADAR FARK VAR?
Bugün ilimizde bir miting daha yapıldı. Millet İttifakını oluşturan CHP ve İyi Parti liderleri İzmit’e geldi, ortak miting gerçekleştirdi. Peki bu miting ile geçen yılki mitingler arasında ne kadar fark var? Hangi miting daha kalabalıktı? İşte fotoğraflarla geçen yıl ile bu yılın karşılaştırması;

KILIÇDAROĞLU DEĞİL İNCE
Ancak şu detayı da paylaşmakta fayda var. CHP ve İyi Parti geçen yıl ilimizde iki ayrı miting düzenlemişlerdi. İyi Parti’nin mitingine Meral Akşener, CHP’nin mitingine ise Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce katılmıştı.

9 AY ARAYLA
Geçen yıl ayrı ayrı miting yapan CHP ve İyi Parti bu yıl ise ittifak yaptı, sadece bir miting düzenledi. Her iki partiye gönül verenler de tek bir mitinge katıldı. Görüldüğü gibi geçen yılki iki mitingin toplamı ile bu yılki miting hemen hemen aynı gibi duruyor.
İşte 9 ay arayla gerçekleştirilen mitinglerin, aynı yerden çekilmiş fotoğraflarla karşılaştırması;

19 HAZİRAN 2018 MERAL AKŞENER MİTİNGİ


9 HAZİRAN 2018 MUHARREM İNCE MİTİNGİ

21 MART 2019 MİLLET İTTİFAKI MİTİNGİ

Erdoğan’ın hangi mitingi daha kalabalıktı?

22 Mart 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz