156 okula yeni müdür!

Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü il genelindeki 156 okula yeni müdür atadı. Atamalarla ilgili liste de kamuoyuna yansıdı. İşte o isimler

Furkan Uğur
Furkan Uğur Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Okul müdürlerinin alfabetik olarak sıralandığı listede, müdürün uzmanlık alanı, görevlendirme puanı, görevlendirildiği ilçe ve yerleştiği yeni kurumun adı yazılmış durumda. İşte tam liste;

1 ABDULKERİM DOĞRUSOY KÖRFEZ 100. Yıl Atatürk İlkokulu
2 ABDULLAH EDEMEN GÖLCÜK Gölcük Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
3 ABDULLAH TÜTÜNCÜ KARTEPE Rabak İlkokulu
4 ADEM KAPLAN KANDIRA Eğercili Namık Kemal İlkokulu
5 ADEM ŞAHİNKAYA İZMİT Şehit Ömür Ertuğrul Sarı Anadolu Lisesi
6 ADİL ER K ANDIRA Kandıra Bozburun İlkokulu
7 ADNAN DENİZ İZMİT Körfez Özel Eğitim Uygulama Okulu III. Kademe
8 AFŞIN TEVFİK ALTINTAŞ GÖLCÜK Kocatepe Ortaokulu
9 AHMET ÇOLAK İZMİT Şehit Ümit Balkan Ortaokulu
10 AHMET ERÇİN GÖLCÜK Yazlık Tabosan İlkokulu
11 AHMET KAYAOĞLU DARICA Darıca Halide Edip İlkokulu
12 AHMET KÖKSAL İZMİT Bayraktar İlkokulu
13 AHMET SEMİZOĞLU DERİNCE Körfez Atatürk Anadolu Lisesi
14 AHMET ZER DERİNCE Sabancı Ortakları ve Çalışanları İlkokulu
15 AHMET SÜLEYMAN TOKTAŞ İZMİT Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
16 AKİF AHMET AVŞAR KÖRFEZ Tuğrul Bey İlkokulu
17 ALAADDİN DOĞANLI KARTEPE Veli Akgün İlkokulu
18 ALİ ÇIRAKLI KARTEPE Rahmiye İlkokulu
19 ALİ DERE ÇAYIROVA Çayırova Tahsin Tarhan Ortaokulu
20 ALİ KILIÇ GEBZE Gebze Mehmet Alp Tiryakioğlu İlkokulu
21 ALİ OSMAN GÜLER KÖRFEZ Çamlıtepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
22 ARİF SAĞLAM KARTEPE Kartepe Güldeste İmam Hatip Ortaokulu
23 ASLI SÖNMEZ DERİNCE Hayme Ana Anaokulu
24 AŞKIN KILIÇ ÇAYIROVA Çayırova Ahmet Yesevi İlkokulu
25 AŞKIN MİRİL İZMİT Gültepe İlkokulu
26 ATİLLA DEMİR İZMİT Mimar Sinan Anadolu Lisesi
27 AYHAN DOĞAN GÖLCÜK Gölcük Rehberlik ve Araştırma Merkezi
28 AYHAN ERİN İZMİT Mesut Barış Anadolu İmam Hatip Lisesi
29 AYHAN KAZANCI KANDIRA Kartepe Anadolu İmam Hatip Lisesi
30 BAHATTİN KÖSEOĞLU GEBZE Gebze Kirazpınar İlkokulu
31 BÜLENT AKTAŞ GÖLCÜK Gölcük Rotterdam İlkokulu
32 BÜLENT ÖZCAN ÇAYIROVA Güzeltepe Ortaokulu
33 CEBRAİL TAŞDEMİR KARTEPE Karatepe Ortaokulu
34 CELİL AKKAYA GEBZE Çayırova 100. Yıl Özel Eğitim Uygulama Okulu II. Kademe
35 CEMAL AYGÜZEL İZMİT Muammer Aksoy İlkokulu
36 CEMİL BOZALAN KÖRFEZ Oruç Reis Anadolu Lisesi
37 EKREM İBİŞ GEBZE Ziya Gökalp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
38 EKREM KIZILTAŞ BAŞİSKELE Şehit Yunus Emre Ezer Ortaokulu
39 ELİF YAPICI KULAKSIZ KARTEPE Yenikent Anadolu Lisesi
40 EMEL FIRTIN DERİNCE Atatürk Anaokulu
41 ENGİN AYDIN DARICA Darıca Namık Kemal İlkokulu
42 ERDAL DEMİRTAŞ BAŞİSKELE Bahçecik İlkokulu
43 ERDİNÇ ABİKE GEBZE Gebze STFA Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
44 ERDOĞAN TALİ GEBZE Gebze Eğitim Vakfı İlkokulu
45 ERGİN AKTOP İZMİT İzmit Lisesi
46 EZGİ UYSAL BAŞİSKELE Gölcük Saraylı Yunus Emre Anaokulu
47 FAHRİ KUŞ GÖLCÜK Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi
48 FARUK YAĞCIOĞLU GÖLCÜK Şehit İzzet Emir İmam Hatip Ortaokulu
49 FATİH DİLEKOĞLU ÇAYIROVA Şekerpınar İlkokulu
50 FERİT ALUR BAŞİSKELE Başiskele Selim Yürekten Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
51 FETİLAY KURT KÖRFEZ Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
52 FETULLAH ÇAMLICA DARICA Darıca 100. Yıl Atatürk Ortaokulu
53 GÜLNAZ ERDEM GEBZE Atatürk Anaokulu
54 GÜRKAN GÜZEL DARICA Diler Demir Ortaokulu
55 GÜVEN KAYA GÖLCÜK Piri Reis İlkokulu
56 HADİ EROĞLU GEBZE Eşrefbey İlkokulu
57 HAKAN BOZAN KARTEPE Kubilay Ortaokulu
58 HAKAN ŞEVLİ BAŞİSKELE Namık Kemal Anadolu Lisesi
59 HAKKI ŞİMŞEK GÖLCÜK Bahçecik Ortaokulu
60 HALİL YALÇIN GÖLCÜK Piyalepaşa İlkokulu
61 HALİL İBRAHİM ÇETİN ÇAYIROVA Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesi
62 HALİL İBRAHİM YILDIZ ÇAYIROVA Çayırova Akçakoca İlkokulu
63 HAMDİ ERDEM İZMİT Mimar Sinan Ortaokulu
64 HAMİT SIĞIRCI KARAMÜRSEL Güzelkıyı Ortaokulu
65 HAMİT ÜMİT ŞİŞMAN GÖLCÜK Kocaeli Sanayi Odası Dumlupınar Ortaokulu
66 HAMZA ŞAHİN KARTEPE Şehit Öğretmen Erkan Aydın İlkokulu
67 HARUN GÜLTEKİN DİLOVASI Dilovası Mübeccel Çolakoğlu Ortaokulu
68 HARUN IŞIK İZMİT Derince Piri Reis Ortaokulu
69 HASAN ÇİFTÇİ KANDIRA Özbey İlkokulu
70 HÜSEYİN GÜRLAGAP GÖLCÜK Gölcük 15 Temmuz Şehitleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
71 HÜSEYİN KARADERE BAŞİSKELE Hamidiye İlkokulu
72 İBRAHİM YILDIZ KÖRFEZ Çelik Sanayi Ortaokulu
73 İBRAHİM YILMAZ KANDIRA Kandıra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
74 İLKER YAŞAR ÇAYIROVA Öğretmen Füsun Erdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
75 İSMAİL ASLAN İZMİT Emek Dayanışması İlkokulu
76 İSMAİL ATEŞ DARICA Darıca Süreyya Yalçın Ortaokulu
77 İSMAİL BİRDANE KANDIRA Kandıra Halk Eğitimi Merkezi
78 İSMAİL ÇOLAK KARTEPE Petkim Ortaokulu
79 İSMAİL GÜNEYSU BAŞİSKELE Karşıyaka Tüpraş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
80 İSMAİL YILMAZ ÇAYIROVA Yunus Emre Ortaokulu
81 İSMET UÇAR İZMİT Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu
82 KADİR SONUGELEN GÖLCÜK Mehmet Akif İlkokulu
83 KADİR YALÇIN ÇAYIROVA Hatice Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
84 KERİM ÖZ İZMİT İzmit Ortaokulu
85 KÜÇÜK MEHMET GÜL DARICA Darıca TOKİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
86 MAHMUT TOKSOY BAŞİSKELE Vezirçiftliği Ortaokulu
87 MEHMET ÇAKIR GÖLCÜK Değirmendere Atatürk Ortaokulu
88 MEHMET TOSUN İZMİT Saraybahçe İlkokulu
89 MEHMET YILMAZTÜRK KARTEPE Şirinsulhiye İlkokulu
90 MEHMET HAFİZ ARVAS GÖLCÜK Ömer Seyfettin Ortaokulu
91 MEHMET HİCABİ UTANDI İZMİT Kuvayi Milliye İlkokulu
92 MEHMET OĞUZHAN ERDEM KÖRFEZ Anadolu Kalkınma Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
93 MESUT KAÇA KARTEPE Suadiye İlkokulu
94 MESUT YILMAZ GEBZE Orhangazi İlkokulu
95 METİN ÖZ DERİNCE Turgut Reis İlkokulu
96 METİN YALAZ GÖLCÜK Şehit Volkan TANTÜRK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
97 MİKAİL YILDIRIM GEBZE Darıca Zeki Gezer Ortaokulu
98 MİKAYİL BÜLBÜL İZMİT 23 Nisan İlkokulu
99 MUHAMMET ERBAŞ GEBZE PAGEV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
100 MUHARREM SEÇGÜN İZMİT Fevziye Tezcan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
101 MURAT ÖZER KARAMÜRSEL Donanma İlkokulu
102 MURAT PALA KARTEPE İzmit Başöğretmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
103 MUSA TAŞÇI KARTEPE Derbent Ata İlkokulu
104 MUSTAFA KOÇAK KANDIRA Akçakoca İlkokulu
105 MUSTAFA ULAŞ FERHAT KARAMÜRSEL Güzelkıyı İlkokulu
106 NACİ NAVDAR İZMİT Mehmet Akif Ortaokulu
107 NEJAT SAZAK İZMİT Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
108 NURDAN KARBUZ KARTEPE Gülbahar Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
109 NUSRET ÇİFTÇİ KÖRFEZ Yeniyalı Fahri Korutürk İlkokulu
110 OĞUZ DEMİRCİ İZMİT Türk Pirelli İlkokulu
111 OĞUZ KAAN DENİZ BAŞİSKELE Yeniköy Hayat İlkokulu
112 OKAN GÖKÇE DERİNCE Derince Pakmaya Huriye Pak İlkokulu
113 OKTAY AYYILDIZ İZMİT Yarbay Refik Cesur İlkokulu
114 ORHAN YAVUZ DERİNCE Barbaros İmam Hatip Ortaokulu
115 ÖZCAN ÇINAR GEBZE Ertuğrulgazi İlkokulu
116 ÖZCAN TUNCER GEBZE Osmangazi Ortaokulu
117 ÖZKAN POLAT BAŞİSKELE Başiskele Mahmutpaşa İlkokulu
118 PINAR KAPLAN İZMİT Hüma Hatun Anaokulu
119 RAMAZAN DİRİ ÇAYIROVA Şehit İshak Öztürk İlkokulu
120 RAMAZAN PEKER KARTEPE Kullar Kartonsan İlkokulu
121 RECAİ SIRTBAŞ GEBZE Mutlukent İlkokulu
122 SABAHAT ÇARIKÇI ULUSOY KARTEPE Osmangazi İlkokulu
123 SABİT MEHMET LİMON BAŞİSKELE Karamürsel 100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
124 SADIK İSKENDER İZMİT İzmit Halk Eğitimi Merkezi
125 SADULLAH EREN KARAMÜRSEL Karamürsel Anadolu İmam Hatip Lisesi
126 SAFFET YILMAZ KARTEPE Yıldız Entegre İmam Hatip Ortaokulu
127 SALİH TOLTAR DİLOVASI Dilovası Halk Eğitimi Merkezi
128 SAMİ ATİLLA GEBZE Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi
129 SEBAHAT ÇETİNER GEBZE İlyasbey Ortaokulu
130 SELİLA ÇELİK İZMİT Fevzi Çakmak İlkokulu
131 SERAP ŞANAL KIRBIYIK DERİNCE Utku Anaokulu
132 SERAP YILDIRIM GÖLCÜK Başiskele Anaokulu
133 SERPİL ACAR YILDIRIM KARAMÜRSEL Dr. Pembe Müjgan Calp Gökçora Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
134 SERVET YAMAN BAŞİSKELE Kullar Hacı Mustafa Özsoy İlkokulu
135 SEYFETTİN ELMASTAŞ BAŞİSKELE İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi
136 SUAT ÇIDIK BAŞİSKELE 7. Boru Ortaokulu
137 SUAT ÖZMEN İZMİT Sırrıpaşa Ortaokulu
138 SUAT YAPICI DARICA Darıca Ressam Osman Hamdi Bey İlkokulu
139 SUAT YAZAN KÖRFEZ Zübeyde Hanım İlkokulu
140 SÜLEYMAN GEZER KARTEPE Başiskele Anadolu Lisesi
141 ŞABAN KADIOĞLU GEBZE Pelitli Halil Çelik İlkokulu
142 TAYFUN ESKİ KANDIRA Kefken Şehit Oğuz Kır İlkokulu
143 TEOMAN DEMİR GÖLCÜK Yaşama Sevinci Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe
144 TUFAN ÖZTAŞ KARAMÜRSEL Mürsel Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
145 TULGAY ÇELİK İZMİT Hızır Reis İlkokulu
146 VURAL AKPINAR KARTEPE Hacı Halim Karslı İlkokulu
147 YALÇIN YAMAN GEBZE Darıca Kazım Karabekir İlkokulu
148 YETKİN ÇELİK KÖRFEZ Hereke Sümer İlkokulu
149 YILMAZ KOL GEBZE Koç Ortaokulu
150 YILMAZ YİĞİT İZMİT Kartepe Anadolu Lisesi
151 YUSUF KILIÇ İZMİT İbrahim Süreyya Yiğit İlkokulu
152 ZAFER PINAR KÖRFEZ Yuvacık Ortaokulu
153 ZEHRA GENÇ DERİNCE Bülent Türker Anaokulu
154 ZEKERİYA URUN GEBZE Yıldırım Beyazıt Ortaokulu
155 ZEKİ KOYUN İZMİT İbni Sina Anadolu İmam Hatip Lisesi
156 ZEKİ TOPALOĞLU İZMİT Dr. Ferdi Koçal İlkokulu

17 Nis 2024 - 02:28 - Eğitim

Mahreç  Furkan Uğur



göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler En Kocaeli editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı En Kocaeli değil haberi geçen ajanstır.

01

Ramis - Namık kemal lisesinin müdürü Adem Şahinkaya. ben onu yağmurlu günlerde, ıslanma pahasına okulun kapısında son öğrenci girinceye kadar beklemesiyle tanıdım. içerideki öğretmenlerin değerlendirmesine dinledim. düm düz kimseye haksızlık etmeyen, adaletsizliğe karşı dim dik bir duruş sahibi diyorlar. Allah sayılarını artırsın

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 17 Nisan 10:42


Anket 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde İzmit Belediye Başkanı kim olmalı?