8 komitede Necmi Bulut'a rakip yok

Kocaeli Ticaret Odasının komite seçimleri bugün gerçekleştiriliyor. Oy kullanma işlemlerinin başladığı KOTO'da komite seçimlerine ilgi ise oldukça yüksek

Talha Yıldırım
Talha Yıldırım Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Kocaeli Ticaret Odasının ( KOTO) komite seçimleri bugün gerçekleştiriliyor. Mevcut başkan Necmi Bulut'un son derece güçlü olarak yeniden aday olduğu komite seçimlerinde Bulut'un mavi listesinin karşısında ise Altınoluk Pastanelerinin sahibi İbrahim Bıyıklı ve sarı listesi var.

75 MECLİS ÜYESİ

Bugün gerçekleştirilecek komite seçimlerinde Plastik ve Kimya meslek grubunu kapsayan 7.komitede ise mavi listenin karşısına beyaz liste çıkacak. Beyaz listenin başında ise bu dönem Necmi Bulut ile birlikte çalışan ve halen 7.komitenin başkanlığını yapan Albar Kimya’dan Mehmet Albar var. 9 bin üyenin bulunduğu KOTO'da 25 komitede gerçekleştirilecek seçimler kapsamında her komiteden 7 komite üyesi ve komite üyelerinin arasından toplamda 75 meclis üyesi seçilecek.

ÇOK KALABALIK

7 bin 604 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu KOTO'da komite seçimleri sabah saat 09:00 itibarı ile başladı. Sabah saatlerinden bu yana ciddi yoğunluğun yaşandığı KOTO'da komite seçimlerine ilgi devam ederken komitelerde seçime girecek listeler de belli oldu.

8 KOMİTEDE TEK

25 komitede gerçekleştirilecek olan seçimlere çok güçlü olarak giren Necmi Bulut'a seçime girdiği 22. komiteden rakip çıkmazken Necmi Bulut'un listesi olan Mavi listeye de 7 komitede daha rakip çıkmadı. 3,8,10,14,18,21,22 ve 24. olmak üzere 8 komitede seçime tek liste olarak giren Mavi Listenin yanı sıra Altınoluk Pastanelerinin sahibi İbrahim Bıyıklı'nın 25 komiteden 13'ünde liste çıkarırken beyaz liste ise 1,5,7 ve 13. olmak üzere 4 komiteden liste çıkardı.

İŞTE MAVİ LİSTENİN SEÇİME TEK GİRDİĞİ KOMİTELER

3. MESLEK KOMİTESİ (İNŞAATI TAMAMLAYICI FAALİYETLER VE YAPI KOOPERATİFLERİ GRUBU)
Halil Ardıç ( Kartepe Yapı Denetim),
Serkan Akyıldız (SGC İnşaat Altyapı Hafriyat),
Hasan Kanca (Kancalar Nakliyat İnşaat),
Mustafa Duysak (Ay Taş İnşaat Nakliye),
Temel Aydın (Günaydın Vinç Hizmetleri),
Mustafa Özkaraaslan (Kuvvet Yapı Denetim),
Erkan Yıldız (Yıldız Hafriyat Enerji Nakliyat Hayvancılık),

8. MESLEK KOMİTESİ (MAKİNE GRUBU)

Yusuf Ziya Uludüz (Sadıkoğlu Makine),
Nurdoğan Canıgeniş (Caner Makine),
Tunç Tuncaboylu (T.T. Makine),
Muharrem Doğan (Uzman Alüminyum),
Zihni Çelik (Hamidiye Makine),
Erdem Küçükateş (Ersan Endüstriyel),
Ahmet Kösemen (Kösemen Makine),

10. MESLEK KOMİTESİ (DAYANIKLI TÜKETİM MALZEMELERİ GRUBU)

Ömer Efe (Efem Ticaret Mağazaları Dayanıklı Tüketim),
Cafer Kozluca (Anıl Ticaret Cam Yatırım ve Pazarlama),
Mevlüt Yıldız (Yıldızlar Züccaciye Dayanıklı Tüketim Malları),
Halil İbrahim Yalnız ( İzmit İletişim Enerji Elektrik Mühendislik),
Selim Baştürk (Kardeşler Dayanıklı Tüketim Malları),
Hüseyin Servet Çek (Penta Taşıt Ticaret ve Sanayi),
Abdurrahman Yıldırım (Sevdiz Halı Mobilya),

14. MESLEK KOMİTESİ (BANKA VE KUYUMCULAR GRUBU)

Nuri Koç- Koç Gold,
Faruk Mamik - Seval Kuyumculuk
Hakan Yaşar Ulutan- Sefa Kuyumculuk,
Onur Altaş- Altaş Gold Kuyumculuk,
Oral Altın- Altınköşk Kuyumculuk,
Evren Yılmazer- Evren Yılmazer,
Altuğ Bayram- İkizler Kuyumculuk,

18. MESLEK KOMİTESİ (DANIŞMANLIK HİZMETLERİ GRUBU)

FİKRET YILDIRIM- KARTEPE SERTİFİKASYON HİZMETLERİ LTD. ŞTİ,
FATİH ÖZCAN- ETKİ ORTAK SAĞLI GÜVENLİK BİRİMİ ÇEVRE ÖZEL EĞİTİM TİC. A.Ş,
EMİNE NİLAY ÖZKAN- ENKON TİCARİ DANIŞMANLIK VE DESTEK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ,
OSMAN SAĞLIK- SAĞLIKPARK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİM DANIŞMANLIK TİCARET LTD . ŞTİ.,
ZEPNEP ÇAKIR- VERİ ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ ENDÜSTRİYEL HİZMETLER SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ,
HADİYE AKKURT- HNH İNŞAAT TURİZM GAYRİMENKUL TAAHHÜT VE TİCARET LTDE. ŞTİ,
BURCU KORKMAZER- SERKA GAYRİMENKUL DEĞERLEME EKSPERTİZ MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ,
İLKİN DOYDUM- İDOADR TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIK KURUMLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ,
SELİN TOPÇU- MBSM MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ,
ERTAN KARAKAŞ,
VELİ AYÇİÇEK- CPA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ,
GÖKHAN DEMİRCİ- VDM DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK LİMİTED ŞİRKETİ,
İNALTAY SITE YÖNETİM GAYRIMENKUL İNŞAAT SANAYİ TİC LTD ŞTİ,

21. MESLEK KOMİTESİ (TEKSTİL VE GİYİM GRUBU)

İrfan Öge (Ögeler Kooperatif Sanayi Ticaret),
İrfan Taban (Şafak Giyim),
Mustafa Çavuş (Çavuşoğulları Sanayi Ticaret),
Ferhat Akbaş (Akbaşlar Giyim Sanayi Ticaret),
Ebru Töle (Tuval Butik),
Enes Özakgüneş (Sümer Tekstil),
Ali Arısoy (Bayan Nilay),

22. MESLEK KOMİTESİ (SİGORTACILAR GRUBU)

Necmi Bulut- İz Er Sigorta,
Abdulkadir Kadir Tiryaki- Zekeriya Tiryaki Sigorta,
Cem Serhat Dayanç- KC Sigorta,
Cemal Türengül – Türengül Sigorta,
Esma Bektaş- Es Se Sigorta,
Erman Kozluca- Kozluca Sigorta,
Nihat Güngör- Venüs Sigorta Aracılık Hizmetleri,
Nurgül Moldur- Ayçam Sigorta,
Nusret Özcan- Öznet Sigorta,
Önder Dükmen- Dükmen Sigorta,
Serkan Naz- Öz Naz Sigorta,

24. MESLEK KOMİTESİ (METAL GRUBU)

Yaşar Teke (Anıt Kontrol Sistemleri),
Serkan Akçay (BBMES Dış Ticaret),
Yücel Celep (Marmara Teknoloji Otomasyon),
Selman Yıldırım (Beta Teknik),
Turhan Keskin (Eksproma Elekt. Kont),
Ediz Demirkol (Demirkol Hurda),

# Yaşar Teke (Anıt Kontrol Sistemleri), Serkan Akçay (BBMES Dış Ticaret), Yücel Celep (Marmara Teknoloji Otomasyon), Selman Yıldırım (Beta Teknik), Ediz Demirkol (Demirkol Hurda), Turhan Keskin (Eksproma Elekt. Kont), Necmi Bulut- İz Er Sigorta, Abdulkadir Kadir Tiryaki- Zekeriya Tiryaki Sigorta, Cemal Türengül – Türengül Sigorta, Cem Serhat Dayanç- KC Sigorta, Esma Bektaş- Es Se Sigorta, Nurgül Moldur- Ayçam Sigorta, Erman Kozluca- Kozluca Sigorta, Nusret Özcan- Öznet Sigorta, Nihat Güngör- Venüs Sigorta Aracılık Hizmetleri, Önder Dükmen- Dükmen Sigorta, Serkan Naz- Öz Naz Sigorta, İrfan Öge (Ögeler Kooperatif Sanayi Ticaret), İrfan Taban (Şafak Giyim), Mustafa Çavuş (Çavuşoğulları Sanayi Ticaret), Ferhat Akbaş (Akbaşlar Giyim Sanayi Ticaret), Ebru Töle (Tuval Butik), Enes Özakgüneş (Sümer Tekstil), Ali Arısoy (Bayan Nilay), FİKRET YILDIRIM- KARTEPE SERTİFİKASYON HİZMETLERİ LTD. ŞTİ, FATİH ÖZCAN- ETKİ ORTAK SAĞLI GÜVENLİK BİRİMİ ÇEVRE ÖZEL EĞİTİM TİC. A.Ş, OSMAN SAĞLIK- SAĞLIKPARK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİM DANIŞMANLIK TİCARET LTD . ŞTİ., EMİNE NİLAY ÖZKAN- ENKON TİCARİ DANIŞMANLIK VE DESTEK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ, ZEPNEP ÇAKIR- VERİ ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ ENDÜSTRİYEL HİZMETLER SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ, HADİYE AKKURT- HNH İNŞAAT TURİZM GAYRİMENKUL TAAHHÜT VE TİCARET LTDE. ŞTİ, BURCU KORKMAZER- SERKA GAYRİMENKUL DEĞERLEME EKSPERTİZ MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ, SELİN TOPÇU- MBSM MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, İLKİN DOYDUM- İDOADR TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIK KURUMLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, Ertan Karakaş, VELİ AYÇİÇEK- CPA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, GÖKHAN DEMİRCİ- VDM DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK LİMİTED ŞİRKETİ, İNALTAY SITE YÖNETİM GAYRIMENKUL İNŞAAT SANAYİ TİC LTD ŞTİ, Onur Altaş- altaş Gold Kuyumculuk, Nuri Koç- Koç Gold, Hakan Yaşar Ulutan- Sefa Kuyumculuk, Oral Altın- Altınköşk Kuyumculuk, Evren Yılmazer- Evren Yılmazer, Altuğ Bayram- İkizler Kuyumculuk, Ömer Efe (Efem Ticaret Mağazaları Dayanıklı Tüketim), Cafer Kozluca (Anıl Ticaret Cam Yatırım ve Pazarlama), Mevlüt Yıldız (Yıldızlar Züccaciye Dayanıklı Tüketim Malları), Halil İbrahim Yalnız (İzmit İletişim Enerji Elektrik Mühendislik), Selim Baştürk (Kardeşler Dayanıklı Tüketim Malları), Abdurrahman Yıldırım (Sevdiz Halı Mobilya), Hüseyin Servet Çek (Penta Taşıt Ticaret ve Sanayi), kocaeli haber, Kocaeli haberler, kocaeli haberleri, Kocaeli gazetesi, kocaeli gazete, kocaeli gazeteleri, kocaeli son dakika haber, kocaeli son dakika, son dakika, kocaeli son dakika haberleri, kocaeli, son dakika haber, son dakika kocaeli, kocaeli güncel haberleri, kocaeli güncel haberler, kocaeli güncel, güncel haberler, Nurdoğan Canıgeniş (Caner Makine), Yusuf Ziya Uludüz (Sadıkoğlu Makine), Tunç Tuncaboylu (T.T. Makine), Erdem Küçükateş (Ersan Endüstriyel), Zihni Çelik (Hamidiye Makine), Muharrem Doğan (Uzman Alüminyum), Ahmet Kösemen (Kösemen Makine), , Hasan Kanca (Kancalar Nakliyat İnşaat), 3. MESLEK KOMİTESİ (İNŞAATI TAMAMLAYICI FAALİYETLER VE YAPI KOOPERATİFLERİ GRUBU) Halil Ardıç ( Kartepe Yapı Denetim), Serkan Akyıldız (SGC İnşaat Altyapı Hafriyat), Mustafa Duysak (Ay Taş İnşaat Nakliye), Mustafa Özkaraaslan (Kuvvet Yapı Denetim), Temel Aydın (Günaydın Vinç Hizmetleri), Erkan Yıldız (Yıldız Hafriyat Enerji Nakliyat Hayvancılık), Necmi Bulut, (KOTO), İbrahim Bıyıklı, komite seçimleri, KOTO, başkan, Mehmet Albar, elektrik, izmit, ile, komite, beyaz liste
# KOTO 2022 SEÇİMİ İLE İLİŞKİLİ:

08 Eki 2022 - 11:41 - Güncel

Muhabir  Talha Yıldırım



göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler En Kocaeli editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı En Kocaeli değil haberi geçen ajanstır.



Anket Sizce Kocaeli Üniversitesinin yeni rektörü kim olmalı?