İşte KOTO'da mavi liste, tüm komiteler

8 Ekim Cumartesi günü olağan genel kurulunu gerçekleştirecek olan KOTO'da Necmi Bulut'un grubu olan Mavi Liste'de seçime girecek komiteler belli oldu. İşte isim isim Mavi Listede seçime girecek komiteler:

+23
Haber albümü için resme tıklayın

1. MESLEK KOMİTESİ (BAYINDIRLIK VE MADENCİLİK GRUBU)

Abdurrahman Çuhadar (ASN MİMARLIK MÜHENDİSLİK),
Veli Başkurt (Nivaş Yapı İnşaat),
Mesut Ekşi (YMTEK Otomotiv Makina İnşaat),
Eyüp Gökmen Filinte (AYEF İnşaat Proje),
Şerif Kızmaz (Şerif Kızmaz),
Çetin Kolaylı (GCO İnşaat),
Mehmet Başyiğit (Bumesan Mühendislik),

2. MESLEK KOMİTESİ (KONUT İNŞAATI GRUBU) 

Mikail KAYACI (Kayacılar İnşaat),
Hüseyin Avni Aslan ( Astek Çelik Konstrüksiyon),
Mert Kavşut (Mert Kavşut),
Akif Kahraman (Bedo Harfiyat),
Lütfi Akbalık (Altek Taahhüt Proje),
Reşat Mamik (Gülfa Kuyumculuk İnş.),
Mustafa Özşentürk (Santürk Yapı),
Yücel Yetkin (Yücel Yetkin),
Cumali Yalçınkaya (Hürsoy İnşaat),
Halil İbrahim Uzunoğlu (Halil İbrahim Uzunoğlu),
Kasım Bahadır (Hasba İnşaat),

3. MESLEK KOMİTESİ (İNŞAATI TAMAMLAYICI FAALİYETLER VE YAPI KOOPERATİFLERİ GRUBU) 

Halil Ardıç ( Kartepe Yapı Denetim),
Serkan Akyıldız (SGC İnşaat Altyapı Hafriyat),
Hasan Kanca (Kancalar Nakliyat İnşaat),
Mustafa Duysak (Ay Taş İnşaat Nakliye),
Temel Aydın (Günaydın Vinç Hizmetleri),
Mustafa Özkaraaslan (Kuvvet Yapı Denetim),
Erkan Yıldız (Yıldız Hafriyat Enerji Nakliyat Hayvancılık),

4. MESLEK KOMİTESİ (TARIM VE HAYVANCILIK GRUBU) 

Adnan Sancak- Doa satış ve pazarlama Ltd.şti,
Mustafa Akcan- Adalı Et ve Et Mam.ltd.sti.,
Tahsin Can Kuşkan- Kuşkan Tarım Ürünleri,
Yasin Tuncay Türkçakal- Türkçakallar Tarım.ltd.şti.,
İbrahim Yılmaz- Çiğdem Çiçekçilik,
Orkun Yılmam- Efsane Et ürünleri Ltd.şti.
Cem Ağtaş - Ağtaş yapıcı sebze meyve Ltd.şti,
Engin Yener- Kips. İnş. Peyzaş,
Eda Öz- Özler Lezzet Pazarı,
Yüksel Yılmaz- Kartepe Anıt Gıda,
Hakan Akbulut- Akbulut Tarım Ürünleri,
Ahmet İpekdal- Mimsunar Kuruyemiş,
Atacan Aksoy- Akpiliç Kocaeli Ltd şti,
Mehmet Ali Akdoğan- Koçlar Tarım Ürünleri,

5. MESLEK KOMİTESİ (MOBİLYA AĞAÇ İŞLERİ VE ORMANCILIK GRUBU) 

Murat Barış (Barış Kereste),
Murat Aydın (Aydınlar Dayanıklı Tüketim Malları),
Metin Sözer (Sözer Orman Ürünleri),
Melik Fırat Taşer (Fuat Taşer Ağaç Sanayii),
Nesip Çomaklı (Çomaklılar Halı Mobilya),
Seyit Orhan Kabasakal (Apel Orman Ürünleri),
Abdullah Bostan (Bostanlar İnşaat Malzemeleri ve Orman Ürünleri),
Yahya Çuhadaroğlu (Çuhadaroğlu Mutfak),
Murat Yavuz (My Ofis Mobilya),
Veysel Özgen (Özgen Ağaç),
Murat Emre İnan (Selenay Mobilya),
Ertuğrul Yavuz (Yavuz Mobilya),
Ali Özkaradeniz (Özkaradeniz Paketleme),

6. MESLEK KOMİTESİ (İNŞAAT MALZEMELERİ VE TESİSAT İŞLERİ GRUBU) 

İbrahim ATALAY/ Atalay Endüstriyel,
İbrahim İBRAHİMOĞLU/ İbrahimoğlu Taah. Pazarlama,
Mehmet BAŞTÜRK/ İmamoğulları Mahrukat Madencilik,
Mehmet AKGÜNEŞ/ Ufuk Yapı Malzemeleri,
Salih TÜRE/ Salih Türe,
Mehmet UZUNER / Uzerman Mühendislik,
Gökhan ÇAKIR ( İzmit Rulman),

7. MESLEK KOMİTESİ (PLASTİK VE KİMYA GRUBU) 

İbrahim İkiz (Polimar Boya),
Ali Yüksel Balaban (Balaban Isı Cam),
Kerim Bayramoğlu (By Dizayn Endüstriyel Yapı),
Osman Kışhan (Kışhan Yapı),
Yavuz Selim Öztürk (Dupoll Enerji Entegre Atık Yönetimi),
Hüseyin Ayseçkin (İzmit Boyakimya),
Melike Bilir (Devin Boya Kimya),

8. MESLEK KOMİTESİ (MAKİNE GRUBU)

Yusuf Ziya Uludüz (Sadıkoğlu Makine),
Nurdoğan Canıgeniş (Caner Makine),
Tunç Tuncaboylu (T.T. Makine),
Muharrem Doğan (Uzman Alüminyum),
Zihni Çelik (Hamidiye Makine),
Erdem Küçükateş (Ersan Endüstriyel),
Ahmet Kösemen (Kösemen Makine),

9. MESLEK KOMİTESİ (FIRIN, PASTANE VE MARKETLER GRUBU)

Abdurrahman Kaya (Günkay Gıda),
Ahmet Kul (Kulzade Gıda),
Fatih Günen (Günen Gıda),
Baki Kurt (Atakanlar Gıda),
Mehmet Buzacı (S.S. Pirelli İşçileri Tüketim Koop. PİMKO),
Nurdoğan Özdemir (Bekiroğlu Şarküteri Gıda),
Hüseyin Keleş (1001 Market Gıda),

10. MESLEK KOMİTESİ (DAYANIKLI TÜKETİM MALZEMELERİ GRUBU)

Ömer Efe (Efem Ticaret Mağazaları Dayanıklı Tüketim)
Cafer Kozluca (Anıl Ticaret Cam Yatırım ve Pazarlama)
Mevlüt Yıldız (Yıldızlar Züccaciye Dayanıklı Tüketim Malları)
Halil İbrahim Yalnız (İzmit İletişim Enerji Elektrik Mühendislik)
Selim Baştürk (Kardeşler Dayanıklı Tüketim Malları)
Hüseyin Servet Çek (Penta Taşıt Ticaret ve Sanayi)
Abdurrahman Yıldırım (Sevdiz Halı Mobilya)

11. MESLEK KOMİTESİ (SAĞLIK GRUBU)

Hüseyin Gezer (Anadolu Eczanesi),
Dr. Veysel Besnili (Özel Seygöl Aile Sağlık Hizmetleri),
Dr. Gökhan Gümüştaş (Jinerad Özel Sağlık Hizmetleri/ VM Medical Park Hastanesi),
Yusuf Albayrak (Arı Medikal/ Doğu Marmara Medikalciler Derneği Başkanı),
Selçuk Bakırlı (Bilmed Tıbbi Malzeme ve Sağlık Hizmetleri),
Dr. Hakan Görgülü (Akademi Hastanesi),
Tahsin Koçyiğit (Koçyiğit Rehabilitasyon / Kocaeli Rehabilitasyon Merkezleri Derneği Başkanı),
Yasemin Ellibeş (Erva Kanbak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi),
Pakize Esra Uluce (Yenidoğan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi),
Ulucan Ulusoy (Mülazımoğlu Temizlik Ürünleri Gıda Temizlik),
Mehmet Aksu (Maksu Kimya),

12. MESLEK KOMİTESİ (MOTORLU TAŞITLAR VE OTOMOTİV YEDEK PARÇA GRUBU)

Volkan Yılmaz (Kocaeli Yılmazlar Oto),
Hasan Kaya (Kocaeli Kaya Otomotiv)
Muhammet Ertürk (Ertürk Oto),
Serkan Karakadılar (SERKAR Grup),
Serkan Çataloğlu (Öz Teknik Oto),
Seyfi Özkar (Balans Otomotiv),
Fevzi Bilen (Kardeşler Rot Balans Otomotiv),
Bülent Ayvacık (Ayvacık Otomotiv),
Serkan Gürfidan (Gürfidan Otomotiv),
Yusuf Hazer (Oto 41 Otomotiv),

13. MESLEK KOMİTESİ (AKARYAKIT GRUBU)

İsmet Temizel (Temizel Petrol),
Cevat Yıldız (Sitare Petrol),
Davut Gözübüyük (Esa Petrol),
Zeynep Cici Morgül (Cicioğlu Petrol),
Alparslan Şimşek (Aslan Şimşek Petrol),
Baturhan Üretürk (Kaptanlar Petrol),
Necmi Hıra (Rahmiye Petrol Ürünleri),

14. MESLEK KOMİTESİ (BANKA VE KUYUMCULAR GRUBU)

Nuri Koç- Koç Gold,
Hakan Yaşar Ulutan- Sefa Kuyumculuk,
Onur Altaş- Altaş Gold Kuyumculuk,
Oral Altın- Altınköşk Kuyumculuk,
Evren Yılmazer- Evren Yılmazer,
Altuğ Bayram- İkizler Kuyumculuk,

15. MESLEK KOMİTESİ (BİLİŞİM VE BÜRO MALZEMELERİ GRUBU)

Mehmet Akif Şen (Özşen Matbaa),
Emrullah Yolasığmaz (Prodos Bilişim),
Şükrü Burak Peksoy (Kent Kart A.Ş),
Serkan Kasımoğlu (Proser Bilişim),
Gürsel Süt (Gürsel Bilgisayar Ltd.Şti.),
Mustafa Elol (Bna Bilişim Ltd.Şti),

16. MESLEK KOMİTESİ (KAFE, PİŞMANİYE VE HAZIR YEMEK GRUBU)

Yaşar Can (Yaşar Can),
Kadir Çetin (Boğaziçi Pişmaniye),
Sami Durmuşoğlu (Lema Yemek Gıda),
Mehmet Yıldırım (Mehmet Yıldırım),
Ahmet Bölükbaşı (Bölükbaşı Gıda),
Şinasi Okuş (Asya Börek Kuruyemiş Unlu Mamuller),
Gökhan Alet (Çınaraltı Künefe Gıda),

17. MESLEK KOMİTESİ (NAKLİYE VE SEYAHAT ACENTELİĞİ GRUBU)

Hızır Fatih Sarıoğlu - Kocaeli Tur Seyahat Acentesi,
Sedat Köse - Kocaeli Güven Seyahat,
Mehmet Yaşar - MRY Taşımacılık Turizm,
Semra Demir Çavdar - Reba Denizcilik Hizmetleri,
Musa Karabalık - Peytur Nakliyat,
Mesut Göksoy - Körfez Turizm, 
İbrahim Yağız - S.S. Kocaeli Derince Mot.Taş.Koop,

18. MESLEK KOMİTESİ (DANIŞMANLIK HİZMETLERİ GRUBU)

FİKRET YILDIRIM- KARTEPE SERTİFİKASYON HİZMETLERİ LTD. ŞTİ,
FATİH ÖZCAN- ETKİ ORTAK SAĞLI GÜVENLİK BİRİMİ ÇEVRE ÖZEL EĞİTİM TİC. A.Ş,
EMİNE NİLAY ÖZKAN- ENKON TİCARİ DANIŞMANLIK VE DESTEK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ,
OSMAN SAĞLIK- SAĞLIKPARK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİM DANIŞMANLIK TİCARET LTD . ŞTİ.,
ZEPNEP ÇAKIR- VERİ ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ ENDÜSTRİYEL HİZMETLER SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ,
HADİYE AKKURT- HNH İNŞAAT TURİZM GAYRİMENKUL TAAHHÜT VE TİCARET LTDE. ŞTİ,
BURCU KORKMAZER- SERKA GAYRİMENKUL DEĞERLEME EKSPERTİZ MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ,
İLKİN DOYDUM- İDOADR TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIK KURUMLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ,
SELİN TOPÇU- MBSM MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ,
ERTAN KARAKAŞ,
VELİ AYÇİÇEK- CPA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ,
GÖKHAN DEMİRCİ- VDM DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK LİMİTED ŞİRKETİ,
İNALTAY SITE YÖNETİM GAYRIMENKUL İNŞAAT SANAYİ TİC LTD ŞTİ,

19. MESLEK KOMİTESİ (TELEKOMÜNİKASYON, REKLAM VE GÜVENLİK HİZMETLERİ GRUBU) 

İbrahim Şahin (Delta Dijital Fotoğrafçılık),
Ali Suat Birer (Suat kuaför Güzellik Salonu),
Hasan Cemil Altınkaya (Atayurt İletişim),
Onur Ak (Vipsaş Güvenlik Özel Koruma),
Yunus Akyürek (Kilitfikir Prodüksiyon Basın Yayın),
Ceylani Yetkin (Yetkinler İletişim),
Yılmaz Ayyıldız (Service Group Tesis Yönetim Hizmetleri),

20. MESLEK KOMİTESİ (KONAKLAMA VE RESTORANLAR GRUBU)

Yusuf ERENKAYA - Sude Dondurma Cafe,
Eray BODUR - Trakya Gıda,
İlhan AKKURT - Galaksi Otelcilik,
Cem GÜR - Morgezegen Gıda Turizm,
Şaban KULAKSIZ - Kentri Gıda Turizm,
Fatih TEMİZ - Karadeniz Meşhur Kavurmacısı,
Muhammet Ali ÇAĞLAR - Babil Bungalow Hotel,

21. MESLEK KOMİTESİ (TEKSTİL VE GİYİM GRUBU)

İrfan Öge (Ögeler Kooperatif Sanayi Ticaret),
İrfan Taban (Şafak Giyim),
Mustafa Çavuş (Çavuşoğulları Sanayi Ticaret),
Ferhat Akbaş (Akbaşlar Giyim Sanayi Ticaret),
Ebru Töle (Tuval Butik),
Enes Özakgüneş (Sümer Tekstil),
Ali Arısoy (Bayan Nilay),

22. MESLEK KOMİTESİ (SİGORTACILAR GRUBU)

Necmi Bulut- İz Er Sigorta,
Abdulkadir Kadir Tiryaki- Zekeriya Tiryaki Sigorta,
Cem Serhat Dayanç- KC Sigorta,
Cemal Türengül – Türengül Sigorta,
Esma Bektaş- Es Se Sigorta,
Erman Kozluca- Kozluca Sigorta,
Nihat Güngör- Venüs Sigorta Aracılık Hizmetleri,
Nurgül Moldur- Ayçam Sigorta,
Nusret Özcan- Öznet Sigorta,
Önder Dükmen- Dükmen Sigorta,
Serkan Naz- Öz Naz Sigorta,

23. MESLEK KOMİTESİ (ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI GRUBU)

Yıldırım YILMAZ / ÖZEL İZMİT YILDIRIM EĞİTİM VE ÖĞRETİM KURUMU,
Handan Kümeli / ALTIGEN ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ VE TUR. İŞL. LTD. ŞTİ.,
Alparslan Naipoğlu / NAİPOĞLU ÖZEL ANAOKULU EĞ. VE ÖĞR. HİZ. TİC. LTD. ŞTİ.,
İsmail Aydemir / SUNGURBEY EĞİTİM VE TİCARET LTD. ŞTİ,
Melike Andız / ÖZEL BEŞDUYU REHABİLİTASYON VE EĞ. HİZ. TİC. LTD. ŞTİ.,
Mehmet Eray Camgöz / DÜNYA ZAMANI ÖZEL EĞİTİM VE DİL OKULLARI A. Ş.,

24. MESLEK KOMİTESİ (METAL GRUBU)

Yaşar Teke (Anıt Kontrol Sistemleri),
Serkan Akçay (BBMES Dış Ticaret),
Yücel Celep (Marmara Teknoloji Otomasyon),
Selman Yıldırım (Beta Teknik),
Turhan Keskin (Eksproma Elekt. Kont),
Ediz Demirkol (Demirkol Hurda),

25. MESLEK KOMİTESİ (MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK GRUBU)

Ümit Kum- UKM Harita Müh.,
Hicran Bozkurt (YAB Mühendislik),
Kübra Öter (Net Bir Mimarlık),
Musa Gürsoy (FGM Mühendislik),
Sedat Kul (Kul Mimarlık),
Cantuğ Akyıldız (Cantuğ Akyıldız İnşaat.),
Nazire Başar (Başar Elektroteknik),

# Hicran Bozkurt (YAB Mühendislik), Ümit Kum- UKM Harita Müh., Musa Gürsoy (FGM Mühendislik), Sedat Kul (Kul Mimarlık), Cantuğ Akyıldız (Cantuğ Akyıldız İnşaat.), Kübra Öter (Net Bir Mimarlık), Nazire Başar (Başar Elektroteknik), , Yücel Celep (Marmara Teknoloji Otomasyon), Serkan Akçay (BBMES Dış Ticaret), Selman Yıldırım (Beta Teknik), Yaşar Teke (Anıt Kontrol Sistemleri), Turhan Keskin (Eksproma Elekt. Kont), Ediz Demirkol (Demirkol Hurda), Yıldırım YILMAZ / ÖZEL İZMİT YILDIRIM EĞİTİM VE ÖĞRETİM KURUMU, Alparslan Naipoğlu / NAİPOĞLU ÖZEL ANAOKULU EĞ. VE ÖĞR. HİZ. TİC. LTD. ŞTİ., İsmail Aydemir / SUNGURBEY EĞİTİM VE TİCARET LTD. ŞTİ., Handan Kümeli / ALTIGEN ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ VE TUR. İŞL. LTD. ŞTİ., Melike Andız / ÖZEL BEŞDUYU REHABİLİTASYON VE EĞ. HİZ. TİC. LTD. ŞTİ., Mehmet Eray Camgöz / DÜNYA ZAMANI ÖZEL EĞİTİM VE DİL OKULLARI A. Ş., Abdulkadir Kadir Tiryaki- Zekeriya Tiryaki Sigorta, Nihat Güngör- Venüs Sigorta Aracılık Hizmetleri, Necmi Bulut- İz Er Sigorta, Cemal Türengül – Türengül Sigorta, Cem Serhat Dayanç- KC Sigorta, Nusret Özcan- Öznet Sigorta, Nurgül Moldur- Ayçam Sigorta, Erman Kozluca- Kozluca Sigorta, Esma Bektaş- Es Se Sigorta, Önder Dükmen- Dükmen Sigorta, Serkan Naz- Öz Naz Sigorta, İrfan Öge (Ögeler Kooperatif Sanayi Ticaret), İrfan Taban (Şafak Giyim), Ferhat Akbaş (Akbaşlar Giyim Sanayi Ticaret), Mustafa Çavuş (Çavuşoğulları Sanayi Ticaret), Enes Özakgüneş (Sümer Tekstil), Ebru Töle (Tuval Butik), Ali Arısoy (Bayan Nilay), Yusuf ERENKAYA - Sude Dondurma Cafe, Eray BODUR - Trakya Gıda, Cem GÜR - Morgezegen Gıda Turizm, Şaban KULAKSIZ - Kentri Gıda Turizm, İlhan AKKURT - Galaksi Otelcilik, Fatih TEMİZ - Karadeniz Meşhur Kavurmacısı, Muhammet Ali ÇAĞLAR - Babil Bungalow Hotel, Ali Suat Birer (Suat kuaför Güzellik Salonu), Hasan Cemil Altınkaya (Atayurt İletişim), İbrahim Şahin (Delta Dijital Fotoğrafçılık), Onur Ak (Vipsaş Güvenlik Özel Koruma), Ceylani Yetkin (Yetkinler İletişim), Yunus Akyürek (Kilitfikir Prodüksiyon Basın Yayın), Yılmaz Ayyıldız (Service Group Tesis Yönetim Hizmetleri), FİKRET YILDIRIM- KARTEPE SERTİFİKASYON HİZMETRLERİ LTD. ŞTİ, FATİH ÖZCAN- ETKİ ORTAK SAĞLI GÜVENLİK BİRİMİ ÇEVRE ÖZEL EĞİTİM TİC. A.Ş, HADİYE AKKURT- HNH İNŞAAT TURİZM GAYRİMENKUL TAAHHÜT VE TİCARET LTDE. ŞTİ, OSMAN SAĞLIK- SAĞLIKPARK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİM DANIŞMANLIK TİCARET LTD . ŞTİ., ZEPNEP ÇAKIR- VERİ ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ ENDÜSTRİYEL HİZMETLER SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ, Ertan Karakaş, EMİNE NİLAY ÖZKAN- ENKON TİCARİ DANIŞMANLIK VE DESTEK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ, BURCU KORKMAZER- SERKA GAYRİMENKUL DEĞERLEME EKSPERTİZ MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ, GÖKHAN DEMİRCİ- VDM DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK LİMİTED ŞİRKETİ, İLKİN DOYDUM- İDOADR TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIK KURUMLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, İNALTAY SITE YÖNETİM GAYRIMENKUL İNŞAAT SANAYİ TİC LTD ŞTİ, SELİN TOPÇU- MBSM MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, VELİ AYÇİÇEK- CPA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, Mehmet Yaşar - MRY Taşımacılık Turizm,   İbrahim Yağız - S.S. Kocaeli Derince Mot.Taş.Koop, Mesut Göksoy - Körfez Turizm, Semra Demir Çavdar - Reba Denizcilik Hizmetleri, Sedat Köse - Kocaeli Güven Seyahat, Musa Karabalık - Peytur Nakliyat, Hızır Fatih Sarıoğlu - Kocaeli Tur Seyahat Acentesi, Yaşar Can (Yaşar Can), Ahmet Bölükbaşı (Bölükbaşı Gıda), Mehmet Yıldırım (Mehmet Yıldırım), Sami Durmuşoğlu (Lema Yemek Gıda), Kadir Çetin (Boğaziçi Pişmaniye), Şinasi Okuş (Asya Börek Kuruyemiş Unlu Mamuller), Gökhan Alet (Çınaraltı Künefe Gıda), Emrullah Yolasığmaz (Prodos Bilişim), Şükrü Burak Peksoy (Kent Kart A.Ş), Gürsel Süt (Gürsel Bilgisayar Ltd.Şti.), Serkan Kasımoğlu (Proser Bilişim), Mehmet Akif Şen (Özşen Matbaa), Mustafa Elol (Bna Bilişim Ltd.Şti), Onur Altaş- altaş Gold Kuyumculuk, Nuri Koç- Koç Gold, Altuğ Bayram- İkizler Kuyumculuk, Oral Altın- Altınköşk Kuyumculuk, Evren Yılmazer- Evren Yılmazer, Hakan Yaşar Ulutan- Sefa Kuyumculuk, İsmet Temizel (Temizel Petrol), Davut Gözübüyük (Esa Petrol), Alparslan Şimşek (Aslan Şimşek Petrol), Baturhan Üretürk (Kaptanlar Petrol), Necmi Hıra (Rahmiye Petrol Ürünle, Cevat Yıldız (Sitare Petrol), Zeynep Cici Morgül (Cicioğlu Petrol), Seyfi Özkar (Balans Otomotiv), Volkan Yılmaz (Kocaeli Yılmazlar Oto), Hasan Kaya (Kocaeli Kaya Otomotiv) Muhammet Ertürk (Ertürk Oto), Fevzi Bilen (Kardeşler Rot Balans Otomotiv), Serkan Çataloğlu (Öz Teknik Oto), Serkan Karakadılar (SERKAR Grup), Bülent Ayvacık (Ayvacık Otomotiv), Serkan Gürfidan (Gürfidan Otomotiv), Yusuf Hazer (Oto 41 Otomotiv), Hüseyin Gezer (Anadolu Eczanesi), Dr. Veysel Besnili (Özel Seygöl Aile Sağlık Hizmetleri), Dr. Gökhan Gümüştaş (Jinerad Özel Sağlık Hizmetleri/ VM Medical Park Hastanesi), Selçuk Bakırlı (Bilmed Tıbbi Malzeme ve Sağlık Hizmetleri), Dr. Hakan Görgülü (Akademi Hastanesi), Yusuf Albayrak (Arı Medikal/ Doğu Marmara Medikalciler Derneği Başkanı), Pakize Esra Uluce (Yenidoğan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi), Yasemin Ellibeş (Erva Kanbak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi), Mehmet Aksu (Maksu Kimya), Tahsin Koçyiğit (Koçyiğit Rehabilitasyon / Kocaeli Rehabilitasyon Merkezleri Derneği Başkanı), Ulucan Ulusoy (Mülazımoğlu Temizlik Ürünleri Gıda Temizlik), Mevlüt Yıldız YILDIZLAR ZÜCCACİYE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI, Ömer Efe EFEM TİCARET MAĞAZALARI DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI LİMİTED ŞİRKETİ, Hüseyin Servet Çek (PENTA TAŞIT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ), Abdurrahman Yıldırım (SEVDİZ HALI MOBİLYA VE İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ), Halil İbrahim yalnız İZMİT İLETİŞİM ENERJİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, Selim Baştürk (KARDEŞLER DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI PAZARLAMA İNŞAAT TAAHHÜT İHRACAT VE İTHALAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ), Cafer Kozluca ANIL TİCARET CAM YATIRIM VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ, Abdurrahman Kaya (Günkay Gıda), Fatih Günen (Günen Gıda), Baki Kurt (Atakanlar Gıda), Mehmet Buzacı (S.S. Pirelli İşçileri Tüketim Koop. PİMKO), Ahmet Kul (Kulzade Gıda), Nurdoğan Özdemir (Bekiroğlu Şarküteri Gıda), Hüseyin Keleş (1001 Market Gıda), Yusuf Ziya Uludüz (Sadıkoğlu Makine), Tunç Tuncaboylu (T.T. Makine), Muharrem Doğan (Uzman Alüminyum), Zihni Çelik (Hamidiye Makine), Erdem Küçükateş (Ersan Endüstriyel), Ahmet Kösemen (Kösemen Makine), Nurdoğan Canıgeniş (Caner Makine), Osman Kışhan (Kışhan Yapı), Yavuz Selim Öztürk (Dupoll Enerji Entegre Atık Yönetimi), Ali Yüksel Balaban (Balaban Isı Cam), İbrahim İkiz (Polimar Boya), Kerim Bayramoğlu (By Dizayn Endüstriyel Yapı), Melike Bilir (Devin Boya Kimya), Hüseyin Ayseçkin (İzmit Boyakimya), İbrahim İBRAHİMOĞLU/ İbrahimoğlu Taah. Pazarlama, Mehmet BAŞTÜRK/ İmamoğulları Mahrukat Madencilik, İbrahim ATALAY/ Atalay Endüstriyel, Gökhan ÇAKIR (İzmit Rulman), Mehmet UZUNER / Uzerman Mühendislik, Mehmet AKGÜNEŞ/ Ufuk Yapı Malzemeleri, Salih TÜRE/ Salih Türe, Yahya Çuhadaroğlu (Çuhadaroğlu Mutfak), Metin Sözer (Sözer Orman Ürünleri), Murat Aydın (Aydınlar Dayanıklı Tüketim Malları), Nesip Çomaklı (Çomaklılar Halı Mobilya), Murat Barış (Barış Kereste), Seyit Orhan Kabasakal (Apel Orman Ürünleri), Melik Fırat Taşer (Fuat Taşer Ağaç Sanayii), Abdullah Bostan (Bostanlar İnşaat Malzemeleri ve Orman Ürünleri), Murat Yavuz (My Ofis Mobilya), Veysel Özgen (Özgen Ağaç), Ali Özkaradeniz (Özkaradeniz Paketleme), Murat Emre İnan (Selenay Mobilya), Ertuğrul Yavuz (Yavuz Mobilya), Mustafa Akcan- Adalı Et ve Et Mam.ltd.sti., Yasin Tuncay Türkçakal- Türkçakallar tarım.ltd.şti., Orkun Yılmam- Efsane Et ürünleri Ltd.şti., Adnan Sancak- Doa satış ve pazarlama Ltd.şti, İbrahim Yılmaz- Çiğdem çiçekçilik, Cem Ağtaş - Ağtaş yapıcı sebze meyve Ltd.şti, Engin Yener- Kips. İnş. Peyzaş, Tahsin Can Kuşkan- Kuşkan Tarım Ürünleri, Ahmet İpekdal- Mimsunar Kuruyemiş, Hakan Akbulut- Akbulut Tarım Ürünleri, Atacan Aksoy- Akpiliç Kocaeli Ltd şti, Eda Öz- Özler Lezzet Pazarı, Mehmet Ali Akdoğan- Koçlar Tarım Ürünleri, Yüksel Yılmaz- Kartepe Anıt Gıda, Halil Ardıç (Kartepe Yapı Denetim), Temel Aydın (Günaydın Vinç Hizmetleri), Erkan Yıldız (Yıldız Hafriyat Enerji Nakliyat Hayvancılık), Hasan Kanca (Kancalar Nakliyat İnşaat), Mustafa Özkaraaslan (Kuvvet Yapı Denetim), Serkan Akyıldız (SGC İnşaat Altyapı Hafriyat), Mustafa Duysak (Ay Taş İnşaat Nakliye), Mikail KAYACI ( Kayacılar İnşaat), Lütfi Akbalık ( Altek Taahhüt Proje), Reşat Mamik ( Gülfa Kuyumculuk İnş.), Cumali Yalçınkaya (Hürsoy İnşaat), Akif Kahraman ( Bedo Harfiyat), Mert Kavşut ( Mert Kavşut), Mustafa Özşentürk (Santürk Yapı), Yücel Yetkin ( Yücel Yetkin), Hüseyin Avni Aslan ( Astek Çelik Konstrüksiyon), Kasım Bahadır (Hasba İnşaat), Halil İbrahim Uzunoğlu (Halil İbrahim Uzunoğlu), Veli Başkurt (Nivaş Yapı İnşaat), Abdurrahman Çuhadar (ASN MİMARLIK MÜHENDİSLİK), Mesut Ekşi (YMTEK Otomotiv Makina İnşaat), Eyüp Gökmen Filinte (AYEF İnşaat Proje), Şerif Kızmaz (Şerif Kızmaz), Mehmet Başyiğit (Bumesan Mühendislik), Çetin Kolaylı (GCO İnşaat), KOTO, Komiteler, mavi liste, kocaeli, bir, kartepe, körfez, elektrik, derince, başkanı, izmit, kocaeli gazeteleri, Kocaeli gazetesi, kocaeli haber, kocaeli son dakika haberleri, kocaeli son dakika, son dakika kocaeli, kocaeli haber son dakika, kocaeli haberleri, kocaeli haber - son dakika, son dakika, grup, inşaat
# KOTO 2022 SEÇİMİ İLE İLİŞKİLİ:

02 Eki 2022 - 11:28 - Güncel



göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler En Kocaeli editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı En Kocaeli değil haberi geçen ajanstır.



Anket Sizce Kocaeli Üniversitesinin yeni rektörü kim olmalı?