Gebze Atlı Spor Kulübü ödüle doymadı

Türkiye Binicilik Federasyonu Eyüp Sabri Tuncer 2022 Türkiye Equıfun Pony ve Engel Atlama Ligi 6.Ayak yarışmaları 14-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Gebze Atlı Spor Kulübü Binicilik tesislerinde yapıldı

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Gebze Atlı Spor Kulübü 36 sporcusu ile katıldığı yarışmalarda  4 kategoride birincilik,7 kategoride  ikincilik,3 kategoride üçüncülük,3 kategoride  dördüncülük ve 3 kategoride beşincilik derecesi alarak büyük başarı elde etti.

YOĞUN KATILIM

12 kulüp ve ve ferdi katılım ile toplam 172 sporcu 14 farklı kategori 344  startın alındığı, Binicilik TV nin Canlı yayınladığı ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Derince Belediyesi, Gebze Belediyesi, Çayırova Belediyesi ve  Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun işbirliği ile yapılan yarışmalara Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Binicilik Federasyonu Başkanı Engin Tuncer, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdür Barış Çoban ve Müdür Yardımcısı Kubilay Parıltı, Türkiye Binicilik Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Başeğmez, Çayırova Belediye Başkan Yardımcısı Kenan Tuzcu, Gebze Atlı Spor Kulübü Başkanı Halit İpek, Rize Platform Başkanı Kenan Alan, Gask Yön.Kur üyeleri Prof Dr Fethi Kadıoğlu, Prof. Dr Halil Koyuncu, Prof Dr. Şafak Sahir Karaahmetoğlu, Faz Döküm San.A.Ş.ve Ispartarım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Sak, Koç Lisesi Genel Müdür Prof. Dr. Murat Günel, Eyüp Sabri Tunce A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Paz. Direktörü Pelin Tuncer, Gask Yön.Kur.Üyesi Esra Sönmez, Gask Yönetim Kur.Üyesi ve Demirören Haber Ajansı Foto Muhabiri Mesut Işık, Etkinlik Sponsoru Küçük Filozoflar Kampta kurucu Genel Koordinatörü Zeynep Ilgaz katıldı.

BÜYÜK EMEKLER SARFEDİYORUZ

Gebze Atlı Spor Kulübü Bakanı Halit İpek yaptığı açıklamada ise şunları söyledi, "Her geçen yıl daha fazla sporcu ile  daha fazla ulusal yarışmalara katılıyor  ve aynı zamanda Kocaeli ve Gebze bölgemizdeki tesislerimizde daha fazla ulusal yarışlar yapmak için büyük emekler sarf ediyoruz. Geldiğimiz noktada durmadan çalışarak daha fazla kitlelere ulaşıp binicilik sporunun akademik ve terapi yön ve yöntemlerini  de tabana yaymaya çalışıyoruz. Geldiğimiz noktada bizlere her zaman destek olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Sayın Doç.Dr Tahir Büyükakın’a, Çayırva Belediye Başkanımız sayın Bünyamin Çiftçi’ye ,Çayırova Beld. Bşk. Yrd. Kenan Tuzcu’ya, Derince Belediye Bakanı Zeki Aygün’e, Gebze Belediyesi Başkanı Zinnur Büyükgöz’e, Gençlik Spor İlçe Müd. Hikmet Tatoğlu’na, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın’a,  Kbb Spor Daire Başkanı Sayın Şemsettin Yıldırım’a Spor Şb. Md. Barış Çoban’a, Spor Şb. Md. Yrd. Kubilay Parıltı’ya spor servisi çalışanlarına, fedakarca bizlerle beraber mücadele eden sporcu ve velilerimize, Antrenörlerimiz Mustafa Aslan ve Sebahattin Topçu’ya ve kulüp çalışanlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 6-7 Ağustos 2022 tarihleri arasında Kocaeli de Gebze Atlı Spor Kulübü Binicilik tesislerinde ilk defa düzenlenecek olan Genç Atlar Türkiye Şampiyonasına bu gün itibari ile  hazırlıklarınıza başlamış bulunmaktayız. Bu organizasyonda en iyi şekilde Kocaeli’ni ve  Kulübümüzü temsil edeceğimize inanıyor herkesin desteklerini bekliyoruz." 

14 Mayıs Cumartesi günü yapılan yarışmalar sonucunda dereceye giren sporcu, at  ve kulüpleri

1.NOLU YARIŞ

EQUIFUN BALANGIÇ SEVİYESİ

 Pes 2,3,4 /6-8 Yaş Kategorisinde

1.SİLVER QUEEN (PONY) /  SEHER ÜNBAY/ Ferdi 34

2. ARAMELA (PONY) /  ALİ EKİCİ /  Hayberk

3. KARAMELA (PONY)  / MİRAY TOÇOĞLU  /Hayberk

4. HAMLET (PONY ) /   MAYA SUNA / İBK

 5.APAÇİ (PONY) /  DEFNE ERDEM /Akademi

Pes 2,3,4  9-11 Yaş Kategorisinde

1.NİJERYALI (PONY) / AYŞE CEMRE ŞAHİN /İBK

2. SİLVER QUEEN (PONY) / TUANA TUNA/ FERDİ 34

3. HAMLET (PONY) / ALP MAHİR / İBK

4. NİJERYALI (PONY)/  ALP MAHİR / İBK

5. NAZLI (PONY) / BEREN POLAT / FERDİ 34

PES 2,3,4 / 12-14 Yaş Kategorisinde

1.NAZLI (PONY) / MEVA MELİS YARBAŞLAR/ FERDİ 34

2.NAZLI (PONY) / NİL SÖĞÜT  / FERDİ 34

3.BONCUK (PONY) / PELİN YILMAZ /AKADEMİ

4. SİLVER QUEEN (PONY) / BADE YILDIRIM  / FERFDİ 34

5.NAZLI (PONY) / KILIÇARSLAN ERKAN /FERDİ 34

2.NOLU YARIŞ

EQUIFIN EİTİM SEVİYESİ

Pes 5-6 Kategorisi

1.HAMLET (PONY) / MİNA RAMAZANOĞLU /  İBK

2.RÜZGAR (PONY)/  BEYZA İKRA TİNGOZ /  GASK

3.LUNA (PONY)/  LEYLA DERİN EROL / GASK

4.NİJERYALI (PONY) / MİNA RAMAZANOĞLU /  İBK

5.SHADOW (PONY) / RÜZGAR TAYYAROĞULLARI/ GASK

PI Kategorisi

1.RÜZGAR (PONY) / NİL YILMAZ / GASK

2.PORTAKAL (PONY) / DORA DEHA ÇALIŞ / GASK

3.ROMEO (PONY) / DORA DEHA ÇALIŞ / GASK

 4.HERA (PONY) / MEHMET EREN ALP / Ferdi 59

 PII Kategorisi

1.LUNA (PONY) / ALYA KİTAP / GASK

2.ROMEO (PONY) / NİL SU TURAN / GASK

3. BROWNIE D (PONY) / MELEK ATALAY / DBK

4.SİYAH İNCİ(PONY) / ARTUN KAHRAMANOĞLU / DBK

5.MADONNA (PONY) /  ZEYNEP ERGİN / DBK

P III Yeni Binici Kategorisi

1.HERA (PONY) / DURU NUR AKAR

 3.NOLU YARIŞ

GEBZE BELEDİYESİ KUPASI

Sırık Parkuru

PI Tasnifi

1.EFSANE (PONY) / DEFNE ÇOLAK  / FERDİ 34

2.Efsane  (Pony)  / Bade Fazla/ FERDİ 34

Yeni Binici Tasnifi

1.Black Gırl (POny) / Havva Nur Durmuş /FERDİ 34

4.NOLU YARIŞ

ÇAYIROVA BELEDİYESİ KUPASI  30 cm

 PI Kategorisi

1.CATALINEHOF'S FIRST FLIGHT (PONY) /  MİLA SİRER /DASK

PII Kategorisi

1.BLACK STORM (PONY ) / ESLEM ÇALIŞKAN /DBK

 2.CARTRON RED MARK (PONY)/  ARTUN KAHRAMANOĞLU / DBK

 3.DORELLA (PONY)/  ALİ İRFAN ARAS/ EASK

4.MADONNA (PONY) / ZEYNEP ERGİN/ DBK

5.BROWNIE D (PONY)/  MELEK ATALAY /DBK

Yeni Binici Kategorisi

1.KARAMELA (PONY) / HAZEL DELER / KASK

2.BUBKA  NİHAL ÇÖL / GASK

3.BLACK GIRL (PONY) / HAZEL DELER / KASK

4.KARAMEL SS (PONY) / HAZEL DELER  / KASK

5.HANANİA (PONY) / HAZEL DELER / KASK

5 NOLU YARIŞ

DERİNCE BELEDİYESİ KUPASI 50 cm

PII Biniciler Kategorisi

1.LUCKY VAN DE HEIMERIETE (PONY) / GÜLARA ÖZCAN /  İASK

2.PUSAT (PONY) / CAN ZÜLFİKARİ /  FERDİ 34

3.BASLANDS ROMEO (PONY) / PERİ ZÜLFİKARİ /  FERDİ

4. INTEGRITY (PONY) / NAZLI ÇİMEN /  İASK

5.CLEVER LOOK BALLYOAK (PONY) / LEYLA SENGEL / İASK

PIII Biniciler Kategorisi

1.HELEN (ONY) / ARYA KAYIŞOĞLU / BBBK

Yeni Biniciler Kategorisi

1.LUNA I (PONY) / HAZEL DELER / KASK

2.BLACK GIRL (PONY) / HAZEL DELER / KASK

 3.TIP TOP DES HAUTS DROITS / LİNA ÖZER / AKADEMİ

4.MADONNA (PONY) / ZEYNEP ERGİN / DBK

5. İDA AYŞE NUR ÇELİK/  FERDİ 34

6 NOLU YARIŞ

KOCAELİ AMATÖR SPOR  KULÜPLERİ FEDERASYONU KUPASI 60 CM

PII Biniciler Kateorisi

1.SASKYA (PONY) / LARA ŞAHİNLER / DASK

2.PUSAT (PONY) / CAN ZÜLFİKARİ /FERDİ

3.MAYA (PONY) / ALİ BURAK ÇOLAKOĞLU / FERDİ

4.BASLANDS ROMEO (PONY) / PERİ ZÜLFİKARİ /FERDİ

5.PAPATYA KB (PONY) / DORA YILMAZ / FERDİ

PIII Biniciler Kategorisi

1.SILVER STAR (PONY)/  ONUR NARİN /BASK

 2.SKIPPY (PONY) / OGAN SEZGİNER / BBBK

3.FOREST WHITETHORN (PONY) / ZEHRA BADE SOMTAŞ / FERDİ

4.HELEN (PONY) / ARYA KAYIŞOĞLU /BBBK

Yeni Biniciler Kategorisi

1.LUCKY STAR / AZRA CEYLİN SERDAR /HAYBERK

2. LİBAS SECRET LOVE / ZELAL DERİN TEKİN / FERDİ

3. GREMALDI / İBRAHİM UYANIK / HAYBERK

4.BANFF / SABINA PINCHUK / GASK

5.INCA VAN DE MEYHOEVE/  KAAN MUMCU / İBK

7 NOLU YARIŞ

ÇAYIROVA BELEDİYESİ KUPASI 70 CM

PII Biniciler Kategorisi

1.LUCKY VAN DE HEIMERIETE (PONY) / GÜLARA ÖZCAN / İASK

2.BASLANDS ROMEO (PONY) / PERİ ZÜLFİKARİ P/II FERDİ

 3.PAPATYA KB (PONY) / DORA YILMAZ / FERDİ 34

 4.INTEGRITY (PONY)/  NAZLI ÇİMEN / İASK

5.SASKYA (PONY) / LARA ŞAHİNLER /DASK

PII Biniciler Kategorisi

1.SILVER STAR (PONY)/  ONUR NARİN / BASK

2.SKIPPY (PONY) / OGAN SEZGİNER / BBBK

3.FOREST WHITETHORN (PONY) / ZEHRA BADE SOMTAŞ / FERDİ 34

4.HELEN (PONY) / ARYA KAYIŞOĞLU / BBBK

Yeni Biniciler Kategorisi

1.BANFF /  SABINA PINCHUK / GASK

2.LUCKY STAR  /AZRA CEYLİN SERDAR / HAYBERK

3.MIDNIGHT / ŞANA SEMERCİLER / DBK

4.INCA VAN DE MEYHOEVE / KAAN MUMCU /İBK

5.LİBAS SECRET LOVE ZELAL / DERİN TEKİN /FERDİ 34

15  Mayıs Pazar  günü yapılan yarışmalar sonucunda dereceye giren sporcular ve kulüpleri

9.YARIŞ

EQUIFUN EĞİTİM SEVİYESİ

PES 5-6 Kategorisi

1NİJERYALI (PONY) MİNA RAMAZANOĞLU  İBK

2.LUNA (PONY) LEYLA DERİN EROL  GASK

3.CASPER (PONY) BARIŞ AZUR YAZGAN  İBK

4.RÜZGAR (PONY) BEYZA İKRA TİNGOZ GASK

PI Kategorisi

1.PUNKİN (PONY) BARIŞ AZUR YAZGAN  İBK

2.HERA (PONY) MEHMET EREN ALP  Ferdi

3.RÜZGAR (PONY) NİL YILMAZ  GASK

4.PORTAKAL (PONY) DORA DEHA ÇALIŞ  GASK

5.ROME5.O (PONY) DORA DEHA ÇALIŞ  GASK

PII Kategorisi

1.HERA (PONY) / BURAK ALP AKAR /

2.CARTRON RED MARK (PONY) / ARTUN KAHRAMANOĞLU /  DBK

3.BROWNIE D (PONY) / MELEK ATALAY  / DBK

4.MADONNA (PONY) / ZEYNEP ERGİN   DBK

5.LUNA (PONY) / AYŞE BETÜL KOMUT / GASK

PIII YENİ BİNİCİLER Kategorisi

HERA (PONY) /DURU NUR AKAR / FERD

10 NOLU YARIŞ

ÇAYIROVA BELEDİYESİ KUPASI

Sırık Parkuru

 PI Kategorisi

1.EFSANE (PONY) / DEFNE ÇOLAK / FERDİ

PII Kategorisi

1.MATHİLDA (PONY) / BERRE UYANIK /HAYBERK

Biniciler Kategorisi

1.BLACK GIRL (PONY) /HAVVA NUR DURMUŞ / FERDİ 34

11 NOLU YARIŞ

PI KATEGORİSİ 30 CM

1.CATALINEHOF'S FIRST FLIGHT (PONY) / MİLA SİRER / DASK

2.SASKYA (PONY) / MİLA SİRER / DASK

PII Kategorisi

1.CANIM(PONY) / ASYA SU KOCAKAYA / EASK

2.PAPATYA KB (PONY) / DORA YILMAZ /FERDİ

3. BROWNIE D (PONY) / MELEK ATALAY / DBK

4.LUNA I (PONY) / FERİT CAN SAKAOĞLU / HAYBERK

5. DORELLA (PONY) / ASYA SU KOCAKAYA / EASK

PIII Kategorisi

1.ASİFİK (PONY) / OKYANUS ECE KARAKUŞ / İBK

2.HELEN (PONY) / ARYA KAYIŞOĞLU / BBBK

Yeni Biniciler Kategorisi

1.KARAMELA (PONY) / HAZEL DELER YB KASK

2.HERA (PONY) / DİLARA ŞAHİN YB Ferdi

3.BLACK GIRL (PONY) / HAZEL DELER YB KASK

4.KARAMEL SS (PONY) / HAZEL DELER YB KASK

 5.BUBKA / NİHAL ÇÖL / GASK

12 NOLU YARIŞ

PII KATEGORİSİ 60 CM

1.DORELLA (PONY) / ELA DALKILIÇ / EASK 

2.CANIM(PONY) / ALİ İRFAN ARAS / EASK 

3.SASKYA (PONY) / LARA ŞAHİNLER /DASK

4.PUSAT (PONY)  CAN ZÜLFİKARİ / FERDİ 34

5.PAPATYA KB (PONY) / DORA YILMAZ / FERDİ 34

PIII Kategorisi

1.HELEN (PONY) / ARYA KAYIŞOĞLU / BBBK

2.LUNA (PONY) / MEHMET FIRAT ERYOLDAŞ / GASK

Yeni Biniciler Kategorsisi

1.CASLAND / DURU KÖMÜRCÜ / GASK

 2.ANGORABEYİ / ADA ARSLANOĞLU / GASK

 3.LİBAS SECRET LOVE / ZELAL DERİN TEKİN / FERDİ 34

 4.INCA VAN DE MEYHOEVE / KAAN MUMCU / İBK

 5.URZA / ÖZLEM AKYÜZ / HAYBERK

13 NOLU YARIŞ

 PIII Kategorisi

1.SKIPPY (PONY) / OGAN SEZGİNER / BBBK

 2.SILVER STAR (PONY) / ONUR NARİN / BASK

3.FOREST WHITETHORN (PONY) / ZEHRA BADE SOMTAŞ / FERDİ 34

 4.HELEN (PONY) / ARYA KAYIŞOĞLU / BBBK

Yeni Biniciler Kategorisi

1. TIP TOP DES HAUTS DROITS / LİNA ÖZER / AKADEMİ

2.LUCKY STAR / AZRA CEYLİN SERDAR /HAYBERK

3.VEGAS / SELİNAY DEMİR / FERDİ 34

4.WONDER / YUSUF BERKEN ÇELEBİ / FERDİ 34

5.LİBAS SECRET LOVE ZELAL / DERİN TEKİN / FERDİ 34

14 NOLU YARIŞ

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KUPASI 90 CM

PII Kategorisi

1.SILVER STAR (PONY) / ONUR NARİN / BASK

2.SKIPPY (PONY) / OGAN SEZGİNER / BBBK

Yeni Biniciler Kategorisi

1.LUCKY STAR / AZRA CEYLİN SERDAR / HAYBERK

2.QUANTO / ALAEDDİN YAĞIZ ÖZYÜREK / EASK

3.VEGAS / SELİNAY DEMİR / FERDİ 34

4.LİBAS SECRET LOVE ZELAL /DERİN TEKİN / FERDİ 34

5.BANFF /SABINA PINCHUK / GASK

 

 

 

 

 

# kocaeli, büyükşehir, ile, Gebze, Yeni, Tahir Büyükakın, yönetim kurulu, kocaeli haber, Kocaeli gazetesi, kocaeli haberleri, kocaeli son dakika haberleri, kocaeli gazeteleri, son dakika haber, Kocaeli haberler, kocaeli son dakika, kocaeli gazete, kocaeli son dakika haber, son dakika, kocaeli güncel haberler, güncel haberler, kocaeli güncel haberleri, son dakika kocaeli, kocaeli güncel, Gebze Atlı Spor Kulübü, 2022 Türkiye Equıfun Pony ve Engel Atlama Ligi 6.Ayak yarışmaları, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdür Barış Çoban ve Müdür Yardımcısı Kubilay Parıltı, Binicilik Federasyonu Başkanı Engin Tuncer, CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Türkiye Binicilik Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Başeğmez, Çayırova Belediye Başkan Yardımcısı Kenan Tuzcu, Gebze Atlı Spor Kulübü Başkanı Halit İpek, Prof. Dr Halil Koyuncu, Koç Lisesi Genel Müdür Prof. Dr. Murat Günel, Faz Döküm San.A.Ş.ve Ispartarım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Sak, Prof Dr. Şafak Sahir Karaahmetoğlu, Rize Platform Başkanı Kenan Alan, Eyüp Sabri Tunce A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Paz. Direktörü Pelin Tuncer, Gask Yön.Kur üyeleri Prof Dr Fethi Kadıoğlu, Gask Yön.Kur.Üyesi Esra Sönmez, Gask Yönetim Kur.Üyesi ve Demirören Haber Ajansı Foto Muhabiri Mesut Işık, Etkinlik Sponsoru Küçük Filozoflar Kampta kurucu Genel Koordinatörü Zeynep Ilgaz

16 May 2022 - 12:21 - Spor



göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak En Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan En Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler En Kocaeli editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı En Kocaeli değil haberi geçen ajanstır.



Anket Sizce Kocaelispor'un kulüp başkanı kim olmalı?