PEK ÇOK PROJE

Kocaeli'nin başarılı iş kadınları ile kadın yöneticilerinin bir araya gelmesiyle 2017 yılında, iş kadını Nilgün Yılmaz başkanlığında kurulan Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (KOİDER)’in ikinci genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Kurulduğu günden beri imza attığı birbirinden başarılı pek çok projeyle adını kısa sürede duyuran derneğin üyeleri; KOİDER’in yönetim, denetim, disiplin ve istişare kurullarının seçimi için DoubleTree by Hilton Kocaeli Oteli'nde bir araya geldi.

KATKI SAĞLAYACAK ETKİNLİKLER

Pandemi kurallarına uygun şekilde, Double Tree by Hilton Oteli toplantı salonunda gerçekleştirilen genel kurul toplantısının açılış konuşmasını dernek başkanı Nilgün Yılmaz yaptı. Konuşmasına KOİDER tüzüğündeki değişikliklerden bahsederek başlayan Nilgün Yılmaz, derneğin kuruluşundan beri çok başarılı projelere ve eğitimlere imza attıklarını ifade ederek, “Hem KOİDER üyelerine hem de topluma katkı sağlayacak etkinliklere devam edeceğiz. Ayrıca, başka şehirlerdeki iş kadınlarıyla teması kolaylaştırmak için yaptığımız çalışmalar da sürüyor” dedi.

YENİDEN BAŞKAN

Divan başkanlığı görevini Özel Seymen Koleji Kurucu Temsilcisi Hamiyet Satı’nın üstlendiği genel kurulda daha sonra yönetim, denetim, disiplin ve istişare kurullarının seçimine geçildi. Üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleşen oylama sonucunda kurucu başkan Nilgün Yılmaz yeniden KOİDER başkanlığına seçilirken; Nihan Çakıcı, Zuhal Sözer, Hilal Şahinarslan, Fulya Kılıçoğlu, Evrim Atasoy Ürük ve Hande Özok da yönetim kuruluna seçilen üyeler oldu. KOİDER’in ikinci genel kurulu, dilek ve temennilerin ardından sona erdi.