Bugün Ankara’dalardı. İyi Parti’de teşkilatlar yeniden atandı!

1

İyi Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız bugün İl Teşkilat Başkanı Nusret Acur ile birlikte İyi Parti Genel Merkezine gitti. Bu genel merkez ziyaretinin gündemi ise İyi Parti il yönetimi ile başta İzmit olmak üzere ilçelerin yönetim kurullarının tekrar atanmasıydı.

ONAY İDDİASI
İyi Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İl Teşkilat Başkanı Nusret Acur’la birlikte bugün Ankara’daydı. İkili İyi Parti Genel Merkezine giderek önemli görüşmeler yaptı. Bu görüşmelerde iddialara göre İyi Parti Kocaeli İl Yönetimi ile başta İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz ve yönetimi ile bazı ilçelerin başkanlarını ve yönetimlerini onaylatıldı.

KONGREYE GÖTÜRMEK İÇİN
Bilindiği gibi İyi Parti teşkilatları kongre sürecinde. Bu sebeple teşkilatları kongreye götürecek yönetimlerin tekrar atanması gerekiyordu. İl Başkanı Yıldız ve İl Teşkilat Başkanı Acur, bu gündem maddesiyle Ankara’ya giderek atamaları onaylattı.

AÇIKLAMA YAPACAK
İyi Parti’nin başta il yönetimi olmak üzere ilçe yönetimlerinde bu yönetim onaylatması hadisesinde değişiklikler olup olmadığı henüz bilinmiyor. İyi Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız’ın yarın konuyla ilgili detaylı bir basın toplantısı yapması bekleniyor.

1 Yorum

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin