Fatma hanım diktatörlük peşinde

4

İzmit Belediyesinin haziran ayı meclis toplantısı olaylı geçti. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in mecliste AK Parti’nin önergelerini okutmaması ve gündem dışı AK Partililere söz vermemesi üzerne meclis gerildi. Meclis üyeleri birbirinin üzerine yürüdü. Meclis sonunda da izleyiciler tarafında kavga çıktı.

ALİ GÜNEY KONUŞTU
Bu olaylara ilişkin AK Parti grubu meclisin hemen ardından bir basın toplantısı düzenledi. AK Parti ve MHP’li meclis üyeleri adına açıklamayı AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney yaptı. Güney, Hürriyet’in diktatörlük yaptığını söyledi.

PROVOKE ETTİLER
AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“Bugünkü İzmit Belediye meclisinde yaşananların sebeplerinden biri de çağrı üzerine gelen insanlar meclisi provoke etmesidir.

HİÇBİR ÖNERGEYİ TAM OKUMADI
TBMM’den en çok önerge veren benim diyen Hürriyet burada bir önergeye bile tahammül edemiyor. Belediye yönetmeliğine göre Kendisi önergeleri gündeme alıp oylamaya dahil etmesi gerekirken bir tanesini dahi tam manasıyla okumamış, belli kısımlarını kendi istediği cümleleryle okumuştur.

MASKESİ DÜŞÜYOR
Burada Fatma hanım en büyük diktatörlüğü yapmaktadır ve diktatmelük peşindedir. Kendisinin maskesi düşüyor. Halkımız da bunu net bir şekilde görecek.”

Meclis bitti. Kavga çıktı

4 YORUMLAR

  1. hangi film karakteri bu arkadaşlar. halk yaptıklarınıza keyiften değil sinirden gülüyor. allah aşkına kendi içinizdeki duyguları ülkem insanına yapılan zulumları şimdi Fatma başkana malll etmeyin. bir vatandaş bir birey olarak herşeyin farkındayız cok komik çok…

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin