Yeni başkandan ilk mesajlar

1

AK Parti Abdullah Eryarsoy’un istifasının ardından yeni il başkanına bugün kavuştu. Bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşerek mülakata giren Abdullah Köktürk, Mahmut Civelek, Zihni Yılmaz ve Mehmet Ellibeş dörtlüaünden Erdoğan, Ellibeş’i işaret etti ve yeni il başkanı olarak belirlendi.

ÖNCE İL SONRA İLÇE
AK Parti’nin yeni il başkanı Mehmet Ellibeş bugün İstanbul’dan döndüğünde ilk olarak il başkanlığını ziyaret etti ve tebrikleri kabul etti. Daha sonr başkan Ellibeş, kendi ilçesinde Gölcük İlçe Teşkilatına ziyaret yaptı.

PARTİLİLER ORADAYDI
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş’i Gölcük İlçe Teşkilatında Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlçe Başkanı Çetin Seymen, Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Berna Abiş ve parti yöneticileri karşıladı.

TEBRİKLERİ KABUL ETTİ
Mehmet Ellibeş, 15 yıl belediye başkanlığını yaptığı Gölcük’e bu kez il başkanı olarak geldi ve ilçe teşkilatında hemşehrilerinin tebriklerini kabul etti.

LAYIKIYLA
Burada çok kısa bir değerlendirme yapan Mehmet Ellibeş, “Yarın il binasındaki basın toplantısında mesajlrımızı vereceğiz. Bu görev Cumhurbaşkanımız tarafından bizlere tebliğ edildi. Kentimiz ve partimiz adına hayırlı olsun. Bu görevi de layığıyla yerine getirebilmek adına gereken gayreti göstereceğiz” açıklamasında bulundu.

1 Yorum

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin