Mehmet abiye hayırlı olsun

1

AK Parti Abdullah Eryarsoy’un istifasının ardından yeni il başkanına bugün kavuştu. Bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşerek mülakata giren Abdullah Köktürk, Mahmut Civelek, Zihni Yılmaz ve Mehmet Ellibeş dörtlüsünden Erdoğan, Ellibeş’i işaret etti ve yeni il başkanı olarak belirlendi.

ESKİ İL BAŞKANI
İl başkan adayı oldarak mülakata giren isimlerden biri de AK Parti İl eski Başkanı Mahmut Civelek’ti. Civelek, il başkanının Mehmet Ellibeş olarak belirlenmesinin ardından gazetemizin sorularını yanıtladı. Civelek, “Bu önemli görev Mehmet abimize hayırlı olsun” dedi.

BU ZORLU GÖREV…
AK Parti İl eski Başkanı Mahmut Civelek şu ifadelere yer verdi:
“Öncelikle partimiz ve kentimiz adına hayırlı olsun. Bu zorlu görev Mehmet abimize hayırlı uğurlu olsun. Biz de gittik mülakata girdik. Cumhurbaşkanımızla yaklaşık 15 dakika görüştük.

FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPTIK
Cumhurbaşkanımız heyet eşliğinde yapılan görüşmeler neticesinde Mehmet abiyi il başkanı olarak belirledi. Zaten mülakata giren isimler olarak beraber gittik. Beraber döndük. Dönüşte de Mehmet başkanımızla istişareler yaptık. Fikir alışverişinde bulunduk. İnşallah önümüzdeki süreç partimiz ve kentimiz adına hayırlı olacaktır.”

Yeni başkandan ilk mesajlar

1 Yorum

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin