Serdar Kaman Kuveyt’e taşınıyor

0

İyi Parti’nin kurucu il başkanı, Millet İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Dr. Serdar Kaman, Kuveyt’e taşınıyor.

359 BİN OY ALDI
İyi Parti’nin kurucu ve ilk seçilmiş il başkanı olan, 31 Mart yerel seçimlerinde CHP ve İyi Parti’nin yani Millet İttifakının Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan ve seçimlerde 359 bin 10 oy alarak yüzde 32,69 oy oranı toplayan Serdar Kaman, Türkiye’den ayrılıyor.

BAŞARILI BİR DOKTOR
Mesleğinde son derece başarılı olan Doktor Serdar Kaman, bir süre boyunca Kuveyt’te mesleğini devam ettirecek. Serdar Kaman’ın Kocaeli’den ayrılacağını ise İyi Parti il yönetiminde birlikte çalıştıkları Orhan Çakar sosyal medya hesabından duyurdu.

ORHAN ÇAKAR DUYURDU
Orhan Çakar, birlikte iftar yaptıkları Serdar Kaman ile birlikte fotoğraflarını yayınlayarak, “Bu akşam Şelale Kahve’de kurucu il başkanımız Dr.. Serdar Kaman’ı ağırladık. Yarın Kuveyt’e gidiyor. Mesleğini bir süre orada icra etmeyi düşünüyor. Allah (CC) yolunu açık etsin, başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

BELLİ DEĞİL
Doktor Serdar Kaman’ın Kuveyt’te hangi hastane ile anlaşacağı ve Kuveyt’te ne kadar kalacağı şimdilik belirsiz. Serdar Kaman’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin