Körfez AK Parti, ilçe yöneticisi hakkında gereğini yapacak!

1

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’daki şehit cenazesinde saldırıya uğramıştı. Türkiye’nin gündemi olan bu konuyla ilgili AK Parti Körfez İlçe Yöneticisi Perihan Tuç, yakışmayan bir paylaşımda bulunmuştu.

YAKIŞMADI
AK Parti Körfez İlçe Yöneticisi Perihan Tuç, ‘Ümmet Meclisi’ isimli bir sosyal medya sayfasının gönderisini paylaşmıştı. Söz konusu gönderide Kemal Kılıçdaroğlu’nun saldırıya uğradıktan sonraki fotoğrafı paylaşılmış ve fotoğrafın üzerine ‘Cana geleceğine Mal’a gelmiş büyütmeyelim..” yazılmıştı.

GEREKLİ İŞLEM…
Perihan Tuç’un bu gönderiyi paylaşması çok eleştirilmişti. Bunun üzerine AK Parti Körfez İlçe Teşkilatından önemli bir açıklama yapıldı. Körfez İlçe Teşkilatı, söz konusu gönderiyi sosyal medya hesabından paylaşan Perihan Tuç’la ilgili gerekli işlemin paylaşılacağını açıkladı.

PAYLAŞIMI YAPAN YÖNETİCİMİZ HAKKINDA…
AK Parti Körfez İlçe Teşkilatından yapılan açıklamada, “CHP Genel Başkanı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu Hakkında Tasvip Etmediğimiz Paylaşımla İlgili Basın Açıklamamız
Bahsi geçen konuyla ilgili parti sözcümüz Sn. Ömer ÇELİK gerekli açıklamayı yapmıştır. Parti sözcümüzün yapmış olduğu açıklamalara katılıyoruz. Paylaşımı yapan yöneticimiz hakkında gerekli işlem yapılacaktır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
AK Parti Körfez İlçe Başkanlığı” ifadelerine yer verildi.

1 Yorum

  1. Yani artık akp den utanır olduk bunlar İslamı temsilçisi artık olamazlar ırkçı yobaz bir yola girmiş kindar olmuşlar bir anne ye yakıştıramıyorum akp ye verdiğim oylara üzülüyorum hakkımı bu şartlarda helal etmiyorum

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin