İlhan Bayram’ın vekâleti ona verildi

0

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde genel sekreter İlhan Bayram’ın durumu iki gün önce kamuoyuna yansımış, Bayram’ın Samsun Büyükşehir Belediyesine geçici görevle gideceği ve genel sekreter olacağı duyurulmuştu.

KOLTUĞU BOŞ KALMIŞTI
Gerek İSU’da gerekse genel sekreterlik makamında başarılı çalışmaları ile alkış alan, teknik konulara hâkimiyeti nedeniyle göz dolduran ve hiçbir kurumda disiplinden taviz vermeyen Bayram, En Kocaeli’ye yaptığı açıklamada, “Tahir Büyükakın başkanla da helalleşerek ayrıldık. Birilerinin düşündüğü gibi aramızda bir kavga dövüş yok” ifadelerini kullanmıştı.
Bu gelişmenin ardından İlhan Bayram dün yapılan ve her zaman katıldığı Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisine katılmamış, koltuğu boş kalmıştı.

ERDOĞAN MI BELİRLEYECEK?
İlhan Bayram’ın görevi bırakacak olması nedeniyle gözler koltuğun yeni sahibine çevrilmiş durumda. Şimdilik kamuoyuna sızan herhangi bir isim yok. Yeni genel sekreterin Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından belirleneceğini iddia edenler çıksa da, bu konuyla ilgili herhangi bir kesinlik de yok.

GÖKMEN MENGÜÇ’TE
Genel sekreter İlhan Bayram’ın Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden ayrılmasından sonra bazı gözler, yerine kimin vekalet edeceğine çevrilmişti. İşte o konu da netleşti. Bayram’ın yerine genel sekreterlik makamına genel sekreter yardımcılarından Gökmen Mengüç vekalet edecek. Bakalım yeni genel sekreter kim olacak?

Gökmen Mengüç

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin