AK Parti Kartepe Gençlikte istifa

2
AK Parti Kartepe İlçe Gençlik Kolları yöneticisi olan, 31 Mart yerel seçimlerinde de AK Parti Kartepe Belediye Meclis üyesi aday adayı olan ancak aday gösterilmeyen Cihat Yıldırım, aldığı kararla ilçe gençlik kolları yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti.
YOĞUN İŞ TEMPOSU…
AK Parti Kartepe İlçe Gençlik Kolları Yöneticisi Cihat Yıldırım istifasıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bugün itibari ile 4 yıldır çeşitli görevlerinde bulunduğum AK Parti Kartepe İlçe Gençlik Kolları Yönetim kurulu üyeliğinden yoğun iş temposu nedeni ile vakit ayıramadığım için istifa ettim. Davama ve partime hizmetimi gönüllü olarak sürdüreceğim” ifadelerine yer verdi.
Cihat Yıldırım

2 YORUMLAR

  1. Akparti gençleri ayak işlerinde kullanmayı dava olarak gördüğü için bunun gibi birçok gencimizi siyasetten soğutuyorlar.. Kartepe için söylüyorum ( tabi diğer yerlerin etnik kökenlileri içinde aynıdır sanırım) topraklıçılık yapılmaktadır genelde Karadeniz kökenli kişilere makam mevki verilirken diğerleri ötekileştiriliyor bunun sonucunu oy kaybederek görülüyor zaten partiden içeri ayağını atmamış hiçbir görevde bulunmamış insanlar meclis üyesi seçildi diğerlerine çalışmaya ayak işlerini yapmaya dava dava dava denerek haksızlık yapıldı. Reisin açtığı dava da sonuna kadar varız ama yerel yönetimde davalar çıkar işi menfaat oldu..

  2. Adamlar haklı sen yıllarca hizmet ver koştur partide geceden sabaha kadar bayrak as “gece yarıları hatırla gazeteleri” dağıt kışta kıyamette broşür dağıt sonra emeklerinin karşılığı için adaylık başvurusunda bulun cafelerde nargile kahve keyfi yapanlar meclis üyesi olsun sen devam et hamallığa

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin