İlhan Bayram: Helalleşerek ayrıldık

2

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram’ın bugün görevinden ayrılacağı kesinleşti. Genel Sekreter İlhan Bayram, geçici görevlendirmeyle Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevine başlayacak.

NEDEN İSTİFA EDEYİM?
Konuyla ilgili EN Kocaeli’ye açıklamalarda bulunan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, “Ben bir kamu görevlisiyim. Benim istifa etmem gibi bir durum söz konusu olamaz. Çünkü devlet memuruyum. Ancak Kocaeli Büyükşehir Belediyesindeki görevimden ayrılıyorum” dedi.

SAMSUN
Samsun’a gideceğini açıklayan İlhan Bayram, “Geçici görevlendirmeyle Samsun Büyükşehir Belediyesine geçiş yapıyorum. Önümüzdeki günlerde orada genel sekreterlik görevime başlayacağım” ifadelerini kullandı.

KAVGA DÖVÜŞ YOK
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ile helalleşerek ayrıldığını ifade eden İlhan Bayram, “Tahir Büyükakın başkanla da helalleşerek ayrıldık. Birilerinin düşündüğü gibi aramızda bir kavga dövüş yok. Olamaz da. Biz helalleştik. Birbirimize başarılar diledik” açıklamasında bulundu.

2 YORUMLAR

 1. peki ya helalleşemedikleriniz ilhan bey
  emekliliği gelmiş o kadar insanı oraya buraya sürdünüz.
  siz emekliği hak edeli belki on yılı geçkin süre oldu.
  neden emekli olmuyorsunuz.
  çok insandan helallik istemelisiniz daha çoooookk.
  ama bence haklarını helal etmezler.
  sence ederler mi ?

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin