Engin Taşdemir ile devam… CHP’de Büyükşehir grup başkan vekili belli oldu

0

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, dün mazbatasını aldıktan sonra Nevzat Doğan’dan görevi devraldı. Belsa’da yapılan programla Hürriyet, görevine resmen başladı.

MECLİS ÜYELERİYLE
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve İzmit Belediyesi meclis üyeleri, daha sonra belediyeden CHP İl Örgütüne geçti. Burada CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve Büyükşehir Belediye Meclis üyeleriyle buluşuldu.

YENİ DÖNEM İÇİN
CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri bir toplantı gerçekleştirdi. Bu toplantıda CHP’nin yeni dönemde Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili belirlendi.

HEM FİKİR OLUNDU
CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in de desteğiyle tüm meclis üyeleri yeniden bu görevin Engin Taşdemir tarafından üstlenilmesi noktasında hem fikir oldu.

BAŞARILIYDI
Geçtiğimiz beş yıl boyunca CHP’nin Büyükşehir’de grup başkanvekili görevini üstlenen, yaptığı çalışmalarla partili partisiz birçok kesimin takdirini toplayan Engin Taşdemir, CHP’deki bu önemli görevini devam ettirmeyi sürdürecek.

Engin Taşdemir

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin