Cengiz Sarıbay ilk o belediye başkanını ziyaret edecek

0

31 Mart Pazar günü gerçekleştirilen yerel seçimlerde AK Parti’nin adayı Tahir Büyükakın, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmişti. Büyükakın başkanlığındaki yeni dönemin ilk meclis toplantısı bugün gerçekleştirildi.

İL BAŞKANLARI KATILDI
Leyla Atakan Kültür Merkezi Dr. Şefik Postalcıoğlu Konferans Salonunda gerçekleştirilen ilk meclis toplantısına siyasi parti il ve ilçe başkanları da ilgi gösterdi. AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve İyi Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız meclisi salondan takip eden isimler arasındaydı.

BAŞARILAR DİLEDİ
CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, toplantı öncesinde hemen hemen gördüğü her siyasi ile selamlaştı. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’la da kısa süre ayakta sohbet eden Sarıbay, Büyükakın’a yeni görevinde başarılar diledi ve kendisine güvendiğini söyledi.

ÇAYA BEKLİYORUM
CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ın diğerlerine nispeten uzun konuştuğu isimlerden biri Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü oldu. Başkan Yasin Özlü Cengiz Sarıbay’a, “Başkanım muhakkak belediyeye bir çay içmeye bekliyorum” diyerek davette bulundu.

İLK SANA GELECEĞİM
CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Yasin Özlüye cevap olarak ise, “Yasin ilk sana geleceğim. Sen benim ilçemin belediye başkanısın. Daha hiçbir yere ziyaret yapmadım. Ama ilk seni ziyaret edeceğim” dedi.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin